Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

24 хвилин тому, nickel сказано:

"Історія Онищенка": повний переклад розгромної статті Die Welt про корупцію Порошенка
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10093136-istoriya-onishchenka-povniy-pereklad-rozgromnoji-statti-die-welt-pro-korupciyu-poroshenka.html

 

Сам ще не читав, з тобою свіжаком ділюся :)

 

ага, гарна стаття. вся зі слів Онищенка ;). Точніше це просто його інтерв'ю. 

я не полінився навіть оригінал знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Цитувати

На 2019 рік Олександр Онищенко запланував щось зовсім особливе. Замість того, щоб виступати на наступних Олімпійських Іграх за Україну і приземлитися на останньому місці, він хоче піднятися дуже високо по політичній драбині. Він хоче стати кандидатом на президентських виборах.

 

треба голосувати. 146% чесний кандидат :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, rl72 сказал:

 

ага, гарна стаття. вся зі слів Онищенка ;). Точніше це просто його інтерв'ю. 

я не полінився навіть оригінал знайти

Я б з радістю прочитав би статтю-відповідь чи щось схоже записане зі слів Петі. ;) Але ж фейки не коментуємо.

І як переклад, точний?

23 минуты назад, rl72 сказал:

треба голосувати. 146% чесний кандидат :D

Такий же фрік, він навіть не намагається відбілитися в інтерв'ю. А щур загнаний в куток, може стати небезпечним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я б з радістю прочитав би статтю-відповідь чи щось схоже записане зі слів Петі. ;) Але ж фейки не коментуємо.

І як переклад, точний?

Такий же фрік. Просто щур загнаний в куток, може стати небезпечним.

 

Перші два абзаци точний. далі стаття для зареганих користувачів. ну і фотки в статті по тексту відповідають. в перекладі фоток нема. але там нічого цікавого у фотках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

Я не експерт і не юрист, але, вважаю, що Конституцію має знати кожен свідомий громадянин. До тебе чи rl72, як рядових громадян, в мене претензій немає, бо ні ви ні я не можемо вплинути на ситуацію. В мене є претензії до гаранта, який зосередив владу в одних руках, і не бореться з цими схемами, а очолює їх і сам бере хабарі. А в бордовських срачиках висловлюю ці претензії тобі чи rl72, бо ви виступаєте в ролі адвокатів чи представників гаранта на Борді.

Мусійчука зловили не на законній схемі, є відео, зняли недоторканність, генпрокурор кум президента, всі карти на руках, а Мусійчук і досі на волі. Ось і виходить, що гарант Конституції або беззубий або продажний. Особисто я схильний думати, що він продажний. Як ти чи я можемо зламати схему, якщо в схемі сам Президент? Я вірю що запис Онищенка - не фейк. Я вірю, що Порошенко, нічим не кращий за Януковича. Убивший дракона сам становится драконом. Тільки в нашому випадку убивший дракона, вже був драконом.

Заразз rl72 скаже, що Петя і в під'їзді насцяв і окурків накидав, але якби я помилився і продажним був не президент, а прокурор, то прокурор, в кращому випадку вже мав бути без роботи, в гіршому - в сізо.

   Ти правий і я з тобою згідний. І я думаю,що зловили там не одного.Я не буду виправдовувати дії президента чи генпрокурора.Я,так само як і ти ,не бачу повної картини. Але з тим зборіщєм,яке пройшло в праламент нереально провести й 1/10 потрібних реформ. Не думаю,що наступні будуть кращі.Тому,допускаю,що петя йде на договорняки.Якщо в якоїсь групи у ВР є якісь бізнесові інтереси,то він йде на поступки в обмін на голоси.Якщо якась група не хоче домовлятись або хоче надто багато  в обмін на поступки,то їх беруть за сраку і тоді вони змушені поступатись без умов,аби не посадили. Я можу й помилятись.Це суто моя думка. Поки в більшості випадках те,що робив президент,з плином часу вклалось в логіку.
Яка гра з Онищенком,я не знаю. Ми можемо вважати це фейком,а можемо не вважати.Плівки не в наших з тобою руках.Залишається чекати висновку експертів,якщо дійсно такі плівки існують і їх надано. 
Може розігруватись люба карта і любий сценарій. Французька революція готувалась сотню років і тривала ще стільки ж. Я навіть можу допустити варіант,що Порошенко в у змові з путіним.І через Україну путін хоче зайти в Європу. Ми не гравці і навіть не пішаки в цих баталіях. Ми просто викидаємо свої емоції на ФБ та бордах,щоб не здуріти. Хоча,як я писав вище,кожен з нас хоче одного й того самого.
Я вже писав,чому я топлю за Пєтю,поки він рухається в потрібному напрямку і щоб не допустити до влади популістів і зрадників.Хоча є питання і донього.Але значно більше в мене питань до ВР,яка повинна приймати 10 законів на тиждень,а не на рік та до кабміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пост Захара, це вершина маніпуляції.

