Перейти до змісту

На роботу бідівельником в Ізраїль


Nokian

Рекомендовані повідомлення

http://expres.ua/digest/2017/12/27/278241-odyn-variant-zarobitkiv-cya-krayina-gotova-oficiyno-pracevlashtuvaty-20

Цікаво,які  трагічні випадки вони мають на увазі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Nokian сказано:

Цікаво,які  трагічні випадки вони мають на увазі?

 

як у всіх, порушення техніки безпеки.

 

надумав в Ізраїль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найперше , це напевно ,робота на окупованих територіях.Тобто ,на землях палестинців.

Я то не поїду, а багатьом думаю було б цікаво.
Тепло,офіційно,хороший заробіток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Nokian сказано:

Найперше , це напевно ,робота на окупованих територіях.Тобто ,на землях палестинців.

Я то не поїду, а багатьом думаю було б цікаво.
Тепло,офіційно,хороший заробіток.

 

В мене там зараз два друга працюють, в ресторані якомусь допомагають... говорять біля 100 за зміну виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої працівники туди поїхали, в міс виходить 2тис у.є., працюють 7днів в неділю з 8 по 8. Ще 5 чол рвануло за ними в проміжку пів року по кілька чоловік, усім депортацію організували та пожиттєву заборону в'їзду. Квиток десь 7500грн в одну сторону виходив цього року.

Як тільки з рейсу зійшли - тут же всіх розділили на 2 групи, тих хто по запрошенню, хто по путівці чи житель країни, решту розвернули і без розмов назад. Хлопцям робили документи і довідки з печатками і все таке - пофіг. Там зараз дуже строго по поводу цього. Тих хто якось пройшов за кілька місяців ловили та відправляли назад, тож добре подумайте перед поїздкою... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запрошення, доречі вам ніхто не зробить, бо як ви не виїдете в зазначений термін - заявник запрошення несе кримінальну відповідальність, як мені сказали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 27.12.2017 в 19:24, Nokian сказал:

http://expres.ua/digest/2017/12/27/278241-odyn-variant-zarobitkiv-cya-krayina-gotova-oficiyno-pracevlashtuvaty-20

Цікаво,які  трагічні випадки вони мають на увазі?

 

А ось такі: http://mignews.com/news/disasters/300516_192312_98057.html

Цитата

Согласно сухой статистике отчета, в 2015 году на рабочих местах в Израиле погибло 54 рабочих, а более 50 тысяч получили ранения различной степени тяжести.

...

статистика показывает, что вероятность того, что несчастный случай произойдет с иностранным рабочим, в два раза выше вероятности подобного развития событий с израильтянином.

справа якраз в тому, що працівник, не знаючи правил безпеки і не знаючи особливостей ринку праці в Ізраїлі пахатиме мовчки як віл. і не питатиме, чи дозволяється працювати без страховки на висоті і т.д.

 

В 27.12.2017 в 19:59, Nokian сказал:

Найперше , це напевно ,робота на окупованих територіях.Тобто ,на землях палестинців.

з 1967 року це не "землі палестинців", а Ізраїль.

Територіями їх називать тому, що на них проживать араби, яким по політичним причинам не хочуть дати громадянство Ізраїлю, а намагаються виокремити ці арабські поселення в окрему державу.

Навіть працюючи на цих т.з. "територіях" напряму з арабами навряд чи доведеться зустрітися, хіба з такими ж будівельниками.

Так що для простого працівника на будівництві це неважливо, території це чи ні.

Хіба що якщо дуже схочеться на море в суботу, то не факт, що з територій хтось підвезе.

В 27.12.2017 в 19:59, Nokian сказал:

Тепло,офіційно,хороший заробіток.

А ось тут саме цікаве:

- не тепло, а просто нестерпно спекотно. Робота на вулиці в +35...+42 на палючому сонці. Бувають дні, коли спека така, що перебувати довше 10 хв на сонці без тіні стає неможливо. Воду потрібно пити не перестаючи. Інакше - зневоднення. а воно може бути летальним.

- мінімальна зарплата (так, звісно, для України вона здається великою, але вже за місяць каторги ви зрозумієте, що вкалувати за той самий мінімум можна під кондиціонером в ресторанах або прибиральниками, причому залишаючись здоровшим)

 

До речі, мова йде про погодинну оплату праці. Існують факти недоплати/неврахування годин роботи. Будьте готові відстоювати свої права аж до суду з роботодавцем.

 

Тим не менше є і плюси. Серед них повноцінне страхування здоров'я, чого, працюючи нелегально, не матимете.

 

PS бажано мати хоча би самий мінімальний рівень англійської, це може суттєво стати в нагоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.12.2017 в 11:18, kroha сказал:

а через египет заехать, не? :) самый простой и комфортный способ.

Думаю, легше, пішки з України дійти до Ізраїлю, ніж заїхати туди з території Єгипту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Cherman сказал:

Думаю, легше, пішки з України дійти до Ізраїлю, ніж заїхати туди з території Єгипту.

Ага. 40 років треба буде їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, QWESTiON сказано:

статистика показывает, что вероятность того, что несчастный случай произойдет с иностранным рабочим, в два раза выше вероятности подобного развития событий с израильтянином

 

 

По ссилці пише 40%заробітчан 60%місцеві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...