Перейти до змісту

Продам Mercedes-Benz Sprinter


brandcomp

Рекомендовані повідомлення

Автомобіль в хорошому зовнішньому і технічному стані. Ніяких вкладень не потребує. Сів і поїхав.

2005 рік.

340000 км.

8000 у.о.

068-33-20-572

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Trrrrr said:

В спрінтера такого не буває:D

чому? може берегли, лишній раз не гнали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Fireboss сказано:

чому? може берегли, лишній раз не гнали

Дочка з мамою по вихідних в церкву їздили, то їх машина була, того я про неї нічого не знаю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, brandcomp сказал:

 

Розсувні двері з водійської сторони? Вперше таке бачу, не дуже зручно як на мою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Amor said:

 

Розсувні двері з водійської сторони? Вперше таке бачу, не дуже зручно як на мою думку

перероблений з "англічанки" напевне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Marshall сказано:

перероблений з "англічанки" напевне

 

Не напевне, а 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми такого недавно брали в Польщі для АТО. Теж 2005 рік, але пробіг щось біля 350 тис. Поляк був першим власником, на сервісі перевірили - сказали пробіг оригінальний, та й по стану видно було. А "британці" чомусь в поляків досить популярні і переробка руля там на конвейєрі і досить якісна - якби на ліва дверка - не сказав би , що перероблений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Trrrrr сказал:

В спрінтера такого не буває:D

я знаю людей в яких спрінтер проїхав вже 2,5 "круги" робили тільки раз двигун, в іншого лт їздив на Луцьк експресі 4 ляма 2 рази мотор робив апаратуру рідну тільки недавно замінив тілиьки, двигун робили поршневу і шліфанули головку  і все. Спрінтер і лт це практично машина неубиваєма якщо її берегти звичайно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, anatoli4 сказал:

я знаю людей в яких спрінтер проїхав вже 2,5 "круги" робили тільки раз двигун, в іншого лт їздив на Луцьк експресі 4 ляма 2 рази мотор робив апаратуру рідну тільки недавно замінив тілиьки, двигун робили поршневу і шліфанули головку  і все. Спрінтер і лт це практично машина неубиваєма якщо її берегти звичайно)

Ще б кузов меньше гнив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 17.08.2017 в 20:56, anatoli4 сказал:

я знаю людей в яких спрінтер проїхав вже 2,5 "круги" робили тільки раз двигун, в іншого лт їздив на Луцьк експресі 4 ляма 2 рази мотор робив апаратуру рідну тільки недавно замінив тілиьки, двигун робили поршневу і шліфанули головку  і все. Спрінтер і лт це практично машина неубиваєма якщо її берегти звичайно)

Що там берегти?Вчасно міняти розходники і вся справа,5 років їзди на убой-мінялися лише колодки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, vadim7000 сказал:

Що там берегти?

1) Кузов - не пхати овер 3 тони на односкат і валити по ямах

2) Мотор - не включати 5 передачу на швидкості 50 км год особливо з грузом, особливо на 2.2 , міняти масло 10-15 тисяч

3) Турбіну, демпфер і все інше

Немає вічних машин, те шо в одного може пройти 150 000 другий може за 1000 вграти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...