Перейти до змісту

SSHD, Потрібна допомога


Рекомендовані повідомлення

Привіт форумчани, може хто підскаже як вирішити проблему і чи стоїть заморочуватися:

є вінт 1 Тб sshd.

Вінда бачить 1 раз з 10ти і то не завжди, не проходить ініціалізацію (коли бачить)

хотів форматнути вікторією, mhdd (також через раз бачать) - не знімає смарт і не хоче з ним нічого робити, так як вінт появиться і через кілька хвилин пропадає з комплектуючих.

стан поверхні має бути нормальний (вінту майже 2 роки тільки і не "гвалтувався" :) , працював в ноуті і то вдома, не падав....)

може є які думки чим ще можна попробувати реанімувати залізяку ?

______________

перестав робити після пропажі 220 (ноут був без батареї)

______________

чи не моророчитись да прибити на стінку для декору ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, BonusButton сказано:

перестав робити після пропажі 220 (ноут був без батареї)

______________

чи не моророчитись да прибити на стінку для декору ?

Думаю, немає ніякого сенсу його реанімувати. SSD це просто швидкість роботи, а надійності ніякої SSHD - це збірка недолоків SSD і HDD. Я б навіть такого не купував. SSD це сміття, а SSHD це взагалі паскудство. Скоро будемо платити за зберігання даних у "чужого дядька", бо фінансують завідомо ненадійні носії заради швидшого завантаження ОС на 5с., а потім плачуть, що робити... Викинути, от що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@BonusButton наскільки розумію, то там проблема з контролером, варто звернутись в сервіс вони б глянули, можливо, від перенапруги просто щось підгоріло, одне ясно, що програмно нічого не вийде.

а пост @horlon 

1 hour ago, horlon said:

це сміття

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, horlon сказал:

Думаю, немає ніякого сенсу його реанімувати. SSD це просто швидкість роботи, а надійності ніякої SSHD - це збірка недолоків SSD і HDD. Я б навіть такого не купував. SSD це сміття, а SSHD це взагалі паскудство. Скоро будемо платити за зберігання даних у "чужого дядька", бо фінансують завідомо ненадійні носії заради швидшого завантаження ОС на 5с., а потім плачуть, що робити... Викинути, от що.

мдя .... "Експерт" блін .....

 

якщо 2 роки - спробуйте повернути по гарантії .. якщо дійсно потрібні дані - потрібно пошукати донора, але не думаю що їх багато ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, dj_design сказал:

мдя .... "Експерт" блін .....

 

якщо 2 роки - спробуйте повернути по гарантії .. якщо дійсно потрібні дані - потрібно пошукати донора, але не думаю що їх багато ...

ні, даних не потрібно, нічого цінного не було, просто цікаво чи ще зможу користуватись, чи не паритись да викинути....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Revolver сказал:

@BonusButton наскільки розумію, то там проблема з контролером, варто звернутись в сервіс вони б глянули, можливо, від перенапруги просто щось підгоріло, одне ясно, що програмно нічого не вийде.

 

напевно ще в сервіс який занесу, дякую за пораду.

____

але молоток з вже в руках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.01.2018 at 10:30, dj_design сказано:

мдя .... "Експерт" блін .....

По більше твого буде. Хіба я не правду написав? Такі вінти працюють рік, ну два, максимум, а далі в сміття. А що іще з ним робити? Так, можна реанімувати, але не надовго й сидіти трястись, що він може в будь-яку мить накритись, взагалі не бачу змісту. Це сміття і місце його у смітнику. І даром такого б не взяв.

 

On 24.01.2018 at 10:30, dj_design сказано:

мдя .... "Експерт" блін .....

 

якщо 2 роки - спробуйте повернути по гарантії .. якщо дійсно потрібні дані - потрібно пошукати донора, але не думаю що їх багато ...

Єдиний вихід, якщо ще дійсна гарантія, але думаю, якби вона була, то Ви б не відкривали тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, horlon сказал:

По більше твого буде. Хіба я не правду написав? Такі вінти працюють рік, ну два, максимум, а далі в сміття. А що іще з ним робити? Так, можна реанімувати, але не надовго й сидіти трястись, що він може в будь-яку мить накритись, взагалі не бачу змісту. Це сміття і місце його у смітнику. І даром такого б не взяв.