Розберімося:

29 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ти правий і я з тобою згідний.

Тобто Захар згідний з постом Нікеля:

30 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я вірю, що Порошенко, нічим не кращий за Януковича. Убивший дракона сам становится драконом. Тільки в нашому випадку убивший дракона, вже був драконом.

Дійсно наступне речення:

30 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я не буду виправдовувати дії президента чи генпрокурора.

і тут оппа:

31 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я,так само як і ти ,не бачу повної картини.

Цією фразою просто живе Ді. Так легше дозволити собою маніпулювати. Це взагалі перший етап занурення в самоманіпуляцію і дозвіл на вливання будь якого гівна.

А далі пішло поїхало:

32 хвилин тому, zaHARE сказано:

Але з тим зборіщєм,яке пройшло в праламент нереально провести й 1/10 потрібних реформ.

За це зборіще відповідав особисто Порошенко з тодішнім прем'єром Яценюком, можливо через Жваній, Авакових і т.д. Ніхто не може пояснити як деякі персонажі опинились в прохідній частині списку - їх люди точно не обирали. Але вони опинились і не за просто так. Спробуйте стати народним депутатом і все зразу стане зрозумілим.

Захар не виправдовує президента, але:

35 хвилин тому, zaHARE сказано:

Тому,допускаю,що петя йде на договорняки.

петя з малої букви, мол я не порохобот, я тут просто мимо проходжу після кожного опонуючого посту і не можу промовчати)

36 хвилин тому, zaHARE сказано:

Якщо в якоїсь групи у ВР є якісь бізнесові інтереси,то він йде на поступки в обмін на голоси.

Це, бля, феєричне виправдання президента, це просто грандіозно.

Далі не гірше):

37 хвилин тому, zaHARE сказано:

Якщо якась група не хоче домовлятись або хоче надто багато  в обмін на поступки,то їх беруть за сраку і тоді вони змушені поступатись без умов,аби не посадили.

Тобто петя може взяти за сраку любого хто не хоче продатись за бізнес інтереси, але 

38 хвилин тому, zaHARE сказано:

Але з тим зборіщєм,яке пройшло в праламент нереально провести й 1/10 потрібних реформ.

Це настільки гарно, що аж сльози на очах.

І як вирок президенту:

39 хвилин тому, zaHARE сказано:

Поки в більшості випадках те,що робив президент,з плином часу вклалось в логіку.

Захар сам у всьому признався і навіть дупля не ріже, як його пост виглядає з сторони і чого стільки негативу чи спротиву викликають схожі дописи. Ти не можеш виправдати гамно, просто: так це гівно, але я за нього. Приходиться між цими двома реченнями напихати всякого абсурдного непотребу, щоб ця вся срань хоч якось трималась купки, але ж суть та сама, і феєричний пост Захара тому підтвердження.

 

Далі йде взагалі незрозуміло що щоб прикрити певні фрази тексту типу "Рафік в вишшєй стєпєні ні фчьом нє вінават".

42 хвилин тому, zaHARE сказано:

Яка гра з Онищенком,я не знаю. Ми можемо вважати це фейком,а можемо не вважати.Плівки не в наших з тобою руках.Залишається чекати висновку експертів,якщо дійсно такі плівки існують і їх надано. 
Може розігруватись люба карта і любий сценарій. Французька революція готувалась сотню років і тривала ще стільки ж. Я навіть можу допустити варіант,що Порошенко в у змові з путіним.І через Україну путін хоче зайти в Європу. Ми не гравці і навіть не пішаки в цих баталіях. Ми просто викидаємо свої емоції на ФБ та бордах,щоб не здуріти. Хоча,як я писав вище,кожен з нас хоче одного й того самого.

 

Ну і як без феєричного завершення:

45 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я вже писав,чому я топлю за Пєтю,поки він рухається в потрібному напрямку і щоб не допустити до влади популістів і зрадників.Хоча є питання і донього.Але значно більше в мене питань до ВР,яка повинна приймати 10 законів на тиждень,а не на рік та до кабміну.

