Перейти до змісту

SSHD, Потрібна допомога


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, AnimaNoir сказано:

 За останні роки здохло штук 5 hdd.

Ви ними у футбол граєте? Серед жорстких дисків є теж одна фірмочка WD, мабуть єдина яка так може дохнути іто це навіть для неї фантастичні цифри - всі, що купив або продав, або трохи посипались, але щоб ось взяло і здохло, не знаю такого. Просто купував від різних виробників. SG ще деколи видурнюються вище норми, але щоб здохли ось так просто, не знаю. Знаю людей, які просто в футбола системником грали і то не у всіх щось поломилось від цього. Все дохне, але як дохнуть SSD, то вже цього не переплюне навіть дискета.

 

2 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Тому завжди потрібно робити резервні копії.

Роблю. При SSD це безнадійно скільки копій не роби - сипляться фотки самі по собі що не роби. Якщо берегти масу дрібних файлів то значна частина з них пошкодиться не встигнете й оком моргнути. Якщо на HDD це рідкість (частіше на тих носіях, що в роботі) і часто спасають архіви з інформацією для відновлення, то SSD і їх коцає без можливості відновлення (не важливо був носій в роботі чи просто лежав на полиці).

 

4 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

На рахунок надійного зберігання, ви це серйозно?)

Серйозно.

 

4 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Платити чужому дядькові за відновлення чи що мається на увазі?

Платити просто за зберігання, за виділене місце на диску не знаю як іще зрозуміліше пояснити.

 

5 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

 Кому мої фотки треба, я вас прошу)

Тут не знаю, навіть що сказати. Розклейте їх по місту, а раптом комусь і знадобляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Це безнадійний випадок. Кожна технологія зберігання даних має як плюси так і мінуси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, dj_design сказано:

шановний .. ви відстали років на 20 ... як вже казав - продовжуйте далі використовувати свій 286-й і не розказуйте нікому що ви в чомусь спеціаліст ...

Для особливо розумних повторюю, що це хоббі. Вони розібрані на комплектуючі і не використовуються... Я хоч раз сказав який я спеціаліст? По Вас відразу видно який Ви.

 

20 хвилин тому, dj_design сказано:

зверніть увагу на "14.30" .. там якраз розказують для чого SSD в NAS (там 4ТБ ... 4 ТБ !!! в рейді ... для відеомонтажа .... ви хоч циферку таку уявляєте ...

Та нахолеру мені дивитись цього рекламщика продажного... Він же ж не інженер. В мене, до Вашого відома 12ТБ...

 

25 хвилин тому, dj_design сказано:

і скільки раз там дані ганяються туди-сюди ... а ви тут казки розказуєте про 200-300 раз перезапису диска...

Скільки? Я Вам чесно порахував про 640 циклів перезапису... і 400 теж. Що не так?

 

27 хвилин тому, dj_design сказано:

Apple яка добре слідкує за своїм залізом вже дуже давно використовує SSD в ноутах і компах .. а вони дуже прискіпливо ставляться до якості ;)

Ой, годі вам! Почитайте про скандал з Ipod та новим Iphone 10 <_< Хоча, й там для Вас фіга...

 

30 хвилин тому, dj_design сказано:

навколо всі такі тупі, один ви розумний ...

Скоріше, сліпі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, horlon сказал:

Скільки? Я Вам чесно порахував про 640 циклів перезапису... і 400 теж. Що не так?

ви тупі чи прикидаєтесь ? чи не бачите що написано ? 

"Первым отказал Intel 335 Series 240 ГБ, вышедший из строя после записи 700 ТБ" - 700*1024/240 = 2986 разів перезапису однієї ячейки пам'яті

"Самым живучим из дисков оказался Samsung 840 Pro, в котором непригодные ячейки памяти начали появляться лишь после записи 600 ТБ данных, а вышел из строя он после записи 2,4 Петабайт (2400 ТБ) " - 2400*1024/240 = 10240 раз ..

де ви 400 взяли ? де я писав про 400 ? читайте уважно - 400 раз на рік що в сумі вистачить на 7 років. ... тобто 400*7 = 2800 раз ... вам або математику потрібно почитати з першого класу або очки прописати, бо ви читаєте через слово ...

