Перейти до змісту

SSHD, Потрібна допомога


Рекомендовані повідомлення

@horlon  Мені все добре з теорією зговору SSD.  Перепитаю, Ви певно працюєте з ремонтами HDD а з приходом SSD не навчились їх ремонтувати чи прибуток впав бо всі переходять на ссд ? Цікавлюсь можливо ви продаєте ті ремонтовані HDD зі скинутами смартами і затертими поверхнями як справні нові рефарбіш чи файні бу ?

З власного досвіду - звичайний HDD навіть просто включений як архів даних - просто вмре через кілька років без всяких записів по кілька разів.

З.І. мірятись мінусами і плюсами - як пісюнами. Ви ще й образились, бо став менший ... рейтинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, ZLOvSmetane сказано:

@horlon  Мені все добре з теорією зговору SSD.  Перепитаю, Ви певно працюєте з ремонтами HDD а з приходом SSD не навчились їх ремонтувати чи прибуток впав бо всі переходять на ссд ? Цікавлюсь можливо ви продаєте ті ремонтовані HDD зі скинутами смартами і затертими поверхнями як справні нові рефарбіш чи файні бу ?

Офіційно вже не ремонтую нічого, тільки знайомим і родичам за браком часу... Інколи скуповую Samsung, Fujitsu відновлюю і користуюсь сам... Відновлюю до виду нового ніякі тести не знайдуть битої поверхні, бо її там не стає (перемагнічування поверхні). Якщо витягнути переназначені блоки і їх перемагнітити, вони будуть справними. Смарт не скидаю, бо нема на чому (цим займалися мої товариші, але вони змінили роботу, а власного обладнання, звісно в них, немає). Хіба що диск упав на підлогу і має механічні пошкодження. Не берусь тільки з WD, бо вони безнадійні. SSD взагалі неримонтопридатні.

 

3 хвилин тому, ZLOvSmetane сказано:

З власного досвіду - звичайний HDD навіть просто включений як архів даних - просто вмре через кілька років без всяких записів по кілька разів.

Що за брєд? Якщо цей архів на WD то нема питань (з SG як повезе). Я позбувся усіх WD, бо їх не вдається ніяк спасти. SG крутиться в мене вже років 10, з ними треба щоб повезло з моделлю.

 

13 хвилин тому, ZLOvSmetane сказано:

З.І. мірятись мінусами і плюсами - як пісюнами. Ви ще й образились, бо став менший ... рейтинг.

Я з учорашнього дня нікого більше не мінусую - замахався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, horlon сказано:

SSD взагалі неримонтопридатні.

 

походу ті, хто їх ремонтують не в курсі що ssd неремонтопригодні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж кажу - клінічний випадок .. всі дураки тільки один пан прохфесор правду говорить .. всі користуються, тільки в нього одного ломається ... випрямляйте руки або зверніться до нетрадиційних методів ... 

на рахунок мінусів - це одразу було зрозуміло, що не залежно від віку, в шановного пана мислення "школоти" .. образи, самовпевненість і повне ігнорування іншої думки .... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, horlon сказал:

У SSD нет будущего:

https://www.ixbt.com/news/hard/index.shtml?15/52/95

от ви наводите ссилки, ви хоч їх читаєте ? мабудь навряд .. просто заголовок сподобався і все ... де там сказано про деградацію, втрату даних і неремонтопридатність ? 

"Свою оценку университетские специалисты основывают на изучении 45 различных образцов флэш-памяти шести производителей. Они обнаружили, что уменьшение технологических норм постепенно увеличивает задержки, уменьшает пропускную способность и увеличивает вероятность ошибок. Эстраполируя полученные результаты, ученые пришли к выводу, что на рубеже 6,5 нм, который, как ожидается, будет освоен в серийном производстве в 2024 году, показатели деградируют до неприемлемо низкого уровня."

