Перейти до змісту

Вкрали човен потрібна допомога.


Podorozhniy

Рекомендовані повідомлення

 Рибалки потрібна  ваша допомога, а то на поліцію надія мізерна! 21.08.17р. В проміжку часу 01:00 - 06:00 , на пр.Соборності 30 відкривши замок сушки  було здійснено крадіжку мого рибацького човна Уфімка22 .Який зберігався в цупкому тентованому чохлі коричневого кольору. З прикмет-латка 5на5 між сидіннями з верху біля кріплення весел(в колір човна),  та не заводський штуцер на насосі з нержавіючої сталі.Резиновий човен Уфімка 22 болотяно-зеленого кольору на 2 сидіння і ще одна прикмета та скотина (злодій) забула весла забрати так що човен буде не зрідними веслами. Можливо хтось з вас будучи на риболовлі  чи на якійсь водоймі  помітить подібний човен з подібними прикметами . Буду вдячний отримати будь-яку інформацію,що допоможе віднайти човен або злодія, мій тел.0502424271  або в поліцію 102.Буду дуже вдячний за поширення даної інформації в фейсбуці.DSC04345.thumb.JPG.bc7c554acdb07991471fd2b0391c2780.JPG0-02-05-6934ab172ae0283f294a08ca9ddbb454eff0a5d9a4d7d6a5425e12eafe358acc_full.thumb.jpg.9f075c237116202fef125f7b0d44a147.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сука, поки не почнуть руки рубати за таке, як колись в країнах Азії, ніфіга не буде (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

сука, поки не почнуть руки рубати за таке, як колись в країнах Азії, ніфіга не буде (((

Не варіант, потім пенсію по інвалідності треба буде платити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, VojinSvitla сказал:

Не варіант, потім пенсію по інвалідності треба буде платити

зате вкраде лише два рази, один раз правою і один раз лівою, а наша пенсія по інвалідності то швидше покарання ніж благо, бо на ті гроші можна лише *влачить жалкое существование*, а не жити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось сумніваюсь що його б крали для власного користування, тобто на рибалку. Якщо цей човен і буде поміченим на воді, то хіба що в того, хто його придбав на якомусь олх за півціни не знаючи про походження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...