 

13 минут назад, horlon сказал:

Ой, годі вам! Почитайте про скандал з Ipod та новим Iphone 10 <_< Хоча, й там для Вас фіга...

а до чого тут  Ipod і Iphone 10 ? для справки там не SSD .. і де ці скандали з пам'яттю .... я писав про ноути і компи ... 

 

підтримую на всі 100 що це - 

29 минут назад, AnimaNoir сказал:

...безнадійний випадок...

 

як на мене тему або давно пора закрити або перенести в Флуд ... далі спорити і доказувати немає ніякого змісту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, dj_design сказано:

Самым живучим из дисков оказался Samsung 840 Pro, в котором непригодные ячейки памяти начали появляться лишь после записи 600 ТБ данных, а вышел из строя он после записи 2,4 Петабайт (2400 ТБ) информации. При этом на накопителе до последнего момента было лишь 7000 непригодных секторов, что равняется снижению емкости SSD приблизительно на 10,7 ГБ, или на 5%"

Ну добре не 400... 640 циклів і 2400 (600ТБ*1024/256ГБ = 2400 циклів) чому? Тому, що після появи битих блоків це вже несправний пристрій, в датацентрах їх узагалі списують. 10ГБ битих і 5% це немало.

 

Маю нагадати Вашу фразу:

справді ? аж 640 циклів ? тобто два три рази загрузив Вінду і можна викидати ? мдя .... далі дійсно можна не сперечатись, нема змісту ....

10240 / 640 * 3 рази вінду перевстановити = 50 разів вінду перевстановити і можна викидати...

 

А коли я дав оці реальні цифри (640 циклів) почалося спригування:

11 годин тому, dj_design сказано:

для особливо вумних і люблячих циферки :

*** *** ***

 

 

Та не рівняйте диски різного покоління, це раз, по-друге перші диски мали 1000 000 циклів, яких там і близько не було. Ну і по-третє, навіть 10 000 циклів це не багато, якщо раніше мільйона не вистачало і не треба спихати на те, що тоді диски менші були. Обсяги інформації теж менші були. Оці диски по 10 000 циклів жили в середньому 1,5 роки і виробник міняв їх на нові по гарантії (що й досі практикується, така ж ситуація була і з лампочками-економками, але то вже інша історія), бо виробнику вони вартують копійок, а деруть вони за них космічні суми. По факту це були ті ж самі носії, що й по 3 000 циклів (будете купувати корпоративні диски враховуйте це, бо нічого не змінилось).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, dj_design сказано:

як в Задорнова  - "это же Американцы .. они же тупые" ...

Зовсім не умісна фраза. Тут більше підходять інші фрази:


Плановане, заплановане або планове застарівання — навмисне створення товару так, що він через певний час став застарілим чи непридатним до використання. Старіння вбудовано у велике число різних товарів, від велосипедів і ламп до будівель і комерційного програмного забезпечення.

 

Спожива́цтво, консюмери́зм (англ. consumerism) та паралельно: суспільство споживання (англ. consumer society) — сукупність суспільних відносин, заснованих на принципі індивідуального споживання. Характеризується масовим споживанням матеріальних благ і формуванням відповідної системи цінностей і установок. Масове споживання, яке виходить далеко за межі потреб для існування (виживання) людини, є однією з рис сучасного суспільства.

 

В суспільстві споживання заохочується прискорення процесів. В тому числі і негативні, руйнівні процеси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чесно видно що людина має лише теоретичні знання, але не практику. При чому знання засновані на перших поколіннях ssd року так 09-10. Зараз люди навіть китайські з алішки беруть, де є як дуже вдалі моделі так і не дуже. П.С Якщо що, я користуюсь hdd, так як люблю пограти, і поки обєми та ціни невлаштовують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, AnimaNoir сказано:

От чесно видно що людина має лише теоретичні знання, але не практику. При чому знання засновані на перших поколіннях ssd року так 09-10. Зараз люди навіть китайські з алішки беруть, де є як дуже вдалі моделі так і не дуже. П.С Якщо що, я користуюсь hdd, так як люблю пограти, і поки обєми та ціни невлаштовують.