 

3 часа назад, horlon сказал:

SSD могут терять данные через 7 дней после обесточивания

https://xakep.ru/2015/05/12/ssd-retention/

Зсилка 2015 - 3 роки (не 10-15, а 3)

"Для потребительских SSD-накопителей проблемой остаётся долговременное хранение данных. К примеру, хранение при температуре 25°C или работа при температуре 40°C означает, что предполагаемый срок сохранности данных составит, в среднем, 105 недель (около двух лет). Если хранение происходит при температуре 30°C, то ожидаемый срок уменьшается до года."

 

побільше читайте заголовки і думки журналіздів ... тоді точно станете великим Експертом ;)

 

3 часа назад, horlon сказал:

Ну так, одна стаття 2012 року, інша 2016, виступ менеджера 2015 ітого одній 6 років, іншій 2, останньому 3. Так, 10-15 років. Видно, рахуєте так 6 + 2 + 3 ітого 11років.

 

4 часа назад, dj_design сказал:

людина "відстала" від технологій років на 10-15

"рука - лицо" ....  це ваш технічний розвиток застопорився на часі Windows XP і далі не розвивається .. 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, vampirich сказано:

Во Лінус Торвальдс дурак... 

https://www.wired.com/2012/10/linus-torvalds-hard-disks

 

Почнемо з того, що:

Цитувати

Линус ответил: «Я вообще-то не эксперт по системам хранения, а занимаюсь поддержкой ядра на высоком уровне, так что этот вопрос лучше задать кое-кому другому.


Не думаю, що в нього всі вдома, думаю, йому треба до психіатра з такими нервовими висловлюваннями:

Цитувати

Хочу только ещё раз повторить своё (личное) мнение по этому вопросу: я думаю, что вращающиеся диски повторят судьбу магнитной ленты. «Как я их ненавижу, не представляете». Задержки на вращающихся носителях просто ужасны, и я лично не могу заставить себя пользоваться компьютером, в котором крутятся эти грязные куски ржавчины.

Оце ж він сказав, як в калюжу перд... Магнітна лента перейшла в комерційні "СХД" з високою надійністю збереження даних, видно, він настільки розвинутий, що про це просто не знає. Той же Адронний Коллайдер використовує одну з таких систем. Іще:

Цитувати

Конечно, может быть, крутящиеся пластинки подходят для больших NAS, где хранятся большие медиафайлы (или в кластере облачного хранилища, к которому вы обращаетесь по сети и для которого задержки доступа к диску вторичны), но на настоящем компьютере? Фу! Сатана, изыди!

Точно не всі вдома...

 

Не за ним останнє слово, тим більше, що він сам визнав:

Цитувати

Линус ответил: «Я вообще-то не эксперт по системам хранения, а занимаюсь поддержкой ядра на высоком уровне, так что этот вопрос лучше задать кое-кому другому.

 

Я не роблю собі кумирів з всяких білів, стівів і лінусів... Щоб рахувати їх за вищі інстанції, тим більше, що часто вони не можуть висловити своїх справжніх думок...

 

5 годин тому, vampirich сказано:

 

походу ті, хто їх ремонтують не в курсі що ssd неремонтопригодні :)

Типу, я не знаю, але тут ключова фраза:

Цитувати

без збереження інформації

Ну і я не це мав на увазі, а збереження інформації в першу чергу. Носій, частіше всього, не несе великої цінності...

 

4 годин тому, dj_design сказано:

от ви наводите ссилки, ви хоч їх читаєте ? мабудь навряд .. просто заголовок сподобався і все ... де там сказано про деградацію, втрату даних і неремонтопридатність ?

Ця стаття про погіршення якості носіїв зі зменшенням техпроцесу

Оце прокоментувати було слабо:

Цитувати

...чем больших успехов будут добиваться производители в увеличении объема и снижении стоимости SSD, тем хуже будут становиться сами устройства с точки зрения потребителей.

