Перейти до змісту

Шукаю майстра: діагностика/ремонт модуля управління пралки Indesit


Рекомендовані повідомлення

Ситуація наступна. Після дрібного ремонту пральної машини "висококваліфікованим" майстром  (а фактично - просто прочистки від накипу однієї пластмаски) модуль управління видав помилку і пралка більше не запускається. Всі наступні потуги майстра ні до чого не призвели. Сказав привозити машинку їм на сервіс.

Возив сам модуль в СЦ для перепрошивки. Прошили, але ситуацію це не виправило.

 

Шукаю контакти майстрів-"електронщиків", які змогли б підкинути робочий модуль в мою пралку (щоб визначитися, чи це дійсно в ньому проблема). 

Або можливо хтось зустрічався зі схожою проблемою і може поділитися своїм досвідом.

 

Пралка Indesit, модуль EVO II.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деталі до пралки я купую на рівненській,пластмасовий завод..Декілька разів носив туди запчастини,вони там провіряли і пропонували при потребі купити нові чи бв. Якщо Ваш  "висококваліфікований" майстер часом не звідти то можете запитати там. Свою пралку ремонтую сам,там лише підтверджую діагноз і купую запчастини. У Вашому випадку скажу,що дуже тяжко після когось щось ремонтувати,спочатку усуваєш наслідки невдалого ремонту а потім вже ремонтуєш по суті. Але що сталось то сталось! А взагалі яку помилку видає модуль? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, wasistdas said:

Свою пралку ремонтую сам,там лише підтверджую діагноз і купую запчастини. У Вашому випадку скажу,що дуже тяжко після когось щось ремонтувати,спочатку усуваєш наслідки невдалого ремонту а потім вже ремонтуєш по суті. Але що сталось то сталось! А взагалі яку помилку видає модуль? 

Тут я згідний на 100% :)

Самостійно ремонтував два рази свою і батьківську пралки, і як не дивно - обидва рази вдало.

Цією ж пралкою зараз користуються родичі. І від гріха подалі вирішив цей раз скористатися послугами майстра, з яким колись познайомив мене мій сусід. Раніше звертався вже до нього за консультацією і за купівлею однієї дрібнички до машинки, і склалось враження, що людина цілком адекватна, відповідальна і т.д. Але можливо час псує людей (хоча цього року як ніколи мені "везе" потрапляти на криворуких балаболів).

 

Spoiler

було все приблизно так:

Пралка працювала, лише цикл тривав занадто довго (набирала воду малими дозами). Запитав, скільки зараз коштує виклик, домовились про зустріч. Прийшов, провів діагностику, знайшов закоксовану деталь. Спробував прочистити - не вдалось. Зняв, забрав додому. Наступного дня приніс. Підключив (як пізніше виявилось - неправильно). Разів три-чотири презатискав принесені ним нові хомути, бо кожного разу бігла вода. Відповідно вмикав, запускав цикл, переривав цикл, вимикав. Нарешті затиснув. Я запропонував увімкнути короткий цикл прання і зачекати, щоб переконатись, чи все добре, він відмовився чекати, поспішав. Назвав ціну як за чотири виклики, я мовчки заплатив, він пішов. Увімкнув кабель в розетку, загорілась індикація, що свідчить про збій. Натискання кнопки увімкнення видає помилку. Через 15 хвилин майстер вернувся. Півгодини пошуків нічого не дали. Зняв модуль. Я запропонував завести його на перевірку/перепрошивку до СЦ, в який колись вже звертався. Завіз, прошили, заплатив, підключив, те саме. Почав видзвонювати майстра , а у відповідь - "трохи зайнятий". На десятий день прийшов. Знову півгодини пошуків, а результату нема. "Везіть до нас в майстерню, бо тут нічого не буде. Ну, подзвоните мені". Зачинив за собою двері і пішов.

Помилка F01 - короткозамкнутий тиристор керування двигуном.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, yu2007 сказано:

І від гріха подалі

 

В сусідки морозильна камера, почало час від часу клацати реле, по 20сек постійно, 3-5раз на годину...  Подивився ніби резистор, лізти не став... майстер взяв 500грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Oli said:

 

В сусідки морозильна камера, почало час від часу клацати реле, по 20сек постійно, 3-5раз на годину...  Подивився ніби резистор, лізти не став... майстер взяв 500грн

 

Але ж зробив? А якби взяв 500 грн, а камера на наступний день взагалі перестала працювати? І майстер такий "ну завезіть туди-то, бо в мене нема необхідного обладнання, заплатіть, а якщо ніц не дасть - то беріть вантажників, таксі і везіть до мене в сервісний центр, щось буду думати"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо проблема в тірісторі то це лікується,заодно перевіряється вся доріжка від контроллера до двигуна,але якщо вигорів відповідний порт контроллера то мабуть правильним буде замінити весь блок керування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.08.2017 at 02:22, yu2007 сказано:

Тут я згідний на 100% :)

Самостійно ремонтував два рази свою і батьківську пралки, і як не дивно - обидва рази вдало.

