Перейти до змісту

Порадьте провайдер


Рекомендовані повідомлення

47 хвилин тому, anatoli4 сказано:

Порадьте інтернет провайдер, дешевий і хороший у Луцьку!)

Самый дешевий варіант -  сусід, який забув змінити стандартний пароль на WiFi. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Bliksss сказано:

Самый дешевий варіант -  сусід, який забув змінити стандартний пароль на WiFi. ;)

був в мене сусід що користувався моїм wi fi) як роутер здох- ще і дзвонив питав що сталось)) чог онету немає) рпи тому що не дав мені ані гривні ні на старий роутер ні на новий) тепер я прост осховав точку доступу. нехер шастать)
Це так...офтоп)
По ділу:
1)дешевше укртелекома напевно немає.
2) дешево і якісно не буває. скупий платить двічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Bliksss сказано:

Самый дешевий варіант -  сусід, який забув змінити стандартний пароль на WiFi. ;)

А стандартний це який? Мені здається, якщо не вказав пароль, його просто немає.. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

був в мене сусід що користувався моїм wi fi) як роутер здох- ще і дзвонив питав що сталось)) чог онету немає) рпи тому що не дав мені ані гривні ні на старий роутер ні на новий) тепер я прост осховав точку доступу. нехер шастать)

Ну я також писав в якості офтопу, п'ятниця все ж таки ))

по темі:

Якщо є можливість - я за КС

Ну, а якщо є в будинку оптика, і вона вам потрібна - тоді звичайно оптика

Укртелеком і Воля - шило на мило

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, NeoN сказано:

А стандартний це який? Мені здається, якщо не вказав пароль, його просто немає.. 

Залежить від роутера, деякі принципово не дадуть роздавати інет без пароля, в інших треба "чекбокс" відповідний поставити щоб був відкритий доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...