Перейти до змісту

нерівні шлюби


Mala

Рекомендовані повідомлення

Ага "А пам"ятаєш, любий, часи коли в тебе не було пенсії й склерозу, а були гроші і потенція."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у них ягодки проявятся попозже...

ему еще бы порезвиться ночкой

а у нее уже климакс

пардон за французский, но секс много может урегулировать в семейных отношениях ;)

Я хоть и человек несемейный (пока), но согласен на 100%! :)

Shura +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

про нерівність в шлюбних відносинах з власного досвіду нічого сказати не можу, але шлюб з різницею в 30-40 корів це вже не шлюб а разврат.

А нерівність у соц статусі може бути, може, якщо постійно довбати його або її, це вже десь я наблюдала, ужос :)

Краще йти по любфи і по зову серца, а не за гроші ;)

тоді буде все рівнОК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, нерівні шлюби бувають з двох причин : або через шалене кохання , або через вигоду. І рано чи пізно прозріння настане. Знаю випадок , коли чоловік спочатку одружився на жінці, яка старша за нього на більш як на десяток , а проживши з нею щасливо (?) 20 років - розлучився , взявши в дружини більш як на 20 років молодшу. Особисто я не розумію таких людей. Правий Shura, що ягідки з"являються пізніше. І де гарантія, що через декілька років подружнього життя молодій дружині не захочеться чоловіка молодшого? Нерівність в майновому плані теж має багато негативу, тому що хтось обов"язково буде наголошувати на тому , що " хто платить- той змовляє музику ", а бути залежним теж не дуже приємно. Також моя думка негативна і щодо інших нерівностей в шлюбі, в тому числі і у вихованні , і у "колах" . Нерівність може бути , але якщо вона не дуже помітна , не суттєва. Хоча інколи і "рівні" шлюби розпадаються, та мені здається , що все-таки краще , коли чоловік буде трошки старшим , трошки більше заробляти і буде трошки мудрішим "і тоді будуть жити вони щасливо і помруть в один день " :0094:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але шлюб з різницею в 30-40 корів це вже не шлюб а разврат.

а якщо різниця перевищує сотню верблюдів, то таке підпадає під статтю 117 УК СССР. :0094:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається , що все-таки краще , коли чоловік буде трошки старшим , трошки більше заробляти і буде трошки мудрішим "і тоді будуть жити вони щасливо і помруть в один день " :huh:

:0094:

а ще кажеш, що Mala :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[ а ще кажеш, що Mala :0094:

Не я кажу - інші так вважають :huh: , які ТРОШКИ старші, більше заробляють і набагато мудріші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але шлюб з різницею в 30-40 корів це вже не шлюб а разврат.

а якщо різниця перевищує сотню верблюдів, то таке підпадає під статтю 117 УК СССР. :P

:)

то я мала на увазі "років", а не "корів"

ну помилилась, і таке буває :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа не в грошах, а в мудрості.

Мудрі люди і в бідноті будуть жит щасливо і любити одне одного.

І вік для цього не перешкода. Може і жінка бути старшою (не факт, що мудрішою), а чоловік молодшим, але буде більш досвідченим по життю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...