Перейти до змісту

ЗАГРОЗА ЕНЕРГЕТИЧНОЇ КРИЗИ: ВОЛИНЬ НА 4 ДНІ ЗМЕНШИТЬ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ


Oli

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, difoto сказано:

Снимок.JPG

"Патріотизм" в практиці  - це поп@здувати на мальдіви, там тепло і не треба опалювати газом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь

Яка різниця в ціні газу на місяць.

Набагато важливіше зараз вибити з Росії найкращі  умови по транзиту, а можливо і купівлі газу.

Такі контракти заключаються на десятки років.

Хоча зараз доцільно не більше пяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, snouden сказано:

Це хата 72 м ? Чим утеплена ?

Ще багато залежить від релєфу, як хата стоїть, звідки дме вітер і т.п

на 150м. кв. 250 - 300 кубів в опалювальний період. піноблок 30см + пінопласт 5см. 

 

4 годин тому, hmara сказано:

То так думки вголос. Особисто знижу температуру, хоча і так про енергоефективність дбаю. З 400кубів в міс. на 72кв.м зимою вийшов на 120-130, зараз в морози. Тому рахую що про економію нам потрібно і так,для себе думати. Але питань до тих владних злодюг все більшає з такими ситуаціями.

 

хороший результат. 2куба на 1 метр кв. в місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

на 150м. кв. 250 - 300 кубів в опалювальний період. піноблок 30см + пінопласт 5см. 

 

 

хороший результат. 2куба на 1 метр кв. в місяць

все в температуру в будинку впирається... в мене на 120м2 - в цей місяць, по сьогодні вийшло 450м3
думаю можна вийти на 250, якщо тримати градусів 16-18

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

все в температуру в будинку впирається... в мене на 120м2 - в цей місяць, по сьогодні вийшло 450м3
думаю можна вийти на 250, якщо тримати градусів 16-18

 

на рівні 19 градусів. замірами не займаюсь, бо нема термометра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Шрайк

4 год · Kyiv · 
 

вижу уже народу мозг херней засрали. ок, давайте по порядку:

1) нет, нафтогаз не покупает газ у газпрома. с ноября 2015.

2) да, стокгольмкий арбитраж постановил, что в 2 оставшихся года действия контракта нафтогаз должен покупать газ у газпрома в размере минимум 4 млрд кубов в год.

3) нет, газпром не разорвал контракты с нафтогазом прям щас. он объявил о решении подать прям щас в стокгольмский арбитраж требование о разрыве контрактов.

4) нет, неизвестно на что рассчитывает газпром в арбитраже. и будет ли принято решение до 31.12.2019 - срока окончания действия контрактов.

5) нет, ничего страшного, если газпром не будет поставлять нам газ. он и сейчас не поставляет.

6) нет, непонятно как они собираются без нашей трубы транзитировать газ в европу. может через непостроенный "северный поток - 2", а может ракетами из презентации путина.

7) да, заявление газпрома похоже на истеричную пиар-попытку сгладить поражение в стокгольме.

***
дополнение.
свою истеричную реакцию газпром дополнил снижением на 20% давления в газопроводе со своей стороны.
у нас хватает газа в газохранилищах, но мы не можем его быстро поднять и не можем такое падение быстро компенсировать поставками через словацкую перемычку.

нет, мы не замерзнем, через несколько дней все прийдет в норму.

да, газпром - клоуны и снова проиграют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, rl72 сказал:

да, газпром - клоуны и снова проиграют.

Ага. Тільки то не в Росії школи і садочки позакривали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що, може нам ввійти в склад Росії ?

Садочки закривати не будуть, газ та бензин  дешевий  будуть, горілка теж.

Зарплати і пенісії вдвічі -втричі вищі.

Хочеш в  Росію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Хочеш в  Росію?

Якби хотів, то вже давно б там жив. То ж не проблема туди виїхати.

Я просто хочу, щоб наші визнали, що вони лоханулись, а потім вже просили "прикрути"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

щоб наші визнали, що вони лоханулись,

А під впливом кого в тебе така думка виникла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

А під впливом кого в тебе така думка виникла?

Яка саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би все зрозумів, але першим кроком закрити садочки і школи... коли навіть з субсидіями можна було зробити толковіше (най би платили по 1-2-3 грн за куб, а решту субсидія покривала),

коли теплотраси як завжди без снігу, коли у будинках з централізованим опаленням не можна зменшити обігрів,

коли половину газу використовують підприємства, то економія на садочках це дико економічно...

ні я зменшив, вже зовсім вимкнув газ на ніч, бо у мене автономне і я добре знаю скільки йде і як з економити...

Spoiler

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Revolver сказано:

коли половину газу використовують підприємства

 

Таки да, але це бізнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, volks сказано:

Якби хотів, то вже давно б там жив. То ж не проблема туди виїхати.

Я просто хочу, щоб наші визнали, що вони лоханулись, а потім вже просили "прикрути"

Я вважатиму,що наші лоханулись, якщо буде діяти північний потік 2 та південнийпотік, і коли Україна не матиме такий важіоь впливу на Росію, як транзит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, volks сказано:

Якби хотів, то вже давно б там жив. То ж не проблема туди виїхати.