О святі помідори, видно йому... В мене великий практичний досвід як з користування так і з ремонту, починаючи десь з 98-го року і дотепер, правда SSD особисто не ремонтував, а от HDD відремонтував не одну сотню в 99% вони ремонтувались (якщо хазяїн не рукожоп і не впустив його на цемент), на відміну від SSD які в 99% не ремонтувались. І нічого з тих пір не змінилось в кращий бік, ще раз для тупоголових - нічого. Можете розповідати байки одне одному, ховаючи за спиною свої зламки і розповідати комусь іншому, що вони надійні. Собі я такого гамна не купував, але по роботі користувався, в основному, але не тільки M2 фактору (різних виробників: intel, transent, samsung, навіть китайські ноунейми). Був в мене особистий нетбук з таким же формфактором там якийсь ssd від Intel стояв, але я його продав не вскриваючи, не очікуючи, поки здохне носій, просто по роботі був потрібен компактний ноут. Знав кількох людей, які в серверах їх юзають і міняли як пиріжки по 2-3 рази на рік (2013-2015 роки, знав, бо зараз вони перепрофілювались із адмінів в програмісти під IOS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо руки з одного місця ростуть то все буде падати і ламатись ... при правильному користуванні все працює без проблем .. поломки бувають, від них ніхто не застрахований, але .. інколи трошки голову включати треба .. особливо якщо "старе обладнання" використовувати, то потрібно як мінімум перевести з IDE в AHCI і перевірити ци працює TRIM (не використовувати "Оптимізатори" бо це як на мене хрень...) ... відповідно використовувати ОС яка розуміє що таки SSD (не на XP ставити а хоча б на 7-ку ) ... якщо це не зробити, то можна і за тиждень вбити SSD ... більше 5-ти років використовую і ні один не вилетів .. на серверах як основний для системи (якраз перший Crucial 128) до цього часу нормально себе почуває .. в якості диска під базу вже 3-й рік стоїть (1c+SQL) .. дома .. в ноутах ... 

 

ну карма в вас така .. карма .. все ломається .. сходіть може до бабки якої .. чи ще кудись ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, dj_design сказано:

якщо руки з одного місця ростуть то все буде падати і ламатись ... при правильному користуванні все працює без проблем .. поломки бувають, від них ніхто не застрахований, але .. інколи трошки голову включати треба .. особливо якщо "старе обладнання" використовувати, то потрібно як мінімум перевести з IDE в AHCI і перевірити ци працює TRIM (не використовувати "Оптимізатори" бо це як на мене хрень...) ... відповідно використовувати ОС яка розуміє що таки SSD (не на XP ставити а хоча б на 7-ку ) ... якщо це не зробити, то можна і за тиждень вбити SSD ... більше 5-ти років використовую і ні один не вилетів .. на серверах як основний для системи (якраз перший Crucial 128) до цього часу нормально себе почуває .. в якості диска під базу вже 3-й рік стоїть (1c+SQL) .. дома .. в ноутах ... 

 

ну карма в вас така .. карма .. все ломається .. сходіть може до бабки якої .. чи ще кудись ... 

Ну так, якщо жорсткий диск то все норм, а ось тільки SSD то і файли підкачки повідключай, то ОС поміняй, бо аж настільки надійний носій за тиждень вбивається, якщо цього не зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, horlon сказал:

Ну так, якщо жорсткий диск то все норм, а ось тільки SSD то і файли підкачки повідключай, то ОС поміняй, бо аж настільки надійний носій за тиждень вбивається, якщо цього не зробити.

це точно клініка ...

facepalm.jpg.191334f684fb0d30f9ee3b07473c2855.jpg

 

якщо оперативку іншою стороною в слот засунути, то вона теж згорить .. і винний в цьому буде не виробник, а той в кого руки з опи .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, dj_design сказано:

це точно клініка ...

facepalm.jpg.191334f684fb0d30f9ee3b07473c2855.jpg

Я ще це зрозумів з його першого поста в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, dj_design сказано:

це точно клініка ...

facepalm.jpg.191334f684fb0d30f9ee3b07473c2855.jpg

 

якщо оперативку іншою стороною в слот засунути, то вона теж згорить .. і винний в цьому буде не виробник, а той в кого руки з опи .... 

При чому тут... Що робить накопичувач даних? Правильно, зберігає дані. Якщо у випадку HDD ніхто не париться на рахунок "лишніх" записаних на нього даних, то в випадку з SSD ми трясемося, щоб не дай Боже не записалося щось лишнє, бо здохне носій.

