Перейти до змісту

ЛУЖКОВ ХОЧЕ ОСКАРЖИТИ СЕВАСТОПОЛЬ У СУДІ


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Мер Москви Юрій Лужков переконаний, що Севастополь як військово-морська база СРСР і Росії ніколи не передавався Україні й повинен бути повернутий Росії.

Про це він заявив журналістам у неділю в Севастополі, передає "Інтерфакс-Україна".

"Питання по Севастополю повинно бути передане у міжнародний суд. Ми говоримо про можливість нормального й законного вирішення цього питання й воно повинно бути вирішене в міжнародному суді", - сказав Лужков.

"Я офіційно звернуся до керівництва нашої держави, офіційно звернуся в Державну думу й у Раду Федерації, щоб знову порушити питання по Севастополю", - заявив мер.

"Досі по історичних документах Севастополь ніколи не передавався Україні", - підкреслив мер Москви, запевнивши, що в Росії найдуться державні діячі, які звернуть серйозну увагу на ці обставини.

Крім того, Лужков збирається поставити перед російським керівництвом питання про перегляд договору про дружбу між РФ і Україною.

"Коли Ющенко (президент Віктор Ющенко) говорить про те, що УНА-УНСО - герої, коли Україна на державному рівні прагне в НАТО, все це разом говорить про кроки, які державна влада України вживає для руйнування наших відносин, які записані в договорі про дружбу", - сказав Лужков.

"Нам потрібно виходити з договору про дружбу", - підкреслив він.

Як відзначив московський градоначальник, важливим моментом є те, що наприкінці цього року Росія буде мати право не пролонгувати російсько-український договір про дружбу.

"Таким чином, вийшовши з договору, ми знову зможемо відкрити питання про Крим і Севастополь", - підкреслив Лужков.

"Інтерфакс-Україна".

Знов СБУ скаже :"ата-та" чи може якісь конкретні дії будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

я чавкал утром - по ТВ услышал ето - чуть не подавился.....

прикольно что медвед-с-путиным ето поддершивают..... втяхаря.... ака молча, и посмеиваются...

и самое прикольное, что Виктор Ффедорович(и остальные байцы помельче) тоже, какбы, метсами непротив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

" Мер Москви Юрій Лужков переконаний"

так хотілось би щоб Мер Московії був переконаний у себе на своїй московії і не сує носа у внутрішні справи Української держави, достатньо того як Росія поводиться на Кавказі з часів Петра Першого, досих пір не можуть заспокоїтись о "Вєлікодержавном шовинизме"

" що Севастополь як військово-морська база СРСР і Росії ніколи не передавався Україні й повинен бути повернутий Росії."

Геть руки він Української держави, нехай розбираються у свої Фєдєрацїї :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон

а кто такой Лужков? мэр Москвы?

ну и какую силу имеют его заявочки?

так зазвичай для початку, для ниття по якомусь питанню вибирають собачку поменьше, щоб голосніше тявкала, а відповідальності ніякої... чекають тіпа на реакцію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вона буде ???? Реакція ??? державнодумців, а не простого укр. народа. ^_^

так вони ж тіко того й чекають. в дупу лужкова і кепку зверху. повний ігнор!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно, що на висловлювання Лужкова, який є муніципальним чиновником іншої країни ніякої політичної реакції з боку України чекати недоведется і це правильно інакше потрібно було б створювати ціле міністерство, щоб реагувати на маразми купи російських політиків. Наскільки я чув з приводу останніх заяв російських царьків Україна (МЗС) подала певну скаргу в ООН, реакція поки-що невідома, але якісь дії ведуться.

Зверніть увагу всюди де експортуються "російські миротворці" завжди мають місце військово-політичні конфлікти: в Абхазії (яка була і є невід'ємною частиною Грузії, як наприклад Чернігівська область України) за союзу в ній проживало 80%грузин і 20%абхазів, які займались виключно вирощуванням і продажем мандаринок. Росія обмеживши ввіз мандаринів фактично перекрила шляхи виживання для абхазів і пропозиція ввійти назад до складу імперії була радо прийнята абхазами (скасовувалось ввізне мито на мандарини), так почався конфлікт між абхазами і грузинами, після цього Росія висилає в Абхазію "миротворців", основна задача яких була завести зброю абхазам, якої в них апріорі не було. Грузини були змушені покинути свої батьківські землі. Після кількох років "миротворення" збройні сили самопроголошеної республіки вже були співрозмірні з грузинськими силами і вже повстала реальна загроза війни чим Росія постійно шантажує Грузію. Щось аналогічне ми маємо з Придністров'ям. І однозначно, що база в Севастополі розглядається Росією суто в аналогічних цілях, тобто в цілях експорту "миротворців" для військової окупації, правда є одне но - Україна завеликий кусочок і можна подавитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Коли Ющенко (президент Віктор Ющенко) говорить про те, що УНА-УНСО - герої

М@дило в кєпці не знає різниці між УНА-УНСО і ОУН-УПА? Хай ще міжнародний суд посміється ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пардон

а кто такой Лужков? мэр Москвы?

ну и какую силу имеют его заявочки?

свободу слова в понедельник не видел прошлый?

