Перейти до змісту

ПЕЙНТБОЛ! +)


noven

Рекомендовані повідомлення

.. таваріщі.) я жутка несерйозен.. нікуди не дзвонив.. і не питав.. давайте якось разом організуємось

аААА?:).. жутко хочеться всіх вас повбивати..)))) (Кмд превед:) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 196
  • Створено
  • Остання відповідь

это по-взрослому!!! Вместо мыши-маркер, маску на тыкву и "Go!GoGo!" Удовольствие переполняет и прёт из всех дыр!!! Но не дёшево...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по гривень 75 прийдеться скинутись точно як мінімум. Хоча я також не проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну по гривень 75 прийдеться скинутись точно як мінімум. Хоча я також не проти.

А на поляну після :) ще по 30

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коштуэ така штука 60 грн(30 грн спорядження+30 грн 100 кульок)! Сам грав і у Львів на чемп їздив - враження незабутнє! якшо наважитесь і зберетесь - дзвоніть до хлопців клубу "Штормовики" 80976966661 (Саша) - у них є 12 пістолів - ціна вже вище вказана. Грають будь-де - переважно у Гараджі! Я за +111:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте обговоримо як краще грати?

кількість чоловік в команді. і місцевісь.давай нео просвіщай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коштуэ така штука 60 грн(30 грн спорядження+30 грн 100 кульок)! Сам грав і у Львів на чемп їздив - враження незабутнє! якшо наважитесь і зберетесь - дзвоніть до хлопців клубу "Штормовики" 80976966661 (Саша) - у них є 12 пістолів - ціна вже вище вказана. Грають будь-де - переважно у Гараджі! Я за +111:)

В условиях маленького поля 100 шаров-только войти во вкусс, а оборудование 30грн-это тема, я играл за 60, а шаров было штук 250 - 2 часа 2 команды веселились... :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте обговоримо як краще грати?

кількість чоловік в команді. і місцевісь.давай нео просвіщай!

Я играл пару раз, но на поле мне не понравилось, как по мне это игра в кемпера. А вот по лесу побегать, это класно, приблеженно к боевым действиям так сказать. Например на карьерах, в Гарадже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже не один раз грав на карьерах в гаражджі. імхо кращого місця нема (хоча ніде більше не пробував).

місцевість: лісок, багато горбіків за якими можна залягти. декілька дерев за якими можна сховатись. декілька можливостей "обходу" і т.д.

одним словом раджу гаражджу, карьери.

на рахунок грошей: в мене меньше 150 грн потратити не вдавалось. в основному всі гроші ідуть на патрони =) і біля 30 грн на бухло =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки планує їхати?

ми грали останній раз 10х10. мені не сподобалось. народу забагато. набагато краще 5х5. хотя, деяким навпаки.

я не їду. особливо часу немає да і я недавно був.

ше старі синяки не посходили =)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таварісчі шоб щось організувати тра всіх вислухати..

багато нюансів... я взагалі ні разу не грав..:0

значить карєри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буде цікавіше якщо грати не просто хто кого постріляє а саме якась рольова гра (ставити бомбу, вивести віпа чи заручників, захопити прапор чи штаб ітд ітп.)

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...