P.S. І, будь ласка не рівняйте виконання прямого призначення пристроїв з неправильним підключенням, це як "ковбасу" з пальцем порівнювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, horlon сказал:

При чому тут... Що робить накопичувач даних? Правильно, зберігає дані. Якщо у випадку HDD ніхто не париться на рахунок "лишніх" записаних на нього даних, то в випадку з SSD ми трясемося, щоб не дай Боже не записалося щось лишнє, бо здохне носій.

P.S. І, будь ласка не рівняйте виконання прямого призначення пристроїв з неправильним підключенням, це як "ковбасу" з пальцем порівнювати...

"жги дальше"... скоро всі в чергу будуть ставати до такого класного спeца ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, dj_design сказано:

"жги дальше"... скоро всі в чергу будуть ставати до такого класного спeца ;) 

Та мені достатньо того, що є... Ти й так користуєшся моїми послугами, що взагалі іронічно... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, horlon сказал:

Та мені достатньо того, що є... Ти й так користуєшся моїми послугами, що взагалі іронічно... ;)

не думаю що серед моїх знайомих є такі "відсталі" від технологій люди .. а якщо це дійсно так, то я дуже розчарований в їх туп.... впертості небачити очевидні речі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, dj_design сказано:

не думаю що серед моїх знайомих є такі "відсталі" від технологій люди .. а якщо це дійсно так, то я дуже розчарований в їх туп.... впертості небачити очевидні речі ...

Відсталі, тому, що не вважають SSD надійним носієм? Ну в тебе й критерії! В такому випадку, ти напевно самий розумний. В силу свого нікчемно низького інтелекту ти й близько не здогадався про що я... Пояснювати та особисто знайомитись навіть не збираюсь. Очевидні речі? Ну так, очевидно ж, що пристій в якому немає рухомих частин зношується швидше від механічного, коштує захмарних грошей, не надає жодного шансу врятувати інформацію (в разі поломки) і єдиним плюсом якого є швидкість роботи (і то не завжди вони швидші). Не дивлячись на ці всі недоліки та знаючи як є насправді, функціонально неграмотні люди доказують комусь, що вони надійні. Оце я називаю впертістю. Мало того, після закінчення аргументів (яких як не було так і нема і не може бути) починаються переходи на образи та особистості. До того ж, розумна, людина, яка поважає себе не дозволить собі купувати одноразову річ, яка вартує стільки, що можна придбати десяток нормальних речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюсь - це клініка .. доказувати щось нема змісту ... тести - не то, ссилки - не то .. цифри - теж не розуміє ... і все що говорить сам - це істина, все інше - г.... адміни закрийте цю тему, вона давно вже скотилась в смітник ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dj_design сказано:

повторюсь - це клініка .. доказувати щось нема змісту ... тести - не то, ссилки - не то .. цифри - теж не розуміє ... і все що говорить сам - це істина, все інше - г.... адміни закрийте цю тему, вона давно вже скотилась в смітник ... 

Хто щось не розуміє, то це ти... Доктор...

Зсилок? Ловіть:

 

У SSD нет будущего:

https://www.ixbt.com/news/hard/index.shtml?15/52/95

 

Было установлено, что интенсивность использования устройства никак не влияет на его надежность. А значит, что от обслуживания по предотвращению износа можно избавиться: ни одно из изученных устройств даже близко не подошло к своему пределу записей.

Но это не все хорошие новости. Так как коэффицент неисправимых битовых ошибок у SSD больше, чем HDD, резервное копирование SSD важнее, чем резервное копирование жестких дисков.

Источник: Перевод по материалам «SSD reliablity in real world: Google's experinece»

 

Іще раз про надійність:

- Так как коэффицент неисправимых битовых ошибок у SSD больше, чем HDD, резервное копирование SSD важнее, чем резервное копирование жестких дисков. (Надійно?)

- ни одно из изученных устройств даже близко не подошло к своему пределу записей. (Це про завищену виробником цифру про кількість циклів запису, для тупих пояснюю).

