Перейти до змісту

Велокомпютер чи телефон?


Рекомендовані повідомлення

Постало питання ,що краще використовувати на велосипеді безпровідний велокомпютер ,чи блютус датчик швидкості+каденсу+телефон. В кожного варіанту є свої плюси і мінуси .Тому буду радий почути хто чим користується . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для статистики за якийсь період (тижеднь/місяць/рік) телефон.

Для того щоб бачити середню швидкість та пройдену відстань то велокомп. 

Я також задумувався над такою приблудою, як блютуз датчик швидкості+каденс, але знаю, що забуду включити страву або лєнь трекати 5-10км. 

Як результат тренування пишу телефоном, а загальний кілометраж на велокомпі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон сів, і ти залишився без всього. :)

Особливо це стосується айфонів із їх особливістю втрачати заряд батареї із наступним вимиканням при нульовій температурі та нижче.

Вибрав велокомп та абсолютно не шкодую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За час користування телефоном як велокомпютером замітив такі недоліки 1.дуже легко може збитися программа і всі дані пропадуть 2 телефон може вискочити з кріплення на рулі(в мене так і сталось) 3 Дані про швидкість не завжди точні і трохи відстають в часі якщо користуватись самим телефоном (без блютус датчика). 4 Доволі швидко сідає батарея(але на день хватає). Перед стартом потрібно вставляти телефон в кріплення і вмикати програму . 5 Не всі програми мають функцію одометра тому приходиться записувати окремо. З плюсів:1 великий інформативний екран. 2 Виведення карти .3 Можливість побачити чужий маршрут і по ньому рухатись. 4 Можливість ділитись своїми виїздами. Правда деякими плюсами можна користуватись коли телефон в рюкзаку.

По велокомпютеру мінуси ; 1 В більшості доволі малі екрани .2 проводи які путаются .3 Якщо безпровідний то мені чогось завжди попадаються глючні ))) (3шт). 4 Тільки дорогі мають функцію зєднання з ПК 5 Тільки в дуже дорогих є GPS.

Плюси 1 Батарея довго тримає. 2 Авто стар 3 є одометр який постійно працює. 

Якщо щось забув доповнюйте .Також цікавіть в кого який вело комп і чому саме ця модель.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Poison сказал:

Також цікавіть в кого який вело комп і чому саме ця модель.

 

 

Китайський SUNDING SD-563C + iphone. З поздки декілька тижнів тому на 115 км різиниця між велокомпом та стравою та iphone була 500-700м. 

На рахунок їзди з кріпленням на руль це або кріплення потрібно хороше або телефон який не жалко.

 

На рахунок програм, які збиваються то це проблема у всіх може виникнути, але страва навіть при вильоті або розрядці батареї телефона зберігає маршрут, який уже пройдений.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам мав SUNDING SD-563C поки не продав ,страждав він відсутністю повної герметичності. З програм користувався різними програмами але найбільше сподобалась  Endomondo ламана про версія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Poison сказал:

страждав він відсутністю повної герметичності.

 

ну да є така фігня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Poison сказал:

 В більшості доволі малі екрани .

 

Великі екрани, в тому числі телефони відволікають від дороги. Для того в толкових компютерах данні(загальний кілометраж, час, макс. швидкість) зберігаються в памяті, щоб по приїзду або при зупинці преглянути а не на ходу щось роздивлятись :0037:

За великий період катання користуваввся багатьма компютерами, зробив для себе висновок. Для звичайних покатух не потрібно багато показників, вже якщо тренуватися на якісь досягнення, призові містя тоді підбирати ширший асортимент фіксації данних. 

Зупинився на Sigma 12.12.(бездротовий) бо візуально більш подобається а так то з головою вистачає функціоналу 8ми функційного. За 3 роки користування глюків не було, батарейку міняв один раз.

P.S. деколи вмикаю на телефоні страву щоб трек записати, але вожу в кармані. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання чи важлива функція каденсу на велокомпі ? Бо ціна відрізняється на 200-300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.01.2018 в 13:52, Poison сказал:

Питання чи важлива функція каденсу на велокомпі ? Бо ціна відрізняється на 200-300 грн.

Якщо багато катаєш, і врешті починаєш розуміти, що коліна не вічні, і навіть катати треба з умом - так, датчик каденса важливий.
 

В 05.01.2018 в 00:13, Poison сказал:

По велокомпютеру мінуси ; 1 В більшості доволі малі екрани .2 проводи які путаются .3 Якщо безпровідний то мені чогось завжди попадаються глючні ))) (3шт). 4 Тільки дорогі мають функцію зєднання з ПК 5 Тільки в дуже дорогих є GPS.

