Перейти до змісту

Про батьківство і домашніх тварин


kookaburra

Рекомендовані повідомлення

Портібна порада лікаря, ветеринара або просто думка знаюяих людей. Маємо в хозяйстві джунгарського хом'яка, вже більше року живемо з ним душа в душу. На даний час дружина вагітна і постало питання в тому чи безпечно для неї, а у подальшому для новорадженої дитини проживання тваринки в кімнаті? Чув, що вони можуть бути носіями якихось зараз! Чи можна якось перевірити його, на всякий випадок пролікувати. Для мене це дуже важливе питання так як "здружився" з ним, здоровя рідних не менш важливе і час в який я обіцяв розібратись з цим питанням піджимає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам ультиматум поставили? Вибирайте хомяка, буде менше проблем... А якщо серйозно, все нормально. Я б не парився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже не пам'ятаю точно, але небезпечна під час вагітності тільки одна хвороба яка переноситься тваринами. Але це стосується котів і на ту хворобу під час вагітності беруть аналіз. Хом'ячок це проблема? Собака вулична, два коти, один Вуличний один хатній, Шиншила і папуга. І все було добре. Ви спочатку відкрийте мудрий гугл, вникніть у те, які хвороби з тих що переноситься тваринами небезпечні для вагітних, а тоді робіть висновки. Та й за гроші в нас можна любі аналізи зробити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім токсоплазмозу ще й алергія може бути від хом'яків. Колись мені підігнали джунгариків, так співпало, що якраз закінчив курс антибіотиків. Почалася алергія, невідомо на що. Щось мене смикнуло винести тих джунгариків в іншу кімнату до баби. В мене алергія пройшла, а в баби почалися соплі, висипи. В баби була катаракта і глухота, тому про джунгариків у кімнаті вона навіть не знала. Прийшлося передарити джунгариків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо рік живуть і все нормально то алергії немає на нього , а от чи може у малої дитини виникнути?

Може до якогось ветеринара зайти, попитати, як його можна перевірити і на що? якби тут ветеринара почути, якщо є бо в клініках полюбому шось понапридумують али гроші заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Такер сказал:

Якщо рік живуть і все нормально то алергії немає на нього , а от чи може у малої дитини виникнути?

В мене др цього і хом'яки і щурі були. Так що не факт, що якщо немає, то і не буде + мала дитина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час читала,що не рекомендують заводити нових тварин в період вагітності

Тобто ви й далі можете жити душа в душу

У нас так склалося ,що якраз під час вагітності взяли ще одне кошеня - в лишаях

Більшість людей,звичайно,таке кошеня не тримали б

Але ми вилікували,сьогодні це наш улюбленець а дитина з рук не випускає

Тому не створюйте проблему там,де іі нема )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заводити тварин під час вагітності не варто, але якщо тварина жила й до вагітності, то, імхо, ніякої проблеми немає, в більшості випадків, всім, чим могла, тварина вже *нагородила* своїх хазяїв й вони вже перехворіли, як мінімум в латентній формі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Продовжу трохи по темі. Хомьяк живе далі з нами, весь цей час він був активний, бігав на колесі, вилазив високо на підвішений колосок і там його жер в різних позах, веселив і радував око. Зараз  від депресивний, постійно спить, мало їсть і не бігає на колесі. Трохи агресивний-гризе клітку, грибеться, піби нору прорити хоче, і все в цьому роді. 

Може, хтось знає, що може з ним таке бути, на форумі є люди які продавали маленьких і знають, як, що і до чого? Порадьте будь ласка, що таке з моїм півторарічним друзякою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...