 

Оце робиться в голові дорослої людини, я не побоюсь цього слова, аналітика. В легшій але більш агресивній  формі в голові Ді. Самий хитрий з них рл72 - той просто заробляє гроші і толкає короткі перехресні, відволікаючі фрази і закидає лінками які ніхто ніколи не переглядає. Головне для нього статистика постів в підтримку президента і проти. Тому деколи приходиться ліпити по 3-4 пости зараз.

 

Я хотів робити якісь висновки, але думаю краще щоб кожен зробив свій власний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, zaHARE said:

Яка гра з Онищенком,я не знаю. Ми можемо вважати це фейком,а можемо не вважати.Плівки не в наших з тобою руках.Залишається чекати висновку експертів,якщо дійсно такі плівки існують і їх надано.

 

On 17.04.2018 at 9:54 AM, zaHARE said:

Хоча начудив він з маргіналами за гроші Курченка не слабо.Тільки не пишіть,що з Курченко це фейк. Він точно знає,що експертиза підтвердила,інакше позивався б до суду.  

 

Кручу, верчу, заплутати хочу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

 

Кручу, верчу, заплутати хочу)))

глянь пост вище))) я розібрав на складові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, romaxa11 сказал:

Пост Захара, це вершина маніпуляції.

Розберімося:

 

Вибач,але не читав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

Вибач,але не читав.

Тобі не потрібно читати, ти це написав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, yu2007 сказал:

 

Хоча начудив він з маргіналами за гроші Курченка не слабо.Тільки не пишіть,що з Курченко це фейк. Він точно знає,що експертиза підтвердила,інакше позивався б до суду.  

Кручу, верчу, заплутати хочу)))

  Шо знову не так? опирався на цю інфу:
"Українським науково-дослідним інститутом спеціальної техніки та судових експертиз СБУ проведена фоноскопічна експертиза, яка підтверджує справжність голосів на зафіксованих розмовах між Саакашвілі і Курченком. Слова і фрази, які їм належать, персоніфіковані в протоколі за результатами проведення негласного розшукового заходу", – написала Сарган.
 Крім того Саакашвілі не подає позови в суд про наклеп,підлог тощо стосовно записів. А тільки  по громадянству.

Інфи по експертизі плівок Онищенка не знайшов.Будуть-напишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, romaxa11 сказал:

Тобі не потрібно читати, ти це написав

Бо я маю власну позицію і її обгрунтовую,на відміну від тебе. Тому не бачу сенсу читати як ти перекручуєш все з голови на ноги і шукаєш підступ там,де його нема.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, zaHARE сказано:

Бо я маю власну позицію і її обгрунтовую,на відміну від тебе.

я нічого не перекручував, я просто абзацами виділив твій же текст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romaxa11 сказано:

я нічого не перекручував, я просто абзацами виділив твій же текст.

прикрасивши його феєричними опусами невігласа :) 

Пости Захара і твої нагадують мені різницю між наукою і релігією. Наука керується доказовою базою і її різниця з релігією в тому, що першу можна спростувати, а релігію - ні, бо там все сприймається на віру. Так і у вас - Захар пише якісь факти, з якими можна сперечатись, неприймати їх або довести, що він неправий. А твої "простині" ніби пише генератор текстів загальними беззмістовними фразами, з яким безглуздо сперечатись, бо по суті там немає інформації, немає об'єкта заперечення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, difoto сказано:

прикрасивши його феєричними опусами невігласа :) 

Пости Захара і твої нагадують мені різницю між наукою і релігією. Наука керується доказовою базою і її різниця з релігією в тому, що першу можна спростувати, а релігію - ні, бо там все сприймається на віру. Так і у вас - Захар пише якісь факти, з якими можна сперечатись, неприймати їх або довести, що він неправий. А твої "простині" ніби пише генератор текстів загальними беззмістовними фразами, з яким безглуздо сперечатись, бо по суті там немає інформації, немає об'єкта заперечення.

Відповім тобі словами класика:

Ти правий і я з тобою згідний. Я,так само як і ти ,не бачу повної картини. Ми не гравці і навіть не пішаки в цих баталіях. Ми просто викидаємо свої емоції на ФБ та бордах,щоб не здуріти. Хоча,як я писав вище,кожен з нас хоче одного й того самого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

 Самий хитрий з них рл72 - той просто заробляє гроші і толкає короткі перехресні, відволікаючі фрази і закидає лінками які ніхто ніколи не переглядає. Головне для нього статистика постів в підтримку президента і проти. Тому деколи приходиться ліпити по 3-4 пости зараз.

