Перейти до змісту

Bergamont Icee проти Comanche Vector


Рекомендовані повідомлення

Очень смешно, когда обсуждают Айс те, кто на нем не ездил. :)

Однозначно лучший вариант- договориться и проехать хоть по 100м на одном и на другом. На каком тебе будет комфортнее, тот и бери. Все равно через месяц захочешь что-то менять ( и в том и в др. случае). А может исходной комплектации хватит???? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще особливо в вєлах не розбираюсь,але вставлю і свої 5 копійок).В мене айсік і для початківців він дійсно кльовий.Один мінус-важкий скотина. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо Бергамонт Сталіон - коштує трохи більше, але там касєта 9х, манєтки Деоре, вилка Suntour XCM-HLO 100 mm Hydraulic Lockout (хоча в каманча Suntour SF XCM LO 100 mm Hydraulic Lockout, не знаю чи це така сама)? Чи можливо будуть ще якісь варіанти за розумну ціну?
Як говориться "Не словом, а ділом" - піди на Велозону, наприклад, на Московську (там вибір більший) і скажи ціну продавцю, за яку ти хочеш брати вєл - і тобі там порекомендують і можеш попробувати на вулиці катнутись, відчуєш зразу різницю!

Бо всі вєліки хороші, того шо Велозона - не Варшавка :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мінус-важкий скотина.

Взгляд со стороны ( вроде как к делу и не относящийся) - велосипед на котором ездишь, нада любить !:smile3:

Иначе толку не будет .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мінус-важкий скотина.

Взгляд со стороны ( вроде как к делу и не относящийся) - велосипед на котором ездишь, нада любить !^_^

Иначе толку не будет .....

Никто и не спорит,что надо любить..Но от этого он легче не станет ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще особливо в вєлах не розбираюсь,але вставлю і свої 5 копійок).В мене айсік і для початківців він дійсно кльовий.Один мінус-важкий скотина. :D

Ти ще мого команча не совала... ото дійсно - жесть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мінус-важкий скотина. :0024:

Якщо я не помиляюсь в характеристиці Айса вказана вага 13,3 кеге. А це бюджетного хартейла 12-13 кг - це звичайна вага. Чи можливо Айс ще важчий? Важити не пробувала? ;)

В мене айсік і для початківців він дійсно кльовий. ;)

Кльовий для міста, чи кльовий взагалі? Мене цікавить як Айс себе поводить не на асфальті, а на грунтовій дорозі, тому що кататись планую за містом. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як говориться "Не словом, а ділом" - піди на Велозону, наприклад, на Московську (там вибір більший) і скажи ціну продавцю, за яку ти хочеш брати вєл - і тобі там порекомендують і можеш попробувати на вулиці катнутись, відчуєш зразу різницю!

Бо всі вєліки хороші, того шо Велозона - не Варшавка ;)

На Велозоні був. Там в основному Треки, Жаянти, Бегемоти і Команчі. Але при одноковій ціні рівень обланання на Бергамонті значно вищий ніж в інших. А на рахунок катнутись на вулиці - там є така послуга??? :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок катнутись на вулиці - там є така послуга??? :D

Є. Якщо сухо надворі. Заставу тільки, мабуть, треба залишити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Велозоні був. Там в основному Треки, Жаянти, Бегемоти і Команчі. Але при одноковій ціні рівень обланання на Бергамонті значно вищий ніж в інших. А на рахунок катнутись на вулиці - там є така послуга??? :)

Я зразу дав гроші за свій вєл, тоді сів і катнувся (я був впевнений шо хотів імінно свій айс). Так чудово котиться..ммм..як ніби крила по-бокам, чесне слово :)

Я був не сам, купляв разом з другом (EXPERT), він часто катається з бордовськими велолосями і його добре знають продавці Велозони, там приємні продавці ;). Ти теж можеш взяти когось знайомого звідси, тут таких людей багато :) Щасти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Anders:

це все обговорення на зразок "-смажена картопля краще ніж фрі, бо вона жарена на салі. - але фрі ж хрустить..."

Не варте це все обговорення для тебе, як початківця, нічого. Можливо ти через тижденнь відмовишся їздити на велі.

Бери гроші і їди купляй що сподобається, все одно будеш продавати.

Як правило нівкого перший вел не затримувався на довго.

Поїздиш сезон другий, тоді почнеш вникати в усі подробиці, а зараз купляй, катайся та насолоджуйся.

Не важливо якій велосипед, а важливо хто на ньому їздить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Anders:

це все обговорення на зразок "-смажена картопля краще ніж фрі, бо вона жарена на салі. - але фрі ж хрустить..."

Не варте це все обговорення для тебе, як початківця, нічого. Можливо ти через тижденнь відмовишся їздити на велі.

Бери гроші і їди купляй що сподобається, все одно будеш продавати.

Як правило нівкого перший вел не затримувався на довго.