Источник: Перевод по материалам «SSD reliablity in real world: Google's experinece»

 

Отчёт Google показывает, что SSD пока не очень подходят для ЦОД из-за недостаточной надёжности:

https://www.overclockers.ua/news/hardware/2016-07-07/118463/

https://it-time24.ru/hardware/321-ssd-nakopiteli-nenadezhny-statistika-google.html

 

Але й там є казочки для дегенератів, що ось вийдуть нові накопичувачі і вони вирішать усі проблеми (це до того, що SSD як були з самого початку лай***, так і лишились).

image.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби і хороша стаття, але одне в ній @horlon повинно засмутити, дата виходу статті 20 февраля 2012,

стаття з itc і то більше актуальна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Revolver сказал:

ніби і хороша стаття, але одне в ній @horlon повинно засмутити, дата виходу статті 20 февраля 2012,

стаття з itc і то більше актуальна

я ж і кажу - людина "відстала" від технологій років на 10-15 ... і розказує казки про перші версії SSD на основі пам'яті MLC і то, придумує "цифри з потолка" або наводить відео якогось менеджера .. а на реальні тести, де просто брали і писала дані, не звертає уваги і далі продовжує розказувати про міфічні цифри в 500-600 перезаписів, хоча конкретика показує декілька тисяч .. 

 

"Один з недоліків SSD — обмежена кількість циклів перезапису. Звичайна (MLC, Multi-level cell, багаторівневі комірки пам'яті) флеш-пам'ять дозволяє записувати дані приблизно 10 000 разів. Більш дорогі види пам'яті (SLC, Single-level cell, однорівневі осередки пам'яті) — понад 100 000 разів. Для боротьби з нерівномірним зносом застосовуються схеми балансування навантаження. Контролер зберігає інформацію про кількість перезаписів кожного з блоків і, за необхідності, «міняє їх місцями»;"

 

а вже є 3D NAND  ....

 

ну і для "любителя ссилок і циферок" - "horlonпочитайте уважно .. там навіть картинки є .. особливо даже думати не треба ...

 

https://3dnews.ru/938764/print

 

там навіть про зберігання даних є ;)

"Иными словами, если речь идёт о новом SSD, то данные на нём в выключенном состоянии могут храниться годами (при обычном диапазоне температур). И лишь когда речь заходит о накопителе, который уже выработал установленный производителем ресурс, указанные в спецификации «сроки хранения» начинают приобретать какой-то смысл. То есть, 52 недели (год) – это тот минимальной период времени, в течение которого обычный потребительский накопитель обязан по спецификации сохранять данные в выключенном состоянии после того, как он уже выработал весь определённый в спецификациях ресурс. Но на самом деле информация, скорее всего, сможет продержаться на выключенном SSD гораздо дольше: как мы увидели, ресурс перезаписи производители указывают с кратным запасом. И со сроками хранения ситуация, скорее всего, примерно такая же."

 

p/s а да і не забудьте всі мої пости промінусувати, а то ніби пропустили парочку ;)  ... "школота" ....

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Revolver сказано:

ніби і хороша стаття, але одне в ній @horlon повинно засмутити, дата виходу статті 20 февраля 2012,

стаття з itc і то більше актуальна

Ну так, як не здох Данило то стаття за стара... Будова транзистора flash змінилась і він став більш надійним, настільки, що виробники замість вказувати кількість циклів перезапису, яка стала просто смішною, вказують інші цифри видумуючи як би вони стали побільші.

 

21 хвилин тому, dj_design сказано:

я ж і кажу - людина "відстала" від технологій років на 10-15 ... і розказує казки про перші версії SSD на основі пам'яті MLC і то, придумує "цифри з потолка" або наводить відео якогось менеджера .. а на реальні тести, де просто брали і писала дані, не звертає уваги і далі продовжує розказувати про міфічні цифри в 500-600 перезаписів, хоча конкретика показує декілька тисяч ..

Ну так, одна стаття 2012 року, інша 2016, виступ менеджера 2015 ітого одній 6 років, іншій 2, останньому 3. Так, 10-15 років. Видно, рахуєте так 6 + 2 + 3 ітого 11років.