 

Єдиний вихід, якщо ще дійсна гарантія, але думаю, якби вона була, то Ви б не відкривали тему...

а можна конкретні цифри з сервісів ? статистика загальна ? не пишіть "хрень" .. якщо вам попався невдалий (заводський брак) то це не значить що всі такі ...

 

тим більше писати таку пургу про ССД

В 24.01.2018 в 08:16, horlon сказал:

SSD це сміття

 

ССД давно вже давно в датацентри ставлять і по надійності немає претензій ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, dj_design сказано:

а можна конкретні цифри з сервісів ? статистика загальна ? не пишіть "хрень" .. якщо вам попався невдалий (заводський брак) то це не значить що всі такі ...

Типу мені нема чим зайнятись, а тільки рахувати? Є відкриті дані, наприклад, від досліджень гугл. Мені не попався брак чи невдалий, це просто недоліки самої технології Flash. Я б скинув зсилку відео, де цілу годину розбираються факти того, що всі носії такого типу невдалі, але враховуючи, що Ви ставитесь до цього упереджено, не буду цього робити.

 

2 хвилин тому, dj_design сказано:

тим більше писати таку пургу про ССД

Тут можна написати багато, але я обмежусь такими фактами, як обмежена кількість циклів перезапису (у нових моделей всього біля 640 циклів), та неспроможність надійно зберігати дані довше двох років (це максимум, а на ділі 2 місяці).

 

3 хвилин тому, dj_design сказано:

ССД давно вже давно в датацентри ставлять і по надійності немає претензій ...

Скоро статистики буде достатньо, щоб довести протилежне... Вже є маса досліджень, але виробники і маркетологи це досить вправно приховують. Ну і, для деяких датацентрів швидкість може  бути критичнішою за надійність. Ну і саме головне, це все розраховане на тупого споживача, хом'ячків, яким байдуже що купувати, лиш би це було модне, а виробникам якраз і треба продукція, яка б мала малий термін служби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, horlon сказал:

Тут можна написати багато, але я обмежусь такими фактами, як обмежена кількість циклів перезапису (у нових моделей всього біля 640 циклів), та неспроможність надійно зберігати дані довше двох років (це максимум, а на ділі 2 місяці).

справді ? аж 640 циклів ? тобто два три рази загрузив Вінду і можна викидати ? мдя .... далі дійсно можна не сперечатись, нема змісту ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@horlon  харош толкати смішні казки.

з власної практики, давненько, коли ssd 128gb був предметом мрії, купив і поставив в ноут новий 60gb девайс. 

3 роки в режимі нон стоп відбігав, з ним лептоп і продав.

після цього пройшли через руки з пів-сотні різних варіантів, рівень смертності, в рази менше ніж з звичними hdd.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, dj_design сказано:

справді ? аж 640 циклів ? тобто два три рази загрузив Вінду і можна викидати ? мдя .... далі дійсно можна не сперечатись, нема змісту ....

Я тебе за язик не тягнув.
Відео: https://www.youtube.com/watch?v=DWlrqHAynMA
мітка часу 4:27, інтервю дає головний маркетолог Toshiba в Європі
Він каже, що носії стали надійніші і що на SSD місткістю в 512ГБ можна записати до 320ТБ
(Зверніть увагу на фрази: "стали надійніші", "до 320ГБ")
Рахуємо 320ТБ / 512ГБ, а це (320*1024)/512 = 640 раз (це не гарантовано, а "до 320ГБ") і вякому місці вони стали надійніші?
Зверніть увагу, що він не назвав кількість циклів перезапису, бо це смішні цифри, краще назвати більші і перестрахуватись приставкою "до".
Додам ще ось що: хтось помітив, що виробники більше не вказують кількість циклів перезапису в характеристиках?
Це все щоб дУрні не припинили купувати цю ненадійну продукцію і раділи, що вони модні...
Що на це скажеш, розумнику? Мало доказів? Вангую, скільки тобі їх не дай - всеодно мало буде.

 

9 хвилин тому, Deemon сказано:

@horlon  харош толкати смішні казки.

з власної практики, давненько, коли ssd 128gb був предметом мрії, купив і поставив в ноут новий 60gb девайс. 

3 роки в режимі нон стоп відбігав, з ним лептоп і продав.

після цього пройшли через руки з пів-сотні різних варіантів, рівень смертності, в рази менше ніж з звичними hdd.