Поїздиш сезон другий, тоді почнеш вникати в усі подробиці, а зараз купляй, катайся та насолоджуйся.

Да... про картоплю це сильно сказано. Але все ж таки перед покупкою я хочу знати, що купляти, бо планую взяти велосипед не на один сезон і продавати через місяць його не планую. А купляти якогось лаха за пару гривень не хочу. Тому і звернувся на форум, щоб знаючі люди підказали, що краще взяти. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Поїздка на 100 метрів нічого тобі не дасть зрозуміти. Особливо, якщо це твій перший велосипед. Я, наприклад, мабуть тільки кілометрів за 5-10 зрозумію, що мені краще підходить.

2. Якщо в них така сама ціна, то значить, чимось вона обгрунтована. А отже, кожен з них вартує того, що за нього просять. Особливо, зважаючи на те, що одні тобі тут радять одне, а інші інше - і радять люди не зовсім далекі від теми. :)

3. Якщо є затримки з доставкою якогось з них, бери те, що є в наявності. І їздь вже, не забиваючи дурним вибором голову. Якщо ти "захворієш" цим серйозно, то наступного сезону тобі чогось не буде вистачати і там, і там - тоді будеш думати або над апгрейдом, або над заміною. А якщо будеш, так як я - їздити собі на роботу, іноді за межі асфальту протруситися, іноді на квесті поганяти, то сезона на два тобі точно вистачить, а може й більше.

4. Дивися на колір, зовнішній вигляд. Велосипед повинен тобі подобатись - тобі ж на ньому їздити. Якщо ти любиш брендові речі, то Bergamont - це все таки бренд :D

5. Чи є різниця в гарантії? Хоча я вважаю - все, що має вилізти, вилізе місяця за два.

Хм. Ото написав. Якщо ще щось надумаю, то допишу потім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Велозоні був. Там в основному Треки, Жаянти, Бегемоти і Команчі....

А наша Галя балувана !!! :) Тобі цього мало, чи що ??? Ну в Київ з"їзди, там більший вибір. Якщо по брендах, то з того, що приведено в списку по порядку Giant, Trek, Bergamont а тоді вже Comanche. Але в кожного виробника є байки від топових мегадорогих для серйозних спортсменів і до простих дешевих, для любительських велопрогулянок. Іди і купуй той, який тобі подобається і не парся. Все одно, все передбачити неможливо і згодом щось будеш міняти....

Он Мартенз на дешевій бергамонтовській рамі в Дубках в еліті змагається, а є люди, які на Скотах по 10 000 грн в Києві раз в місяць на пиво їздять... Не ведись ти на цю всю фігню. Тут не "как вы яхту назовете, так она и поплывет", тут все залежить від твого бажання каататись. Якщо воно є, то пофіг, що на рамі написано, а якщо ні, то гучне ім"я велосипеда нічим не допоможе. Бажаю правильного вибору і задоволення від їзди на новому велосипеді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Andruha_gpz28

Тобі цього мало, чи що ???

Мені цього не мало. Просто в Жаянта чи Трека за 500$ обвіс набагато гірший як в Бергамонта, а за надпис на рамі платити якось не охота. Тому все більше схиляюсь до Бергамонта, але поки не визначився який саме Айс чи Сталіон (різниця десь 600 грн). Так як Бергамонтів в Велозоні поки немає, тож чекаю поки привезуть, а там вже буду вибирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Andruha_gpz28
Тобі цього мало, чи що ???

за надпис на рамі платити якось не охота.

Мені здається, що тебе вже тут зовсім запутали. Якщо не хочеш платити за напис на рамі - бери команча та обвіс кращий.

І моя тобі порада, цей вибір вже затягнувся, обговорення вже не має сенсу, всі сказали що хотіли. Бери гроші і іди купляй, бо до осіні будеш вибирати! :) а там можна купляти лижі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С нашими зимами совет покупать лыжи начинает выглядеть издевательством :)

В прошлом году я их даже и не расчехлял :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І моя тобі порада, цей вибір вже затягнувся, обговорення вже не має сенсу, всі сказали що хотіли. Бери гроші і іди купляй, бо до осіні будеш вибирати! :D а там можна купляти лижі!

Вчора дзвонив на велозону: з бергамонтами напряг. Значить ждем-с коли привезуть (мають позвонити), а там поїду подивлюся і буду брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С нашими зимами совет покупать лыжи начинает выглядеть издевательством :D

В прошлом году я их даже и не расчехлял ;)

Це тільки через те що ми бідні, Ось в ОАЕ є свій особистій лижний курорт в пустелі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть хороший вел не новый, но в отличном состоянии Бергамонт Сталлион( один из лучших вариантов Берг, написано про них дофига,см "Вибір велоконя"). Команч отдыхает. Для старта- прекрасный вариант, ростовка рамы - 52. Если интересно моб. 80503782489.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...