Перейти до змісту

Вибираю IP CAMERA потрібна порада.


Рекомендовані повідомлення

Хочу встановити IP CAMERA, для відеонагляду.

 Хто що порадить, щоб не дорого і якісно. Цікавить чи може айпі камера писати відео десь на облоко? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже туманні потреби.

Про хмару. Який об'єм фільма в більш менш пристойній якості? А він йде 1,5-2 год. Тепер увага питання: що то за хмара має бути, щоб вмістити відео хоча б за день? А про постійно зайнятий інет-трафік я промовчу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

параметри ІР камери скажіть і я вам пораджу.Може ви 4К хочете,а може і 4мр вистачить?Чи поворотна,може просто зум?Підсвідка на яку віддаль,може 150-200 м. треба,а може і 50-60 м. вистачить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ig_rok сказано:

параметри ІР камери скажіть і я вам пораджу.Може ви 4К хочете,а може і 4мр вистачить?Чи поворотна,може просто зум?Підсвідка на яку віддаль,може 150-200 м. треба,а може і 50-60 м. вистачить?

 

Хочу поставити її в кутку кімнати 35 м2, щоб було видно що робиться в магазині. Приміщення завжди освітлене.

Писати відео можна я так розумію і на флешку яка вставляється в камеру. Просто хочеться щоб можна було зайти зі смарта і глянути що там робиться, в будь який момент

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zalepok44 сказано:

Просто хочеться щоб можна було зайти зі смарта і глянути що там робиться, в будь який момент

 

Так ця функція(Р2Р) зараз майже на всіх камерах є,а зберігати відео на мікро СД.Але в магазині від кутової камери можуть бути *глухі*зони і їх продавці бистро вичислять.Може роздивіться варіант панорамної камери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оці кльові https://secur.ua/ip-videonablusenie/ipkamery/kubicheskie-ip-kamery/ip-videokamera-hikvision-ds-2cd2420f-i-2-8-mm.html

А якщо ще взяти з об'єкивом 2.8мм то кут огляду буде з головою хватати,все маже захопить,ну тільки під самою камерою буде "мертва зона",але то вже треба місце правильно вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Оці кльові https://secur.ua/ip-videonablusenie/ipkamery/kubicheskie-ip-kamery/ip-videokamera-hikvision-ds-2cd2420f-i-2-8-mm.html

А якщо ще взяти з об'єкивом 2.8мм то кут огляду буде з головою хватати,все маже захопить,ну тільки під самою камерою буде "мертва зона",але то вже треба місце правильно вибрати.

ну впринципі норм,  звичайно хотілося б дешевше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кажу про цей варіант

,а *мертві* зони в вашому варіанті  будуть не тільки під камерою,але і холодильники,стойкі і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zalepok44 сказано:

ну впринципі норм,  звичайно хотілося б дешевше

 )) в мене зараз в дома є якась там дешевша, незнаю чьо, але то робить, то щось не робить, вже десь біля року валяється. Чого не пропоную? бо не люблю я такого, підсовувати людям шонібуть))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zalepok44 сказано:

звичайно хотілося б дешевше

Якщо хочете нормально все бачити та чути,то розраховуйте на 100 баксів+мікро СД+(якщо захочете)Б\Ж з акумулятором,якщо вирублять світло і при фонариках можуть робити що захочуть.Це вже все було і я нічого нового не придумав,скільки є відео нагляд,стільки ці трюки існують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще цікаві варіанти. Мав діло з цією компанією, завжди був задоволений:

1MP

1MP роботизована

2MP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...