Перейти до змісту

Електробритва ЗА і Проти


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

  • 9 місяців потому...
  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Воопшем, затер до дірок свою фільку: на одній з сіток відлущилась перемичка, тому я витягнув лезо і голюсь на 2х головах. Але так жити довго не можна, тому в роздумах, що робити. 

Розглядаю 3 варіанти: 

1) покупка нового комплекту лез HS50 до поточної, але ціна 1150грн мене смущає;

2) покупка нової електробритви ксяомі за 850грн.з алі та що в Нікеля,

3) покупка нової електробритви філіпс 3ххх серії - 2000грн

 

Що скажете? по дискусуємо?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Що скажете? по дискусуємо?

зима скоро... може нафіг ту бритву?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

зима скоро... може нафіг ту бритву?

Може ще й митися теж перестати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Може ще й митися теж перестати?

не,

тоді чухатися прийдеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Ukrainec сказано:

покупка нового комплекту

 

Є ж аналоги, наші по 70грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Ukrainec сказано:

покупка нового комплекту

 

Є ж аналоги, наші по 70грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Ukrainec сказал:

2) покупка нової електробритви ксяомі за 850грн.з алі та що в Нікеля,

В них вийшла нова бритва в ергономічному корпусі. Ціна +- однакова. Я б на неї глянув, але відгуків по ній ще не читав.

12dc4a2611ab660134dd31fa75bb46dd.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

 

Є ж аналоги, наші по 70грн

Я якось поки скептично до них відношусь...

А як вони по якості, та по функціоналу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось думав думав і надумав ось цю спробувати:

https://allo.ua/ua/elektrobritvy/soocas-s3-krasnaja_1.html?tab=specs

 

2 роки гарантії як не як

 

перв"ю на неї:

https://gadgetpage.ru/novosti-v-mire/3485-xiaomi-predstavila-novuju-jelektricheskuju-britvu-soocas-s3.html

і 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

В них вийшла нова бритва в ергономічному корпусі. Ціна +- однакова. Я б на неї глянув, але відгуків по ній ще не читав.

 

 

Огляд на неї, леза одинарні:

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ukrainec сказано:

Я якось поки скептично до них відношусь...

А як вони по якості, та по функціоналу?

 

3 місяць, не скубе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Ukrainec сказал:

Щось думав думав і надумав ось цю спробувати:

https://allo.ua/ua/elektrobritvy/soocas-s3-krasnaja_1.html?tab=specs

Це не зовсім як у мене, тому скажу лише за свою, все таки рік вже користуюся, тому вже можу писати не лише як теоретик-продавець. За рік часу, чотири рази випадали кругляшки на сіточці (зовні на сіточці круглі заглушки), тобто якась випадала два рази, клеїв на суперклей. Один раз глюканув контролер акумулятора, під час бриття бритва просто стала, хоча індикатор батареї не моргав про необхідність зарядки, заряджатися довго не хотіла, але все-таки зарядилася без мого втручання, після довгого стояння на зарядці. Заряду вистачає на 15-17 голінь, інколи менше, якщо багато турбо-голінь було. Дуже виручає турбо режим, коли довга щетина, бере тавіть тижневу, потім в звичайному режимі дошліфовую. Маю проблемний участок на шиї, де сама тонка шкіра і волосся росте в різні боки, то постійно маю там або подразнення або недобрию начисто, щоб навіть кофта не чіплялася, з станками такого не було. Все частіше спадає на думку зробити очистку спиртом і провести самозаточку, але так і не робив, значить ще не сильно скубе. 

Є цікавий момент, помітив, що коли бритву ставлю на зарядку, то з неї витікає вода, навіть чути як хлюпає, якщо потрясти.. Десь вона потрапляє в середину, але не коротить, може так і має бути, але став після кожного бриття витрясати з неї воду. Одного разу забув ножі зняти і тряхнув, полетіли мої ножі об стінку так, що думав хана їм, один ніж вискочив з направляючих і його заклинило, чомусь не зміг розібрати щоб вийняти і поправити ножа, але вдалося його впихнути на місце. Думав, що стане скубти, але обійшлося.

Загалом рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

Це не зовсім як у мене, тому скажу лише за свою, все таки рік вже користуюся, тому вже можу писати не лише як теоретик-продавець. За рік часу, чотири рази випадали кругляшки на сіточці (зовні на сіточці круглі заглушки), тобто якась випадала два рази, клеїв на суперклей. Один раз глюканув контролер акумулятора, під час бриття бритва просто стала, хоча індикатор батареї не моргав про необхідність зарядки, заряджатися довго не хотіла, але все-таки зарядилася без мого втручання, після довгого стояння на зарядці. Заряду вистачає на 15-17 голінь, інколи менше, якщо багато турбо-голінь було. Дуже виручає турбо режим, коли довга щетина, бере тавіть тижневу, потім в звичайному режимі дошліфовую. Маю проблемний участок на шиї, де сама тонка шкіра і волосся росте в різні боки, то постійно маю там або подразнення або недобрию начисто, щоб навіть кофта не чіплялася, з станками такого не було. Все частіше спадає на думку зробити очистку спиртом і провести самозаточку, але так і не робив, значить ще не сильно скубе. 