Можеш не розповідати байок, якби ти його нормально користав, він би просто через рік здох. В мене на полицях лежать вінти, які відбігали по 20 років і досі інколи їх використовую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@horlon  та хто тебе знає, може ти з 80486DX2 досі не попрощався, ох вже ця геронтофілія.... :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, horlon сказал:

Я тебе за язик не тягнув.
Відео: https://www.youtube.com/watch?v=DWlrqHAynMA
мітка часу 4:27, інтервю дає головний маркетолог Toshiba в Європі
Він каже, що носії стали надійніші і що на SSD місткістю в 512ГБ можна записати до 320ТБ
(Зверніть увагу на фрази: "стали надійніші", "до 320ГБ")
Рахуємо 320ТБ / 512ГБ, а це (320*1024)/512 = 640 раз (це не гарантовано, а "до 320ГБ") і вякому місці вони стали надійніші?
Зверніть увагу, що він не назвав кількість циклів перезапису, бо це смішні цифри, краще назвати більші і перестрахуватись приставкою "до".
Додам ще ось що: хтось помітив, що виробники більше не вказують кількість циклів перезапису в характеристиках?
Це все щоб дУрні не припинили купувати цю ненадійну продукцію і раділи, що вони модні...
Що на це скажеш, розумнику? Мало доказів? Вангую, скільки тобі їх не дай - всеодно мало буде.

 

для особливо вумних і люблячих циферки :

 

"Первым отказал Intel 335 Series 240 ГБ, вышедший из строя после записи 700 ТБ. Много это или мало для вас, решайте сами. Даже если записывать на диск около 100 ТБ в год, то есть полностью перезаписывать его 400 раз, срока службы ячеек памяти хватило бы на 7 лет.

Самым живучим из дисков оказался Samsung 840 Pro, в котором непригодные ячейки памяти начали появляться лишь после записи 600 ТБ данных, а вышел из строя он после записи 2,4 Петабайт (2400 ТБ) информации. При этом на накопителе до последнего момента было лишь 7000 непригодных секторов, что равняется снижению емкости SSD приблизительно на 10,7 ГБ, или на 5%"

https://itc.ua/blogs/test-ssd-diskov-posle-18-mesyatsev-2-5-petabayt-dannyih-ne-vyizhil-nikto/

 

це стаття за 2015 рік ... з реальними тестами .. а не виступ менеджера ...

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Deemon сказано:

@horlon  та хто тебе знає, може ти з 80486DX2 досі не попрощався, ох вже ця геронтофілія.... :) 

В мене 286 і 386 є, а от 486, нажаль, нема... Не знаю до чого тут це... Якщо вже так, то в мене є робочі вінти і по старше 20-ти років...

 

5 годин тому, dj_design сказано:

для особливо вумних і люблячих циферки :

То це я люблю циферки? Для склеротиків нагадаю про пост:

6 годин тому, dj_design сказано:

а можна конкретні цифри з сервісів ? статистика загальна ? не пишіть "хрень" .. якщо вам попався невдалий (заводський брак) то це не значить що всі такі ...

 

Вимагали? Їх я і дав. До чого тут придиратися, я не зрозумів.

 

5 годин тому, dj_design сказано:

"Первым отказал Intel 335 Series 240 ГБ, вышедший из строя после записи 700 ТБ. Много это или мало для вас, решайте сами. Даже если записывать на диск около 100 ТБ в год, то есть полностью перезаписывать его 400 раз, срока службы ячеек памяти хватило бы на 7 лет.

Самым живучим из дисков оказался Samsung 840 Pro, в котором непригодные ячейки памяти начали появляться лишь после записи 600 ТБ данных, а вышел из строя он после записи 2,4 Петабайт (2400 ТБ) информации. При этом на накопителе до последнего момента было лишь 7000 непригодных секторов, что равняется снижению емкости SSD приблизительно на 10,7 ГБ, или на 5%"

https://itc.ua/blogs/test-ssd-diskov-posle-18-mesyatsev-2-5-petabayt-dannyih-ne-vyizhil-nikto/

Я бачив цю статтю і що? Вона доказує, що SSD надійні? Ну, не можна якістю, то візьмемо кількістю і почнемо мислити як маркетолог думати що нам вистачить, а що ні... 400 циклів... 400! Карл! А кількість циклів деградує з роками, в незалежності використовується носій, чи ні (результати досліджень, при бажанні можна знайти), тому на практиці можна мати хороші показники з новим тільки що купленим носієм (і виробник це добре знає). Як тільки SSD вийшли на ринок, нам обіцяли, що носії будуть жити по 100 років, рахуючи подібним чином, та, думаю, ви такого "не памятаєте". Думаю, що проти HDD у SSD ці цифри просто смішні.