 

4 годин тому, dj_design сказано:

"Для потребительских SSD-накопителей проблемой остаётся долговременное хранение данных. К примеру, хранение при температуре 25°C или работа при температуре 40°C означает, что предполагаемый срок сохранности данных составит, в среднем, 105 недель (около двух лет). Если хранение происходит при температуре 30°C, то ожидаемый срок уменьшается до года."

Цього мало? Два роки, а при 30 градусів цельсія дані будуть зберігатись усього півроку... Недостатній аргумент?

 

4 годин тому, dj_design сказано:

"рука - лицо" ....  це ваш технічний розвиток застопорився на часі Windows XP і далі не розвивається ..

Особисто мій технічний розвиток ступив далеко вперед, а ви, як бачу ніяких ОС, окрім XP більше не бачили весь час її тільки й згадуєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, dj_design сказал:

ожидаемый срок уменьшается до года.

35 минут назад, horlon сказал:

усього півроку

все правильно .. читаю те що хочі і трактую як сам хочу ... 

 

35 минут назад, horlon сказал:

Я не роблю собі кумирів з всяких білів, стівів і лінусів... Щоб рахувати їх за вищі інстанції, тим більше, що часто вони не можуть висловити своїх справжніх думок...

ну да ... для вас же авторитет - 

В 26.01.2018 в 10:36, horlon сказал:

головний маркетолог Toshiba в Європі

от тільки Біл, Стів і Торвальд - це "Технарі" .. які починали самі щось робити .. писати ОС, розкручувати фірми .... а вашого "Маркетолога" ніхто навіть не знає ...

 

 

35 минут назад, horlon сказал:

чем больших успехов будут добиваться производители в увеличении объема и снижении стоимости SSD, тем хуже будут становиться сами устройства с точки зрения потребителей.

любитe ви куски виривати з контексту ... це теоретичні висновки вчених зроблені в 2012 році і вони описують  6,5 нм процес який в теоріїї буде в 2024 році.... це як наші синоптики складають прогноз погоди на два місяці вперед, а потім зранку корегують свої ж слова ....

ви ще "британських вчених" згадайте .... блін .. от як з тугодумами говорити ? реальні тести - да пофіг .. головне що вчені сказали в 2012 році .. коли тільки технологію впроваджували ... шановний - RTFM ...

 

35 минут назад, horlon сказал:

Особисто мій технічний розвиток ступив далеко вперед, а ви, як бачу ніяких ОС, окрім XP більше не бачили весь час її тільки й згадуєте..

якщо вас цікавить мій "розвиток", то я починав з "він 3.0" ... а починаючи з 7-ки приймав участь в бета тестах всіх ОС які вийшли на даний момент (в тому числі і серверних) ...  зараз Win 10 RS4 ... але ж для вас це тільки слова, які нічого не значать .. головне що ви спец, а всі інші - так собі .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dj_design сказано:

все правильно .. читаю те що хочі і трактую як сам хочу ...

Те ж саме можна сказати про будь-кого.

 

1 година тому, dj_design сказано:

ну да ... для вас же авторитет - 

Для мене немає авторитету. В мене є своя голова і власний досвід.

 

1 година тому, dj_design сказано:

от тільки Біл, Стів і Торвальд - це "Технарі" .. які починали самі щось робити .. писати ОС, розкручувати фірми .... а вашого "Маркетолога" ніхто навіть не знає ...

А маркетолог, бере аргументи зі стелі...

 

1 година тому, dj_design сказано:

любитe ви куски виривати з контексту ... це теоретичні висновки вчених зроблені в 2012 році і вони описують  6,5 нм процес який в теоріїї буде в 2024 році....

Технологія flash змінилась з того часу, покращилась? Ні, то які претензії? Порівняв прогноз погоди з реальним ходом справ... Вже зараз 640 циклів, а що буде потім?

 

1 година тому, dj_design сказано:

якщо вас цікавить мій "розвиток", то я починав з "він 3.0" ... а починаючи з 7-ки приймав участь в бета тестах всіх ОС які вийшли на даний момент (в тому числі і серверних) ... зараз Win 10 RS4 ... але ж для вас це тільки слова, які нічого не значать ..

