Перейти до змісту

куплю зимову курточку на рибалку


dimon18

Рекомендовані повідомлення

цікавить зимова курточка на рибалку, бюджет до 1300 грн, підкажіть яку краще купити і де, можливо хтось з бордівчан знає де краще заказати чи подивитися. 0952875410. На ринку бачив зимові типу як для військових по ціні від 700 до 1000 грн але не знаю чи вона практична буде на рибалці 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на льоді ополоночку просверлив, порибалив на мормишку хвилин 15-20 потім знову просверлив, і т .д але в нас рибалка буває з мокрим снігом, тобто щоб була стійка до вологи, тепла, але й тяжкої не хочеться.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на стоках лижні, але вони розраховані на те що будеш рухатись, і щоб не втрачалось тепло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація така, що люба мембрана буде рахуватись третім чи четвертим слоєм.

Я зіштовхнувся з такою самою проблемою давно, і тільки цього року майже іі вирішив.

Зимовий спінінг передбачає і "маршброски" і стояння на крапці до двох годин.

Коли вдівався просто тепло, то під час переходів-було дуже жарко, одежа ставала мокрою, а зняти не було що....як наслідок проиягу-хвороби.

Потім почав вдіватись як капуста,після того, як намокала футболка, я просто іі знімав.

Зараз, придбавши саму тонку термушку, фліс,мембранну утеплену куртку та штани-почуваю себе шикарно. Ваги одягу майже нема.

Якщо буде мороз, то утеплену термушку та двухсотий чи троьохсотий фліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую п.kayot. Сам також користуюсь багатошаровими речами: термо-костюм ( з мінімальним вмістом котону ), фліс кофта-штани ( якщо холодніше + ще одна флісова кофта) і куртка мембранна - працює на ура. Куртку доречі брав на гумі, правда, майже нову. Проїдьтесь по всяких стоках, думаю, мідберете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, kayot сказано:

Ситуація така, що люба мембрана буде рахуватись третім чи четвертим слоєм.

Я зіштовхнувся з такою самою проблемою давно, і тільки цього року майже іі вирішив.

Зимовий спінінг передбачає і "маршброски" і стояння на крапці до двох годин.

Коли вдівався просто тепло, то під час переходів-було дуже жарко, одежа ставала мокрою, а зняти не було що....як наслідок проиягу-хвороби.

Потім почав вдіватись як капуста,після того, як намокала футболка, я просто іі знімав.

Зараз, придбавши саму тонку термушку, фліс,мембранну утеплену куртку та штани-почуваю себе шикарно. Ваги одягу майже нема.

Якщо буде мороз, то утеплену термушку та двухсотий чи троьохсотий фліс.

Кхм, а чому лише рибалка? Я кожен день за таким принципом в холодну пору вдіваюсь:D  І головне не забувати про якісне, тепле взуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, EleKtrik сказал:

Кхм, а чому лише рибалка? Я кожен день за таким принципом в холодну пору вдіваюсь:D  І головне не забувати про якісне, тепле взуття.

Дуже жарко, якщо на кожен день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, woodwork сказано:

Для вас саме то.

Це не зовсім лижна, трошки затепла, собі тоншу придбав, цю продаю, відкатав 9 днів, вдягав 17разів. Стан нової, є капішон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, woodwork сказал:

Це не зовсім лижна, трошки затепла, собі тоншу придбав, цю продаю, відкатав 9 днів, вдягав 17разів. Стан нової, є капішон.

 

14 часов назад, woodwork сказал:

Для вас саме то.

боюсь розмір не підійде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо впираєтесь в бюджет, то моя порада-секонд- термоіутболка, фліс, лижна курька утеплена та курткадощовик.

По вазі, влізите в суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, woodwork сказал:

Вона по факту xL рукава 65см від шва.

в мене вага біля 95 кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробуй зайти на 4 сезони, сьогодні здєльний костюм купив на зимову рибалку, крутяк як на мене за 600 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...