Перейти до змісту

вел за 3000-3500 грн


Рекомендовані повідомлення

Маю на меті в найближчий час придбати ровер в ціновому діапазоні 3000-3500 грн.

Зацікавлений в декількох моделях, порекомендуйте:

Giant Yukon - http://www.velobazar.com/catalog/velobikes...ikes/1116/page5

Bergamont Stallion - http://www.velobazar.com/catalog/velobikes...ikes/1072/page5

Ghost SE 3000 - http://www.velobazar.com/catalog/velobikes...bikes/878/page5

ось серед цих вагаюсь.

ЗІ: Доречі збираюсь свій алюмінієвий двупідвіс продати за 1200 грн, вечором створю тему викладу всі фото і характеристики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

между Ghost и Bergamont, что есть в наличии. Я люблю жоянт, но юкон диск - ацтой по сравнению с этими двумя.

Ghost очень не плох ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Бергамонта класні переключателі, і вага нормальна, шоб вєлік на ямках не підстрибував. Можеш піти в "Велозону" на Московскій - там тобі порекомендують і вибір є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 b0rg: ти певно не читав характеристики по ссилкам, або поясни мені чим трек 4500 кращий за госта наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 b0rg: ти певно не читав характеристики по ссилкам

шановний, я не з тих хто говорить(пише), а потім думає :lol:

а от ти міг і почитати гілку хоч трохи і побачити тему "Вибір велоконя", де і слід було задавати твоє питання...

поясни мені чим трек 4500 кращий за госта наприклад?

у цього госта вилка з ходом 76мм, в базі можна знайти і щось краще

в трека дарт2 2008го року - просто пісня за свої гроші - прелоад, локаут, 100мм ходу.

повір - вилка це 50% відчуттів від їзди

ну а трек це трек - це ім'я завойоване численними перемогами, це як макларен у ф1, рами їм робить сам велий і священний джайнт :D

сталіон нормальний, але ну не знаю це звичайно імхо (сталіністи малчать! :) ), але по моїх бродіннях по нетовських барахолках чітко видно - сталіон багато хто через сезон-два продає і бере щось крутіше, і рідко хто починає активно вкладати в нього гроші (вилка, трансмісія і т.д.). це цілком класний збалансований вел, але на перших пару сезонів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталіон це верхня модель середньої групи Бергамонта і дійсно вкладати в нього бабло для апгрейду не дуже рекомендується, всерівно впрешся в раму і вилку. В цьому є раціональне зерно тільки тоді, коли з баблом напряг і не вистачає зразу потрібної суми на "модний байк". Тоді міняєш поступово навіску підвищуючи рівень, а потім міняєш фреймсет повністю..... Заміна фреймсету може стати в суму потрачену на старий байк разом з усіма апгрейдами..... а може й перевищити її у кілька разів. :smile3: А взагалі, для початку, Бергамонт Сталіон є хорошим велом, він зарекомендував себе надійною машиною, яка пройде не одну тисячу км без особливих проблем. Хоста не пробував, але думаю що це аналог Сталіона.... Болдер внатурі ацтой в порівнянні з цими двома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я надіюсь ти нічого проти мого болдера не маєш? :0045:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівнював ціни на деякі компоненти в хоста3000 та тека4500:

трек:

вилка дарт ІІ ~ 470 грн

передній переклюк алівіо ~ 70грн

задній деор ~ 235грн

ітого:775грн

хост:

вилка рст мл ~ 350грн

передній переклюк лх ~ 150грн

задній ХТ ~ 400грн

ітого:800грн

в цій ситуації здається дешевше буде міняти вилку ніж переклюки.

Як ти думаєш b0rg?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там не боулдер, а юкон диск.

ну якщо порівнювати рами боулдера і юкона (які доречі хоч і схожі але дууже різні) буде не на користь болдера явно :) юкон в джайнта це топ-модель любительского крос-кантрі, далі йдуть напів-профі і профі, але й ціна там вже від 1000...

але топік не про це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цій ситуації здається дешевше буде міняти вилку ніж переклюки.

Як ти думаєш b0rg?

та переклюки то трава, деякі он по переклюку в сезон міняють...

Вилка RockShox 2008 Dart 2 мінімум що я знайшов 560 грн... і це з ходом 80мм. сотка буде дорожче!

трек - рама, рама, рама! :) їхній патентований альфа-алюміній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду на вело зону взнавати чи зможуть і по якій ціні привезти мені трек 4500. В неті з доставкою в луцьк найшов за 3665 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...