Мені геть не цікаво Ваш "розвиток", мабуть, правильно, що написали в лапках...

 

1 година тому, dj_design сказано:

головне що ви спец, а всі інші - так собі .... 

Не пам'ятаю, щоб я так писав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, horlon сказал:

А маркетолог, бере аргументи зі стелі...

я ж кажу - більше слухайте маркетологів .. тільки вони правду говорять, всі інші - один "обман і надувательство" ... 

 

немає ніякого бажання більше коментувати по новому кругу весь цей бред що пишеться паном прохфесором .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

41 хвилин тому, dj_design сказано:

я ж кажу - більше слухайте маркетологів .. тільки вони правду говорять, всі інші - один "обман і надувательство" ... 

 

немає ніякого бажання більше коментувати по новому кругу весь цей бред що пишеться паном прохфесором .... 

Саме так, пане професор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, horlon сказал:

 

Саме так, пане професор...

Абсолютно пофіг на мінуси і рейтинг. Але ви ж з піною говорили що мінусуєте лише в отместку, на цій сторінці вас ніхто не мінусував.  Мені просто цікаво які виправдання і аргументи будуть з цього приводу. Я наприклад не згідний з вашою позицією, але поки вона не переходить на особисті образи і неприйнятні для мене речі навіть таку дріюницю як мінус не буду ставити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, AnimaNoir сказано:

Абсолютно пофіг на мінуси і рейтинг.

Тоді до чого ці питання?

 

7 годин тому, AnimaNoir сказано:

Але ви ж з піною говорили що мінусуєте лише в отместку, на цій сторінці вас ніхто не мінусував.

Я не казав, що в отместку. Я просто сказав, що всі мінусують, чому тоді я не повинен. О так, на цій сторінці ніхто не мінусував, а на інших продовжували. Оце ж досягнення...

 

7 годин тому, AnimaNoir сказано:

Мені просто цікаво які виправдання і аргументи будуть з цього приводу.

Мені може ще звіт для вас написати. Що за нісенітниці? Чому я повинен ще виправдовуватися?

 

7 годин тому, AnimaNoir сказано:

Я наприклад не згідний з вашою позицією, але поки вона не переходить на особисті образи і неприйнятні для мене речі навіть таку дріюницю як мінус не буду ставити. 

Ну, дякую. А ось це хіба не спроба образити:

9 годин тому, dj_design сказано:

... цей бред що пишеться паном прохфесором .... 

 

16 годин тому, dj_design сказано:

всі дураки тільки один пан прохфесор правду говорить ..

 

16 годин тому, dj_design сказано:

не залежно від віку, в шановного пана мислення "школоти" ..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, horlon сказал:

Ну, дякую. А ось це хіба не спроба образити:

так пану Прохфесору не сподобалось що його назвали Прохфесором ? ну так що поробиш .. ви ж самі почали тут розказувати теорії, які не мають нічого спільного з практикою .. виривати фрази із контексту і приводити ссилки на слова таких же самих теоретиків як і ви :) і що саме цікаве, ніхто навіть слова поки на написав в вашу підтримку .. тільки ви один з піною в роті доказуєте свою теорію змови ....

 

ну а "школота" - так це за ваші мінуси ... "не можу доказати, то хоч замінусую" .. треба ж імідж правдивості думок підтримувати, хоча б для самого себе ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 hours ago, horlon said:

Не треба, не треба, на перший мій пост прилетіло 3 мінуси, після чого я й почав мінусувати.

ось тут реальна брехня, після цього просто краще на автора забити,

перший мінус в темі з"явився від @horlon  на мій пост на слова

"а пост @horlon 

On 1/24/2018 at 8:16 AM, horlon said:

це сміття

"

а далі був мінус від мене і понеслось

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dj_design сказано:

так пану Прохфесору не сподобалось що його назвали Прохфесором ? ну так що поробиш ..