 

5 годин тому, dj_design сказано:

це стаття за 2015 рік ... з реальними тестами .. а не виступ менеджера ...

Хочете сказати, що менеджер буде говорити про гірші сторони продукту? Пффф, не смішіть. Правда ховається за словом "до" ( "до 320ГБ" ), що, скоріше за все, є бажаними, а не справжніми результатами.

 

А контролери SSD, що вирівнюють їх зношування це просто показник їх надійності. І не дивлячись на це, вони всеодно дохнуть швидше ніж механічні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, horlon сказал:

Я бачив цю статтю і що? Вона доказує, що SSD надійні? Ну, не можна якістю, то візьмемо кількістю і почнемо мислити як маркетолог думати що нам вистачить, а що ні... 400 циклів... 400! Карл! А кількість циклів деградує з роками, в незалежності використовується носій, чи ні (результати досліджень, при бажанні можна знайти), тому на практиці можна мати хороші показники з новим тільки що купленим носієм (і виробник це добре знає). Як тільки SSD вийшли на ринок, нам обіцяли, що носії будуть жити по 100 років, рахуючи подібним чином, та, думаю, ви такого "не памятаєте". Думаю, що проти HDD у SSD ці цифри просто смішні.
 

 

6 часов назад, dj_design сказал:

Даже если записывать на диск около 100 ТБ в год, то есть полностью перезаписывать его 400 раз, срока службы ячеек памяти хватило бы на 7 лет.

"смотрю в книгу вижу фигу" ...  (100ТБ в рік або 400 раз повного перезапису .. в рік ... то вистачить на 7 ... тобто 7*400= ?????? ... )  ніякого бажання щось доказувати ...

 

продовжуйте працювати на 286-х і 3.5' дискетах .. вони надійніші ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, dj_design сказано:

 

"смотрю в книгу вижу фигу" ...  (100ТБ в рік або 400 раз повного перезапису .. в рік ... то вистачить на 7 ... тобто 7*400= ?????? ... )  ніякого бажання щось доказувати ...

Саме так, чоловіче. 400 циклів? Можна купити величезний диск на 2 цикли і далі себе тішити цифрами та математичними трюками. Це ж так надійно!

 

2 годин тому, dj_design сказано:

продовжуйте працювати на 286-х і 3.5' дискетах .. вони надійніші ...

Це краще, ніж купувати одноразове гі*но ще й щось доказувати, що воно надійне. Не скажу, що я працюю на них, просто хоббі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, horlon сказал:

Це краще, ніж купувати одноразове гі*но ще й щось доказувати, що воно надійне. Не скажу, що я працюю на них, просто хоббі.

так працюйте і не доказуйте нікому те, що не розумієте і не користувались ... мій досвід говорить зовсім інше .. статистика теж .. от тільки вам одному все не віриться ... так сидіть собі на своїй думці і не сперечайтесь ...  кожен сам собі зробить висновки і без вашої або моєї думки ... 

 

p/s  "horlonмені звичайно глибоко до ..... на рейтинг, але те що ви ставите мені мінуси за кожне повідомлення говорить тільки про вашу "школоту" і невміння аргументовано спілкуватись ... мінусуйте далі на здоров'я ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, horlon сказал:

Саме так, чоловіче. 400 циклів? Можна купити величезний диск на 2 цикли і далі себе тішити цифрами та математичними трюками. Це ж так надійно!

 

Це краще, ніж купувати одноразове гі*но ще й щось доказувати, що воно надійне. Не скажу, що я працюю на них, просто хоббі.

То краще механіка? Чи ми вже вступили в еру квантових компютерів?
P.S купуйте корпоративні ssd intel, пропрацюють десяток років. А брак є завжди, навіть у самих крутих брендів.  Все питання у ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, dj_design сказано:

так працюйте і не доказуйте нікому те, що не розумієте і не користувались ... мій досвід говорить зовсім інше .. статистика теж .. от тільки вам одному все не віриться ... так сидіть собі на своїй думці і не сперечайтесь ...  кожен сам собі зробить висновки і без вашої або моєї думки ...

