Перейти до змісту

нерівні шлюби


Mala

Рекомендовані повідомлення

А тепер пропоную побалакать про "нерівні" шлюби . "Нерівні" з різних поглядів : по віку , по майновому статку , по зовнішньому вигляду, освіті і т. д. і т. п. Діліться власним досвідом та досвідом близьких чи знайомих. Пізніше висловлю і свою думку ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нерівний шлюб - це завжди випробування. Якщо пара дійшла до одруження, то це уже багато говорить про їхні почуття та потребу один в одному. Проте з різноманітним "нерозумінням" оточуючих вони не раз стикатимуться в своєму спільному житті. І тут конче важлива постійна підтримка один одного.

З іншого боку, "нерівність" - це зайвий привід для дорікань і звинувачень під час сімейних сварок. Але це уже інша історія з іншим закінченням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі сказаного мною вище зроблю висновок, нерівний шлюб додає лише одну проблему в подружнє життя - нерозуміння суспільства (оточуючих, друзів, родичів...). У решті - такий шлюб нічим не відрізняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені здається, що проблема таких шлюбів не тільки в нерозумінні суспільства а і в нерозумінні в такій сім'ї. Спочатку поки закохані така "нерівність" не відчувається, але згодом, коли люди живуть разом не рік і не два виникають проблеми в розумінні між партнерами. Виключення можуть бути напевно тільки в нерівних по вікові шлюбах.... Хоча, можу помилятись.. але поки прикладів щасливих "нерівних" шлюбів, які б довго тривали не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Хоча, можу помилятись.. але поки прикладів щасливих "нерівних" шлюбів, які б довго тривали не знаю ;)

Ти помиляєшся...)))) в мене щасливий і нерівний шлюб )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти помиляєшся...)))) в мене щасливий і нерівний шлюб )))

Рада за тебе ;) А в чому він нерівний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти помиляєшся...)))) в мене щасливий і нерівний шлюб )))

Рада за тебе ;) А в чому він нерівний?

я молодший на пару років від дружини..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власного шлюбного досвіду - 0, проте багато знайомих якщо можна так назвати перебувають у "нерівних шлюбах" шо можу сказать візуально і на ощупь справи в них йдуть добре в крайньому разі на мою думку краще ніж в більшості "рівних" шлюбів, крім того шлюб це не рабство не хочеш жити разом просто піди, розлучись і т.д. і не муч ні себе ні партнера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я молодший на пару років від дружини..

ну "пару років" я б не називала нерівним шлюбом ;) на мою думку Mala мала на увазі біль суттєву різницю у віці :P

у мене з чоловіком теж різниця у віці, але я б не назвала наш шлюб нерівним ;) напевно так можна говорити, якщо різниця близько 10 років

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я молодший на пару років від дружини..

ну "пару років" я б не називала нерівним шлюбом ;) на мою думку Mala мала на увазі біль суттєву різницю у віці :P

у мене з чоловіком теж різниця у віці, але я б не назвала наш шлюб нерівним ;) напевно так можна говорити, якщо різниця близько 10 років

різниця буде відчуватися навіть коли на 1 рік чоловік молодший від дружини...(у випадку якщо чоловік старший то враховується категорія після 20 років різниці) а якшо і більше то це вже навіть не відчувається а із сторони помітно... що тягне за собою низку різних ситуацій по цьому поводу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на скільки ти молодший від дружини? просто цікаво, в мене наприклад мама молодша від батька на 2 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти помиляєшся...)))) в мене щасливий і нерівний шлюб )))

Рада за тебе ;) А в чому він нерівний?

я молодший на пару років від дружини..

А це, мабуть, і є запорука щасливого шлюбу... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, но разница в возрасте, уровне доходов и пр. - фигня.

ну, если оно в разумных пределах.

главное равенство в браке должно быть умственное.

если тут существенных различий нет - все будет ОК

ну, понятно, что поправку на разнополое мышление надо брать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shura - згідна.... хоча б додала б ще різницю у вихованні, також іноді може стати причиною якихось проблем...

А взагалі-то все залежить від людей, була б повага один дор одного, а все інше фігня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, а розумні різниця це яка? Уточни, будь-ласка.

сорри, но я вопроса не понял...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shura - згідна.... хоча б додала б ще різницю у вихованні, також іноді може стати причиною якихось проблем...

А взагалі-то все залежить від людей, була б повага один дор одного, а все інше фігня

не до кінця зрозумів про різницю у вихованні, тут якщо можна більш детально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, но разница в возрасте, уровне доходов и пр. - фигня.

ну, если оно в разумных пределах.

Які "разумные пределы" в твоєму розумінні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разумные пределы по зарплате - когда люди остаются в одном кругу общения, не входят в разные слои.

например: миллионерша, которой надо тусить по гламурным местам просто для поддержания имиджа свестской/сливочной особы и обычный клерк среднего пошиба. коих массы.

а по возрасту. тут неравные браки как правило не первые у старшей стороны. так вот тут "младшая половина" должна быть старше детей "старшей половины".

что-то около этого ;)

хотя, у каждого свои понятия.

мое ИМХО - возраст должен быть приблизительно одинаков. чтобы интересы были одного уровня

иначе кому-то уже надо простоквашки и геморрой на грелку, а кому-то еще хочется встретить рассвет на берегу реки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мала на увазі цінності і традиції сімей чоловіка і жінки.... ну наприклад, якщо в сім"ї чоловіка батько займався в основному тільки забезпеченням сім"ї, тобто заробляв гроші і в основному не приймав участі у вихованні дитини, то і син скоріше за все буде робити так само в своїй сім"ї (не спорю є виключення ;) ) і коли він одружиться з жінкою, в сім"ї якої і батько і мати однаково займалися дитиною, то вона скоріше за все буде очікувати участі свого чоловіка у вихованні дитини... і у цьому у них можуть виникнути протиріччя.... це просто як приклад, а ситуації бувають різні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але як тоді бути з тим, що багато сьогоднішніх дівчат так і хочуть вступити в "нерівний шлюб": шукають старшого, чи багатенього буратіно... З однієї сторони це зрозуміло, хочеться мати все й одразу, мати біля себе досвідченого і надійного чоловіка (а не молодого зеленого пайцана в якого ще вітер в голові), прагнення до красивого життя... Але ж час пройде, як кажуть "помідори зав'януть", і що далі? Не в "Карамельці" щастя! ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий одружився в 20 років, дружині було 30. Щасливий шлюб, принаймні зі сторони, тобто проблеми звчиайно є, але вирішують дуже компромісно, різниця у віці майже не відчувається, вони просто дуже добре розуміють один одного і вік тут ні дочого.

Набагато більша проблема коли нерівність в соціальному статусі наприклад... ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у них ягодки проявятся попозже...

ему еще бы порезвиться ночкой

а у нее уже климакс

пардон за французский, но секс много может урегулировать в семейных отношениях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набагато більша проблема коли нерівність в соціальному статусі наприклад...

Проблема виникає, якщо про цю нерівність постійно нагадувати... "А пам'ятаєш ким ти була/був до..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...