Це ви типу з повагою так...

 

2 годин тому, dj_design сказано:

ви ж самі почали тут розказувати теорії, які не мають нічого спільного з практикою ..

Для вас, може, й не мають нічого спільного з практикою, думаю, у вас її зовсім немає...

 

2 годин тому, dj_design сказано:

виривати фрази із контексту і приводити ссилки на слова таких же самих теоретиків як і ви :) і що саме цікаве, ніхто навіть слова поки на написав в вашу підтримку .. тільки ви один з піною в роті доказуєте свою теорію змови ....

Так же само і ви вириваєте фрази з контексту. А, типу, що я один, щось доводить? Типу, якщо я один, то не прав зразу автоматом?

 

2 годин тому, dj_design сказано:

ну а "школота" - так це за ваші мінуси ... "не можу доказати, то хоч замінусую" .. треба ж імідж правдивості думок підтримувати, хоча б для самого себе ...

Ой, заради, Бога. Познімати мінуси, щоб ви не плакали ночами? Дизлайк це для вас наказання?

19 хвилин тому, Revolver сказано:

ось тут реальна брехня, після цього просто краще на автора забити

Може бути, не буду заперечувати... Зняти свій мінус? Бо, мабуть обідився, капєц всі очі там іще виплачеш. Намагався мене образити, в результаті образився сам... От халепа... Правильно кажеш, забий ти на автора (якщо що, то автор теми не я...) і не пиши більше, бо цінності твоя писанина не несе ніякої, одні лиш прирікання і намагання образити чи зловити на помилках. Тепер зроби висновок, що я геть усе набрехав і всі статті сам понаписував.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, horlon сказал:

Це ви типу з повагою так...

 

яка повага .. повагу потрібно заслужити .. сарказм .. самий справжній сарказм пане прохфесоре ;)

5 минут назад, horlon сказал:

Ой, заради, Бога. Познімати мінуси, щоб ви не плакали ночами? Дизлайк це для вас наказання?

ой познімайте .. а то не сплю .. тілько про ваші мінуси думаю ... і ручки так чешутся вам поставити, але ж ні .. я своє слово дотримую .. казав не буду - значит не буду :)

 

7 минут назад, horlon сказал:

А, типу, що я один, щось доводить? Типу, якщо я один, то не прав зразу автоматом?

та ні .. це доводить тільки те, що всі хто читає з вами не згодні .. а ви це ніяки не хочете бачити і далі ведете себе як школяр яких ображений на всіх ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, dj_design сказано:

яка повага .. повагу потрібно заслужити .. сарказм .. самий справжній сарказм пане прохфесоре ;)

Ось бо й воно.

 

51 хвилин тому, dj_design сказано:

ой познімайте .. а то не сплю .. тілько про ваші мінуси думаю ... і ручки так чешутся вам поставити, але ж ні .. я своє слово дотримую .. казав не буду - значит не буду :)

Раз ви так просите... Познімаю...

 

1 година тому, dj_design сказано:

та ні .. це доводить тільки те, що всі хто читає з вами не згодні .. а ви це ніяки не хочете бачити і далі ведете себе як школяр яких ображений на всіх ...

Саме дивне це те що мені якось геть байдуже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, horlon сказал:

Саме дивне це те що мені якось геть байдуже)

ой не знаю .. було б байдуже - не відповідали б давно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dj_design сказано:

ой не знаю .. було б байдуже - не відповідали б давно ;)

нащо витрачаєш свій час?)
користуйся собі ссд.
а такі "мамонти" самі вимруть)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dj_design сказано:

ой не знаю .. було б байдуже - не відповідали б давно ;)

Мені просто цікаво було б отримати аргументовану відповідь, яку я так і не отримав...