А самий брехливий ти, і ліпиш на борду такі брехливі статейки/розслідування, і навіть коли цю брехню викривають, ти робиш вигляд що то не тебе стосується.

Так само і зараз брешеш про мене, про оплату за пости, як і брешеш про роботу на якийсь штаб/партію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

Так само і зараз брешеш про мене, про оплату за пости, як і брешеш про роботу на якийсь штаб/партію

то не брехня. Ти на роботі працюєш? Так. Зарплатню отримуєш? Так. На борді постиш? Так! Значить ти постиш за зарплатню!!! Л-Логіка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді підтримуючи Захара визнав, що:

Цитувати

Я навіть можу допустити варіант,що Порошенко в у змові з путіним.І через Україну путін хоче зайти в Європу. 

Тобто для Ді, Захара і реле72 пофіг хто в них президент. головне щоб :

Цитувати

 щоб не допустити до влади популістів і зрадників

Якщо врахувати популізм Петруся перед виборами , то вам боятись вже нічого. Єдине що зрада Петруся з путіним це якась особлива зрада, яка для громадян України зрадою не є, але зрада з путіним когось іншого є смертельно небезпечною катастрофою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопаки, ви не відчуваєте як перетворюєтесь на клоунів? Якщо реле72 отримує за свої пости бабло, то він один не клоун а комік, якщо не отримує, то ви всі Цирк Шапіто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Хлопаки, ви не відчуваєте як перетворюєтесь на клоунів? Якщо реле72 отримує за свої пости бабло, то він один не клоун а комік, якщо не отримує, то ви всі Цирк Шапіто.

В твоій уяві. Що на неі впливає це твоі проблеми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

Якщо врахувати популізм Петруся перед виборами ,

ПАРЕ визнало росію краіною-окупантом,а окупований Донбас під контролем росії

Українська армія(якої в 2014 р. не було) визнана 8-ю  серед найсильніших армій світу.
Безвіз,український паспорт посів 38-ме місце в рейтингу паспортів світу і 1-ше з країн СНД
Далі меж 2014 року ворог не просунувся(навпаки наші просунулись).
Лавина санкцій  країн-лідерів проти росії нищать її економіку та фінанси.
США надає летальну зброю,в т.ч. Джавеліни
Україна оминула дефолт( яник залишив в казні 108.133грн,65 коп)
Рактифіковано угоду про асоціацію з Євросоюзом
Почата процедура отримання українською церквою автокефалії(якщо це відбудеться,то це нокаут для РПЦ,адже Україна забезпечує їм 40% доходів)
Перемога в судах Нафтогазу(також складова дипломатії)
Визволення значної частини українських полонених(теж грандіозна дипломатична робота)
 Іт.д. і т.п
 Якщо брати в цілому то станом на другу половину 2017 року   з проаналізованих 243 обіцянок: повністю виконано на сьогодні – 100; у процесі виконання – 87; не виконано – 66(до невиконаних також зараховані обіцянки,які виконанні з порушенням терміну). Як на мене,то це досить непогано.

Кароче, реально, один популізм.

Тут вище писали про Конституцію.Так от,згідно конституції перзидент має 2 вектора контролю і відповідальності- безпека та зовнішня політика. Все інше робота уряду.В нас парламентсько-президентська республіка,більшість українців цього не знають і за звичкою сприймають президента,як царя-батюшку.
  Давай,Ромаха,перекручуй)))




 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, zaHARE сказал:

Українська армія(якої в 2014 р. не було) визнана 8-ю  серед найсильніших армій світу.

Взагалі-то Європи. Саме на цю армію ми клянчимо гроші в тієї ж Європи, в якої армії слабші за нашу.

 

Читаю про ці паркащення і намагаюся знайти хоч одне, після якого людям стало жити краще/легше. Не знайшов.

Але сьогодні побачив таку картінку, з нею стає зрозуміліше, чому пакращення не пакращують якість життя українців і вони втікають в сусідні держави. Гроші там де бізнес, люди там де бізнес, сильна армія там де бізнес.

Что нужно сделать Украине, чтобы состояться как место для жизни? 
Все просто. Стать в два раза лучше, чем соседи, по привлекательности инвестиций. 
Нужно просто войти в десятку стран мира по легкости ведения бизнеса. В Украине для рывка есть главное -хорошо образованные человеческие ресурсы.
Осталось дело за малым - цифру 76 поменять на 10.

Світлина від Igor Gumennyy.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...