Перейти до змісту

Засідання МОК 05.12.2017 - момент істини


snouden

Рекомендовані повідомлення

Завтра засідання Міжнародного Олімпійського Комітету під керівництвом друга путіна - мордатого Томаса Баха.

На засіданні має вирішитись доля олімпійської збірної росії.

Подивимось, чи прожме мордатий друг путіна комітет повністю, і збірна відмажеться "ай-яй-яй" (і може штрафом), чи все таки примусять виступати під нейтральним прапором.

В повне відлучення я не вірю - немає там стільки яєць в такому об'ємі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рішення прийнято - окремі спортсмени при нейтральному прапорі. Без гімну, без прапору, без церемонії відкриття і закриття.

Також, наскільки я розумію, у них пролітають збірні по хокею та всі естафети.

Кожен спортсмен має подавати окрему заявку на змагання і кожна заявка буде розглядатись окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граната фашистам в догонку - Мутко пожиттєво дискваліфікований МОК + 15 млн. дол. штрафу за державну програму допінгу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Svityaz сказал:

Мутко пожиттєво дискваліфікований МОК

Блін, хто ж тепер буде говорити "лет мі спік фор май харт ін інгліш":lol:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Cherman сказал:

Блін, хто ж тепер буде говорити "лет мі спік фор май харт ін інгліш":lol:

Не переживай

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Без гімну, без прапору, без церемонії відкриття і закриття.

Також, наскільки я розумію, у них пролітають збірні по хокею та всі естафети.

 

Ні, нажаль невірно. Вже сказали що будуть збірні (кацапи подають це як велику перемогу), а також, що імхо набагато гірше - можуть дозволити (а це значить 99.99% дозволять, якщо не буде жосткого неадеквата від спортсменів), пронести прапор на церемонії закриття. 

 

Загалом, я розумію що це рішення це практично максимум того що можна було зробити при нинішньому керівнику МОК (другу путіна)

Скоріше за все договорняк, чому?

Ще десь в жовтні путін казав що виступ під олімпійським прапор це приниження, а буквально декілька днів назад пєсков (секретарша путіна) різко змінив риторику. Плюс по спічам пропагандонів зрозуміло... І як вишенка на торті - кадиров заявив що спортсмени з чечні не поїдуть (а якби було рішення про бойкот - то сказав би про всіх росіян). Так що знову ж таки, 99% бойкоту не буде!

Так що я думаю що десь декілька тижнів назад перетерли з Бахом, він пояснив що повна срака і можуть відсторонити повністтю (нагнав жуті), але пообіцяв що порішає і більшість спортсменів допустять. Звідси зміна риторики і так далі.

 

В сухому залишку, скоріше позитив, ще раз повторюю що це максимум що могло бути. Але на церемонії закриття триколорну ганчірку буде бачити неприємно.

 

p.s Можете назвати мене фантазером, але я переконаний що і частинка нашої заслуги в даному рішенні є - з Євробаченням подали гарний приклад світові - що не треба боятись цих тварюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Йожик - птіца гордая", а от кацап...

 

Президент РФ Владимир Путин заявил, что власти России не будут препятствовать отправке российских спортсменов на Олимпиаду 2018 года в нейтральном статусе.

"Мы без всякого сомнения не будем объявлять никакой блокады, не будем препятствовать нашим олимпийцам принимать участие (в Играх), если кто-то из них захочет принять участие в личном качестве"

 

Але тепер ще один цікавий момент: багато хто з "рюсскіх", майбутніх учасників олімпіади, ще до оголошення вердикту МОК "рвали горло", що без прапору і гімну не поїдуть. Тепер же "папік" сказав "фу"... І що? Почнеться епідемія "просвітлення"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шорт-трекист Виктор Ан, лыжник Сергей Устюгов и биатлонист Антон Шипулин не смогут выступить в Пхенчхане по решению Международного олимпийского комитета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...