 

9 хвилин тому, Dima4s сказано:

нащо витрачаєш свій час?)
користуйся собі ссд.
а такі "мамонти" самі вимруть)
 

;) Ось те, що я й казав, як діти за іграшкою, гоняться за модою. SSD це, типу, супер сучасно :lol:

Я не проти SSD, я тільки за, але проти одноразових з обмеженою кількістю циклів запису. Сподіваюсь, вони дійсно вимруть як мамонти... Скоріше б :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

35 минут назад, Dima4s сказал:

нащо витрачаєш свій час?)
користуйся собі ссд.
а такі "мамонти" самі вимруть)

та я б зрадістю не відповідав, але ж блін цитиє, мінусує, перекручує слова і вириває фрази з контексту ...

 

11 минут назад, horlon сказал:

Мені просто цікаво було б отримати аргументовану відповідь, яку я так і не отримав...

так які ж вам аргументи привести ? ви ж не сприймаєте нічого крім своїх слів ?

 

ось вам живий приклад .. ви згадували "знайомих які міняли на сервері диски кожних пару місяців" .. живе фото з сервера .. на С система з терміналами, на Д база 1С+SQL ... працює з літа .. що в мене не так з руками що до цього часу працює і не вилітає ?

а да .. ОС - Server 2016

Спойлер

5555.png.00483063502dfeb0bccac7f7ab31327b.png

 

мало ? в вечері кину домашній, там більше 2-х років на системі стоїть і робить ...

от тільки можу поспорити що для вас це нічого не значить .. вам же головне циферки теоретичні, а практика до одного місця ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dj_design сказано:

та я б зрадістю не відповідав, але ж блін цитиє, мінусує, перекручує слова і вириває фрази з контексту ...

Ох, проржався :lol: дякую за підняття настрою...

 

1 година тому, dj_design сказано:

так які ж вам аргументи привести ? ви ж не сприймаєте нічого крім своїх слів ?

хоч якісь :)

 

1 година тому, dj_design сказано:

ось вам живий приклад .. ви згадували "знайомих які міняли на сервері диски кожних пару місяців" .. живе фото з сервера .. на С система з терміналами, на Д база 1С+SQL ... працює з літа .. що в мене не так з руками що до цього часу працює і не вилітає ?

а да .. ОС - Server 2016

  Hide contents

5555.png.00483063502dfeb0bccac7f7ab31327b.png

 

Я не казав, що диски не живуть довше кількох місяців. Їх там просто багато і час від часу якийсь подихає. І це, в порівнянні з жорсткими дисками, надто часто.

 

1 година тому, dj_design сказано:

мало ? в вечері кину домашній, там більше 2-х років на системі стоїть і робить ...

от тільки можу поспорити що для вас це нічого не значить .. вам же головне циферки теоретичні, а практика до одного місця ...

Мало, скидайте ще... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, horlon сказал:

Мало, скидайте ще... :lol:

пане прохфесоре, продовжуйте корчити з себе дурника, в вас це гарно виходить ... а від мене відповідей більше не буде ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, dj_design сказано:

пане прохфесоре, продовжуйте корчити з себе дурника, в вас це гарно виходить ... а від мене відповідей більше не буде ... 

OK, як скажете... Збирався вже змотувати вудки, але... Несподіваний поворот для мене.

 

Першокласний адмін, знавець в області надійності носіїв. Виклав скрін, який, ніби-то аргументує, що SSD надійні. Але, як ми усі знаємо (принаймні, я на це сподіваюсь), істина пізнається в порівнянні.

Ось скрін інфо вашого SSD:

2 годин тому, dj_design сказано:

image.png.7e33e87c144d0bf4d697e422bbc07106.png

 

А ось скрін мого HDD:

image.png.5dca09b38e680a5f6225ed2b755bebc9.png

Де загальний час більше, ніж на порядок більший...

Я не буду переконувати, що у мене були диски, де число годин далеко перевалило за 50 000 годин, просто я їх продав. Думаю цього скріна буде достатньо.

 

Так що аргументів, як не було, так і нема... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...