Є цікавий момент, помітив, що коли бритву ставлю на зарядку, то з неї витікає вода, навіть чути як хлюпає, якщо потрясти.. Десь вона потрапляє в середину, але не коротить, може так і має бути, але став після кожного бриття витрясати з неї воду. Одного разу забув ножі зняти і тряхнув, полетіли мої ножі об стінку так, що думав хана їм, один ніж вискочив з направляючих і його заклинило, чомусь не зміг розібрати щоб вийняти і поправити ножа, але вдалося його впихнути на місце. Думав, що стане скубти, але обійшлося.

Загалом рекомендую.

Вода в бритві це нормально, схемотехніка знаходиться в окремому герметичному корпусі в середині. Те що контролер глюканув це журбинка :) Але і на моєму філіпсі за 2 роки таке буле неодноразово, 2 вже певно підходить час редуктору. Спочатку періодично підклинював, допомагало лише удар об щось, чи розборка, через що відламалась 1 з 6 застібок гермоблока робирав 2 рази. А останнім часом так взазалі починає вити/скреготати після 5хв бриття, при цьому продовжує брити ))) Я не фанат ідеального гоління, тому мікрощетина на шиї допустима, ні за що не чіпляється от і добре. Бриюсь зазвичай довго, понад 5хв. Бриюсь абсолютно щодня ввечері після душу. За 2 роки максимум, що пропустив не бриючись це 5 разів 1 добу не брився.

Тому рішення покупки нової не просто так. Ой як не хочу одного дня тягнути руку в шафку за звичайною бритвою, де лежить засохший жілет не юзаний вже майже 2 роки. 

Кароч, їду в магазину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

Кароч, їду в магазину.

 

А смисл? В бритві ж головне ножі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

 

А смисл? В бритві ж головне ножі

2 аргументи:

1. Головне: цю я купував б/в, тому просто хочеться нову, замість гемору з ножами; :)

тим паче знижки зараз на них.

 

2. Якщо раптом серед року вмре редуктор, ножі стануть не потрібні. І потім доведеться замовляти з Алі з сумнівною гарантією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xiaomi Soocas S3 перше враження :

+ Нова бритва голить майже не відчутно, щетина ніби тане під нею

+ плаваюча головка, яка "прилипає" до контуру обличчя! виявляється це якраз те що не вистачало мені до цього!!!

+ практично немає подразнення шкіри після гоління

- Я тепер розумію тебе nickel, про яку щетину ти говориш і про яку щетину в  0,3мм після гоління нею говорять на форумах.  бритва голить не так чисто як це робила філя! (((

- філіпс брив майже в любому напрямку руху, на цій треба певний алгоритм рухів щоб взяло "краще".

- корпус дешевий пластик

- відсутня зарядка. Зарядний кабель type-c з комплекту лише 15см (((

- чомусь не працює 2 швидкості ?!?!? ніби перемикається, а звук від обертання на 0,5 с міняється і далі набирає оберти 

 

Philips AT750 після 1 року і 10міс використання

+ З самого початку користування помічав, що після бриття нею лице ніби пашить, якби це було моє перше враження то подумав би, що це мінус, а зараз вважаю, що це "+", бо я так розумію система Lift & cut на ній відпрацьовує значно краще ніж в конкурента, через що гоління практично не уступало станку!!! Останнім часом сітка вже була зношена і товщина її стала менша, через що чистота гоління була взагалі суперовою. Показником цього стало контрольне бриття після конкурента. Навіть 2 її робочі головки зебепечили кращу чистоту. Чи варто переплачувати за це зайву 1000? не знаю! я б заплатив...

+ мені здалося, що частота обертання роторів менша ніж в конкурента

+ краще тримати  в руці за рахунок кращої тактильності

- головка не плаваюча 

- зарядка 8 годин

- габарити більші в порівнянні з конкурентом 

- трішки неприємні відчуття по шкірі після гоління. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Ukrainec сказано:

 

Розглядаю 3 варіанти: 

1) покупка нового комплекту лез HS50 до поточної, але ціна 1150грн мене смущає;

2) покупка нової електробритви ксяомі за 850грн.з алі та що в Нікеля,

3) покупка нової електробритви філіпс 3ххх серії - 2000грн

 

Що скажете? по дискусуємо?

 

 Тривалий час користувався Philips AT890, хороша бритва, довго тримає заряд. Зламалась сіточка, купив на ЛОХ.юа комплект ножів і сіточки, китайська підробка, після першого гоління які викинув. На тому ж OLX купив оригінальну неробочу таку саму бритву (не працював двигун, попала вода, все окислилось), але головка в зборі у хорошому стані, обійшлося 350 грн (оригінальна головка в зборі коштувала більше 1200 грн)

 Тепер користуюсь PANASONIC ES-RT37-S520 (купував на Розетці минулого року на Чорну п'ятницю), порівнюючи ці дві бритви, вібраційна Panasonic бриє чистіше і нема подразнення, хоча трохи довше займає процес бриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...