Плюси 1 Батарея довго тримає. 2 Авто стар 3 є одометр який постійно працює. 

Якщо щось забув доповнюйте .Також цікавіть в кого який вело комп і чому саме ця модель.

Сігма 16.12 STS. Маю дві штуки. :) GPS в них відсутній, для цього є телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Poison сказал:

 Як вам ТАКИЙ велокомп?

незрозумілий принцип зчитування інформації, якщо він бере данні тульки через супутник, то це маразм. Данні наврят чи будуть точними. Ті ж самі данні буде показувати телефон через трекер прогу.Тим більш якість маловідомих китайских брендів сумнівна, сам неодноразово в цьому переконався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він може брати дані як через супутник ,так і через окремий датчик який вішається на втулку (без магніта)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю Sigma Rox 10 GPS. Абсолютно все влаштовує. Пише трек по замовчуванню. Швидкість може брати як з датчика на колесі так і по GPS-у. Є сінхронізація з компом(через комп з Sigma-cloud). Можна заливати трекі з компа. Новіша модель - Sigma Rox 11 вже має bluetooth і можна сінхронізувати з телефоном і заливати трек прямо в полі(на мій також можна через OTG). Підтримує датчики з ANT+(пульс, каденс, паверметр).

Що хотілося би від наступного велокомпа - прокласти маршрут в телефоні в Гугл мапс і відправити на велокомп. Але щоб від був саме у вигляді велокомпа(можливо на Rox 11 таке і можливо, не вивчав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, TreNeR сказал:

Юзаю Sigma Rox 10 GPS. Абсолютно все влаштовує. Пише трек по замовчуванню. Швидкість може брати як з датчика на колесі так і по GPS-у. Є сінхронізація з компом(через комп з Sigma-cloud). Можна заливати трекі з компа. Новіша модель - Sigma Rox 11 вже має bluetooth і можна сінхронізувати з телефоном і заливати трек прямо в полі(на мій також можна через OTG). Підтримує датчики з ANT+(пульс, каденс, паверметр).

Що хотілося би від наступного велокомпа - прокласти маршрут в телефоні в Гугл мапс і відправити на велокомп. Але щоб від був саме у вигляді велокомпа(можливо на Rox 11 таке і можливо, не вивчав)

Імхо, звісно, але за ці кошти можна взяти хорошого смартфона,(+водонепроникний чохол, тримач) з функціональністю в рази вище, який буде синхронізуватися в режимі реального часу по 3g. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я його брав два роки назад за ~120 євро. Перед тим пробував і з телефоном їздити. Так, якщо десь їхати далеко і сплановано - питань нема. А якщо звичайний режим на роботу\з роботи, по справах, просто швидкі поїздки, то потім просто в лом включати, налаштовувати і т.п. А Rox - в першу чергу зручний велокомп, зразу готовий до роботи після вмикання ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно телефон, навіть якогось сдма на андроїді 2.2 вистачить, +камера буде, ліхтарик та ін...

 

Напарнику ось недавно відеореєстатор робив,  вклалися в 700грн, камера 8.0 видно все навіть номерні знаки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.01.2018 at 13:39, Oli сказано:

Напарнику ось недавно відеореєстатор робив,  вклалися в 700грн, камера 8.0 видно все навіть номерні знаки!!!

З телефону типу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Oli сказано:

Да :D

А ну розкажіть що робили, цікаво, може собі забабахати так. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, NeoN сказал:

А ну розкажіть що робили, цікаво, може собі забабахати так. 

Я так розумію все начиння складається з тримача телефона, самого телефона + программа відеореєстратор яких багато Google Play.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.olx.ua/obyavlenie/bezprovodnoy-velokompyuter-bogeer-yt-318-sensornyy-c-podsvetkoy-IDvML8u.html  Прикупив собі такий велоком ,вирішив їздити і з компом і телефоном в рюкзаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Poison сказал:

https://www.olx.ua/obyavlenie/bezprovodnoy-velokompyuter-bogeer-yt-318-sensornyy-c-podsvetkoy-IDvML8u.html  Прикупив собі такий велоком ,вирішив їздити і з компом і телефоном в рюкзаку.

 

система з сенсорними кнопками - ІМХО херня. ну і батарейки прийдеться міняти 1 раз в місяць бо такий екран при щоденному використанні буде вижирати батарейки одну за другою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав відгуки народ хвалить ,проблем з кнопками не було батареї хватає на сезон . Що буде в реалі покаже тільки час ,думаю купити батареюку за 10 грн не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...