 

27 хвилин тому, dj_design сказано:

"Один з недоліків SSD — обмежена кількість циклів перезапису. Звичайна (MLC, Multi-level cell, багаторівневі комірки пам'яті) флеш-пам'ять дозволяє записувати дані приблизно 10 000 разів. Більш дорогі види пам'яті (SLC, Single-level cell, однорівневі осередки пам'яті) — понад 100 000 разів. Для боротьби з нерівномірним зносом застосовуються схеми балансування навантаження. Контролер зберігає інформацію про кількість перезаписів кожного з блоків і, за необхідності, «міняє їх місцями»;

- ни одно из изученных устройств даже близко не подошло к своему пределу записей. (Це про завищену виробником цифру про кількість циклів запису, для тупих пояснюю).

Источник: Перевод по материалам «SSD reliablity in real world: Google's experinece»

2016 року стаття, порахую для неграмотних - 2 роки назад

В тій же статті від Google приведена статистика виходу з ладу дисків і зроблено висновки, що SLC і MLC практично не відрізняються по надійності.

 

29 хвилин тому, dj_design сказано:

а вже є 3D NAND  ...

І чим це вона таким відрізняється, що надійність піднімається? Та ж сама будова недолугого flash в кілька слоїв, що ніяк не надійніше, а просто дозволяє умістити більше комірок пам'яті на тій же площі.

 

56 хвилин тому, dj_design сказано:

там навіть про зберігання даних є ;)

"Иными словами, если речь идёт о новом SSD, то данные на нём в выключенном состоянии могут храниться годами (при обычном диапазоне температур). И лишь когда речь заходит о накопителе, который уже выработал установленный производителем ресурс, указанные в спецификации «сроки хранения» начинают приобретать какой-то смысл. То есть, 52 недели (год) – это тот минимальной период времени, в течение которого обычный потребительский накопитель обязан по спецификации сохранять данные в выключенном состоянии после того, как он уже выработал весь определённый в спецификациях ресурс. Но на самом деле информация, скорее всего, сможет продержаться на выключенном SSD гораздо дольше: как мы увидели, ресурс перезаписи производители указывают с кратным запасом. И со сроками хранения ситуация, скорее всего, примерно такая же."

Несмотря на то, что в большинстве случаев данный факт не является проблемой, официальные спецификации показывают, что SSD промышленного класса хранят данные порядка 3 месяцев, когда сам накопитель хранится при температуре 40°C, в то время как клиентские SSD имеют рейтинг хранения порядка 1 года при 30°C. Отчёт демонстрирует, что срок хранения данных может сильно отличаться в зависимости от температуры эксплуатации и температуры во внерабочем состоянии. Если накопитель в выключенном состоянии хранится при большей температуре, чем эксплуатируется, то срок сохранности данных резко сокращается.

https://nvworld.ru/news/ssd-may-lost-data-while-storaging/

https://3dnews.ru/914006

2015 рік статті.

І не треба спригувати, що це 3d, бо принцип зберігання у неї такий же, а зменшення техпроцесу позитивно не впливає на ситуацію.

 

SSD могут терять данные через 7 дней после обесточивания

https://xakep.ru/2015/05/12/ssd-retention/

Зсилка 2015 - 3 роки (не 10-15, а 3)

 

Навчіться рахувати, а не писати зі стелі про 10-15 років.

 

1 година тому, dj_design сказано:

p/s а да і не забудьте всі мої пости промінусувати, а то ніби пропустили парочку ;)  ... "школота" ....

Мої пости мінусують, а чому я повинен не мінусувати. Тим більше брехню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, horlon сказано:

Мої пости мінусують, а чому я повинен не мінусувати. Тим більше брехню...

Яку самовпевнене панство. В цій темі Ви перші всіх почали мінусувати.

мінімум 5 людей бреше пану профессору, сюдячи по його словам. Прям теорія зговору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, ZLOvSmetane сказано:

Яку самовпевнене панство. В цій темі Ви перші всіх почали мінусувати.

Не треба, не треба, на перший мій пост прилетіло 3 мінуси, після чого я й почав мінусувати. І оце ти називаєш самовпевненням? Не самовпевнення стверджувати те, чого ти не знаєш?

 

21 хвилин тому, ZLOvSmetane сказано:

мінімум 5 людей бреше пану профессору, сюдячи по його словам.

Це просто діти, які бездумно гоняться за модою. І бачиш-но їм правда в очі заколола, що їхній Бог по-імені SSD не такий вже й Бог...

 

21 хвилин тому, ZLOvSmetane сказано:

Прям теорія зговору

Тобі недобре?

 

Знайшов до чого придертися з усього посту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...