Я просто хочу, щоб наші визнали, що вони лоханулись, а потім вже просили "прикрути"

 

так ваші і лоханулись. їзжай уже до своїх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

Наступного року закікчувався  контракт  Юльки з Путіним на постачання та транзит газу в ЄС Україною.

Росія вирішила розірвати його вже.

Нервує, значить програє.

Про контракт з Китаєм чув? З тим контрактом рашці чхати на Європу, а от Європі, поки, без газу з раши ніяк і тут тиск більше не на Україну, тут вони перекриють і чухайтесь як хочете, а щоб прискорити будівництво своїх "потоків" в обхід України, а там лише Данія вперлась, а інші за. Так що постраждаємо в першу чергу ми. Будемо переплачувати за рашинський газ з Європи, ну ми ж багаті, головне з голки спригнути, а там хоч трава не рости, а воно не так все просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igorgame сказано:

Про контракт з Китаєм чув? З тим контрактом рашці чхати на Європу, а от Європі, покі, без газу з раши ніяк і тут тиск більше не на Україну, тут вони перекриють і чухайтесь як хочете, а щоб прискорити будівництво своїх "потоків" в обхід України, а там лише Данія вперлась, а інші за. Так що постраждаємо в першу чергу ми. Будемо переплачувати за рашинський газ з Європи, ну ми ж багаті, головне з голки спригнути, а там хоч трава не рости, а воно не так все просто...

 

інколи краще читати, ніж писати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

 

інколи краще читати, ніж писати

А ти краще пожуй, а не то отримаєш ти ... й!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Nokian сказано:

Я вважатиму,що наші лоханулись, якщо буде діяти північний потік 2 та південнийпотік, і коли Україна не матиме такий важіоь впливу на Росію, як транзит.

 

тоді треба буде вважати, що лоханулись і США. Які записали в свій закон

Цитувати

(9) продолжать противостоять трубопроводу Северный поток 2 (NordStream 2) с учетом его пагубных последствий для энергетической безопасности Европейского Союза, развития газового рынка в Центральной и Восточной Европе и реформ энергетического сектора Украины; 

 

я щось в таке слабо вірю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про ціну по якій Китай купує чув? Ну і де рускі свої палаци мають, де дітей свої вчать, де відтягуються? В Китаї?

Кого вони більше бояться підняти економічно ЄС, чи Китай?

Так що ніяк їм не начхати.

А крім Данії проти потоку два і Польща, і Швеція.

Краще переплатити  зараз, щоб мати вигідніший довгостроковий контракт

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пятницу, 2 марта, стало известно, что экологическое объединение Nabu оспорило разрешение на строительство и эксплуатацию газопровода «Северный поток-2» в Германии, которое компания Nord Stream 2 получила ранее в нынешнем году. Экологи подали иск в Высший административный суд земли Мекленбург — Передняя Померания против решения горного управления немецкого города Штральзунд разрешить строительство трубопровода в территориальных водах ФРГ.

Этот шаг Nabu является попыткой предотвратить запланированное на май начало строительных работ.

«Мы видим вопиющие нарушения в методах исследования и сомневаемся, что газопровод не вызовет серьезных последствий для морской среды», — заявил эксперт Nabu Ким Детлофф.

В Nabu также сомневаются, что проект удовлетворяет требованиям независимой процедуры выдачи разрешения, поскольку значительная часть данных мониторинга по возможному воздействию на окружающую среду отсутствовала. Экологи указывают на то, что в территориальных водах Германии трубопровод полностью будет проходить через морские природоохранные зоны. Это представляет опасность для жизни многих видов морских животных. В связи с этим иск Nabu поддержало немецкое отделение Всемирного фонда дикой природы (WWF).

В компании Nord Stream 2, являющейся «дочкой» российского «Газпрома», заявили, что иск не угрожает реализации проекта. В процессе его утверждения компания якобы доказала, что газопровод необходим, чтобы частично снизить перебои в поставках в Европу, которые могут возникнуть в будущем. Это важно для повышения энергетической безопасности стран Евросоюза, утверждают представителиNord Stream 2.

В Nabu указывают на то, что ни Россия, ни другие страны, через территориальные воды которых должен пройти газопровод (Швеция, Дания и Финляндия), пока не выдали разрешения на его строительство. Детлофф удивлен, что Германия форсировала события, не дождавшись, пока другие страны согласились на реализацию проекта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Ну і де рускі свої палаци мають, де дітей свої вчать, де відтягуються? В Китаї?

Мова про фінансові контракти де вони заробляють, а коли зароБлять тоді і їдуть відтягуватись по всьому світі.

2 минуты назад, Nokian сказал:

Кого вони більше бояться підняти економічно ЄС, чи Китай?

Ну це їх проблеми але контракт підписали і ЄС теж поки без рашинського газу ніяк.

3 минуты назад, Nokian сказал:

Краще переплатити  зараз, щоб мати вигідніший довгостроковий контракт

Так якби-то переплатити - бачиш, гроші за березень повернули... А там знову почнуть по судах... А це все час...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...