Коротко:

- Користувався, розумію, включаючи будову, а також причину зношування;

- Досвід? Жорсткі диски жили і живуть, а SSD не довго на ринку і встигли налажати більше за меньший час (з чого й почалося видумування контроллерів для рівномірності зношування);

- Статистика не на боці цих носіїв, незважаючи на намагання маркетологів витягнути її з прірви в порівнянні зі звичними механічними пристроями;

- Вірити можна в Бога, або чорта, а тут тільки факти;

- Так і роблю, просто намагаюсь зрозуміти звідки у людей тяга до цього сміття.

Треба воно чи не треба, сунуть їх скрізь. Збирав недавно NAS так мені продавець пропонував там поставити SSD під систему. Мене це просто вбило. Скоро обмазуватись ними будуть, а нормальних дисків буде не купити...

 

18 хвилин тому, dj_design сказано:

p/s  "horlonмені звичайно глибоко до ..... на рейтинг, але те що ви ставите мені мінуси за кожне повідомлення говорить тільки про вашу "школоту" і невміння аргументовано спілкуватись ... мінусуйте далі на здоров'я ;)

Тоді в чому проблема? Аргументів достатньо, просто Ви:

3 годин тому, dj_design сказано:

 

"смотрю в книгу вижу фигу" ...

 

5 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

То краще механіка? Чи ми вже вступили в еру квантових компютерів?

Краще механіка... Наївні в еру квантових ПК всеодно знайдуть спосіб здирати гроші (повпливають на надійність штучно, якщо вона буде зависока).

 

8 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

P.S купуйте корпоративні ssd intel, пропрацюють десяток років. А брак є завжди, навіть у самих крутих брендів.  Все питання у ціні.

Вони то чим відрізняються? Технологія та ж. А саме головне, навіщо? Якщо HDD і дешевше і надійніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, AnimaNoir сказано:

А ще краще перфокарти)

Обожнюю, коли починають пропонувати крайності. Просто голова не варить і нічого крім дурного жарту не спадає на думку. Коли будете плакати і платити чужому дядькові тільки за те, що у нього зберігаються ваші фоточки, чи байдуже що, бо ваш носій не буде в змозі їх надійно берегти, тоді й згадаєте і посмієтесь вдосталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, horlon сказал:

Треба воно чи не треба, сунуть їх скрізь. Збирав недавно NAS так мені продавець пропонував там поставити SSD під систему. Мене це просто вбило. Скоро обмазуватись ними будуть, а нормальних дисків буде не купити...

шановний .. ви відстали років на 20 ... як вже казав - продовжуйте далі використовувати свій 286-й і не розказуйте нікому що ви в чомусь спеціаліст ...

 

на рахунок SSD в NAS

подивіться для свого розвитку ....  

Спойлер

 

зверніть увагу на "14.30" .. там якраз розказують для чого SSD в NAS (там 4ТБ ... 4 ТБ !!! в рейді ... для відеомонтажа .... ви хоч циферку таку уявляєте .. і скільки раз там дані ганяються туди-сюди ... а ви тут казки розказуєте про 200-300 раз перезапису диска...) ... Apple яка добре слідкує за своїм залізом вже дуже давно використовує SSD в ноутах і компах .. а вони дуже прискіпливо ставляться до якості ;)

навколо всі такі тупі, один ви розумний ... 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, horlon сказал:

Обожнюю, коли починають пропонувати крайності. Просто голова не варить і нічого крім дурного жарту не спадає на думку. Коли будете плакати і платити чужому дядькові тільки за те, що у нього зберігаються ваші фоточки, чи байдуже що, бо ваш носій не буде в змозі їх надійно берегти, тоді й згадаєте і посмієтесь вдосталь.

 За останні роки здохло штук 5 hdd. Тому завжди потрібно робити резервні копії. На рахунок надійного зберігання, ви це серйозно?) Платити чужому дядькові за відновлення чи що мається на увазі? Фотки заливаю в архів, ставлю нормальний пароль, і хоч на мейіл клауд, хоч на гугл драйв, звісно саме цінне в офлайні в шухляді. Кому мої фотки треба, я вас прошу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...