та была тема что в Киеве гдето продавали куклу Гитлера

так там дядка_из_москвы из екрана в студию чуть не выпрыгнул и все не покусал

так доказывал что все тут за немцев

можно представить что там в Росии творится

так у мен вопрос:

кто такой тот торговец? типа никто, просто гржданин.... а крику....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видел ;)

"дядка_из_москвы" - Матвей Ганапольский :)

вообще, больше склоняюсь к словам Филиппа Филипповича:

- не читайте до обеда советских газет

- так ведь других нет

- вот никаких и не читайте

т.е. вообще надо переставать смотреть политические передачи.

и вообще, запретить телеэфиры политиканам.

пусть в закрытых помещениях спорят, а людям про это рассказывать необязательно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повезло России. Коммунисты захватили; коммунист-евро/украинец Ульянов создал СССР, административно оторвав от России и искуственно создав кучу "республик"; коммунист-грузин Джугашвили отдал Грузии Абхазию и часть Осетии, никогда грузинскими не бывшими, выморил пол страны (с помощью латышей и украинцев, что составляли >50% офицерского состава НКВД), коммунист Хрущев отобрал у России Крым и Кустанай и "подарил" УССР и КССР, просто коммунист Брежнев расстреливал кормящих за свой счет "нацреспублики" русских в новочеркассках.

После всего этого виновата оказалась имперская (?!) Россия.

Крым "дарился" УССР. Где сейчас УССР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крым "дарился" УССР. Где сейчас УССР?

Российская империя продала Аляску, где сейчас Российская Империя? Отбирайте Аляску обратно а 7 лимонов верните.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2троцкист ти кажись помилився форумом, от є севастопольські і інші подібні форуми, там твої брєдні і провокації на ура б сприймали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Российская империя продала Аляску, где сейчас Российская Империя? Отбирайте Аляску обратно а 7 лимонов верните.

;) ета пять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Российская империя продала Аляску, где сейчас Российская Империя? Отбирайте Аляску обратно а 7 лимонов верните.

ты еще про ВК Финляндское и Русскую часть Польши забыл. Тра раза делили, разделим и в четвертый ;)

2троцкист ти кажись помилився форумом, от є севастопольські і інші подібні форуми, там твої брєдні і провокації на ура б сприймали.

а я слывы не ищу.

p.s. за офтоп, как я понимаю, в баню отправят меня, а не romaxa11?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай віддасть камчатку Японії тоді ми відамо їм крим!!!Вдавляться москалики їм 1\6 суші мало а вони ще нахаби пащеку на крим привідкрили-це взагалі татарська територія!!!А крим таки передали до Усср і не нада нам лахматить бабушку!!Лужков на свому еномуразі за мерським кріслом збожеволів-навів би в свому гадюшнику порядок а не тявкав як імперська собака!!!"А брехунів там затавляли лизать гарячих сковорід"-Енеїда-Котляревського!!!дивіться зараз Абхазію захапають,крим,грузію..........to be continued.

Давно треба було вибачте на слові гавно витрясти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2троцкист я не хочу чужого мене так виховали батьки, моя країна не хоче чужого і ніколи не вела загарбницьких війн. "Думай про себе і хватить з тебе" - подумай про свою нещасну країнку в якої ожиріння 125 степені від закрадених територій - вона от от лусне так-що рятуй пошвидше її і не діставай своїми ненажерливими бажаннями українські території (у нас їх не так багато і нічого віддавати незбираємось) інтернетзахоплювач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троця-тобі і лужику можу віддати свої 10 соток -але ж мирно ви їх не поділите!!!А Лужману давно пора до психіатра.Амінь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2троцкист я не хочу чужого мене так виховали батьки, моя країна не хоче чужого і ніколи не вела загарбницьких війн. "Думай про себе і хватить з тебе" - подумай про свою нещасну країнку в якої ожиріння 125 степені від закрадених територій - вона от от лусне так-що рятуй пошвидше її і не діставай своїми ненажерливими бажаннями українські території (у нас їх не так багато і нічого віддавати незбираємось) інтернетзахоплювач.

Так я тоже не хочу. И Лужков не хочет. Работа у них, политиков, такая. Вон Маккейн любит призывать бомбить другие страны. И главное - веть бомбят. Сколько там км от Белграда до Киева? И почему то вы не предлагаете вероятному голове своих главных фьючерсных союзнекоф в спихушку сходить.

А шо до того шо "та я, та моя страна.. та мы никогда..".... Вся Европа всё время, начиная с времен Рима, друг с дружкой воевала, просто кто-то побеждал в этих войнах, а кто то получал повод сказать с пафосом шо мол нивела моя страна таких войн.. Так что, что есть предмет для гордости, а о чем бы кое кому скромно помолчать - это еще посмотреть надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коммунист-евро/украинец Ульянов

жжош, пєші істчо...

Ленін народився в Росії, ще й місто Ульяновськ колись було (зараз не знаю як його перейменували)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ленін народився в Росії, ще й місто Ульяновськ колись було (зараз не знаю як його перейменували)

в Бобруйск...

http://interesniy.zhitomir.ua/zhitomirske-...a-proletariata/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив по ТВ! Немае слів! Щей бійку зробили маскалі з УНА-УНСО. Мітингувальників з УНА-УНСО забрали в відділок а зачинщиків бійки ні. Де справедливість?

Лужкова нада на палю, вибачте на слові, нестримався. Приїжджає на Україну та щей права качае. Добре що ЗБУ заборонила в*їзд Лужкова на Україну після цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...