Перейти до змісту

Нова українська школа - знову шкільні реформи


jack74

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, MACCEN сказано:

Сучасна школа судячи по відгукам взагалі відстає від колишньої по рівню знань навіть :)

колись в нас не було інтернету, самостійно знань здобути було важкувато, тому вся надія була на школу і інші заклади, зараз то все не так. Хто хоче знань - їх здобуде. Ну правда це не відміняє того, що декого треба вести як теля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
9 минут назад, Cherman сказал:

Щось я чув мимоходом про цю трагедію, то видно, було ще десь в твої роки?

Ні, це сталося вже після мене. Я коли почув, то повірити не міг, знаючи Вальдемаровича (так його називали). Він був дуже веселий, я лише з ним в походи ходив і шкодував, що географію в мене викладає не цей веселий чувак.

Його туристична молитва перед прийомом їжі:

Во имя свинца и свинного уха, алюминий.

Цитата

Я чув про пливуни, але поруч якось побудували багатоповерхівки.

В таких місцях будуються на сваях. Але при совєтах халтурили страшно і все, що я бачив на сваях за совєтів тріщало по швах. Може ці нові будинки зробили по технології, тому й стоять, хоча я не в курсі, може й там є проблеми.

Один будинок на МКС на сваях, почав тріщати ще під час будівництва. Сам бачив як ламалася свая забита до половини, її обрізали і забивали наступну. Будівництво заморозили мабуть більше як на 15 років. Вистояв. Добудували.

Управління Приборзаводу також будували на сваях і також почало тріщати. Стояло. Лише зараз добудували. Катя там жила, може щось розкаже тріщить чи ні.

Ну і третя школа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, MACCEN сказал:

Сучасна школа судячи по відгукам взагалі відстає від колишньої по рівню знань навіть :)

 

Раньше било лучче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...