Цією ж пралкою зараз користуються родичі. І від гріха подалі вирішив цей раз скористатися послугами майстра, з яким колись познайомив мене мій сусід. Раніше звертався вже до нього за консультацією і за купівлею однієї дрібнички до машинки, і склалось враження, що людина цілком адекватна, відповідальна і т.д. Але можливо час псує людей (хоча цього року як ніколи мені "везе" потрапляти на криворуких балаболів).

 

  Hide contents

було все приблизно так:

Пралка працювала, лише цикл тривав занадто довго (набирала воду малими дозами). Запитав, скільки зараз коштує виклик, домовились про зустріч. Прийшов, провів діагностику, знайшов закоксовану деталь. Спробував прочистити - не вдалось. Зняв, забрав додому. Наступного дня приніс. Підключив (як пізніше виявилось - неправильно). Разів три-чотири презатискав принесені ним нові хомути, бо кожного разу бігла вода. Відповідно вмикав, запускав цикл, переривав цикл, вимикав. Нарешті затиснув. Я запропонував увімкнути короткий цикл прання і зачекати, щоб переконатись, чи все добре, він відмовився чекати, поспішав. Назвав ціну як за чотири виклики, я мовчки заплатив, він пішов. Увімкнув кабель в розетку, загорілась індикація, що свідчить про збій. Натискання кнопки увімкнення видає помилку. Через 15 хвилин майстер вернувся. Півгодини пошуків нічого не дали. Зняв модуль. Я запропонував завести його на перевірку/перепрошивку до СЦ, в який колись вже звертався. Завіз, прошили, заплатив, підключив, те саме. Почав видзвонювати майстра , а у відповідь - "трохи зайнятий". На десятий день прийшов. Знову півгодини пошуків, а результату нема. "Везіть до нас в майстерню, бо тут нічого не буде. Ну, подзвоните мені". Зачинив за собою двері і пішов.

Помилка F01 - короткозамкнутий тиристор керування двигуном.

 

щось мені підказує що плата небачить чогось після "втручання спеца",

можливо поки він там крутив щось просто відірвав або пошкодив...

перевір зону де було втручання, 

п.с. на платі є сліди почорнілостей чи вздутя або схожі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!І мені треба хорошого майстра по пралках, бо почала жити своїм життям. Порадьте, будь- ласка ! Машинка включилася, а потім електронне табло саме виключилося, і машинка не працює...а потім сама включилася. Ось таки симптоми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно вартості ремонту. Якщо там дійсно резистор, то згоден, дорого. А взагалі ми платимо за те що майстер знає де шукати і як зробити, а вартість з/ч ідуть окремим пунктом.

Але це якщо він майстер, а не рукожоп.

Юра, стосовно твоєї помилки на Індезіті. Перевір про всяк випадок тен на предмет живий чи ні, і чи бува не потріскав від накипу і перегріву.

В мене бош так мізки виносив поки тен не зняв. А коли зняв, то відшукав на ньому тріщинку (жорстка вода свою справу потихеньку робить).

А майстри різні бувають. Мені траплялися і нормальні і рукожопі. Других більше.

Останній випадок це коли ремонтував котла собі та швагру після майстрів. В мене взагалі на прохання замінити розхідники на котел заявили що не потрібно, а на прохання вирівняти погнутий теплообмінник чи замінити відмовилися бо "боюсь пошкодити". Довелося робити все самому при ньому. Працівнику заплатив, а настувного ранку перетелефонував хазяїну фірми і висловив своє фе в коректній, але достатньо зрозумілій формі. Кошти за останній раз повернули (а приходили тричі по одній причині - протікання контура після зробленої ними профілактики котла) з ображеним виглядом і нагадуваннями що мені заборонено "туди лізти". :)

З того часу свою техніку роблю сам, хоча виходить по часу довше, але зробив і спокійний. Не скажу що це правильно, бо і відпочити після роботи хоцца, але подекуди нерви і потрачений час на переробку після когось дорожче виходить. Розумію, що не у всіх так можливо, але так склалося, що мені повезло лише на майстра що мені меблі робив. От його роботою задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Voronin10 said:

щось мені підказує що плата небачить чогось після "втручання спеца",

можливо поки він там крутив щось просто відірвав або пошкодив...

перевір зону де було втручання, 

п.с. на платі є сліди почорнілостей чи вздутя або схожі?

 

Дякую.

Перший майстер дивився все, що міг. Він мав підозру на щітки двигуна, оскільки машинці 10 років, але з двигуном все норм. Після майстра я зняв модуль, обдивився плату (почорнілостей немає), протер спиртом всі контакти на ньому і у фішках. Але.

Вчора пралку подивився ще один майстер. Який сказав, що це не помилка (принаймні, не та, що ми з першим майстром думали). Його версія: або 1) вода потрапила на модуль/плату індикації (це та, де світлодіоди і кнопки керування), бо хомути, з під яких пшикала вода, і які майстер затягував по кілька разів, розташовані в кількох сантиметрах від цієї плати, або 2) таки якийсь глюк з прошивкою на основному модулі.

 

1 hour ago, S30 said:

Юра, стосовно твоєї помилки на Індезіті. Перевір про всяк випадок тен на предмет живий чи ні, і чи бува не потріскав від накипу і перегріву.

В мене бош так мізки виносив поки тен не зняв. А коли зняв, то відшукав на ньому тріщинку (жорстка вода свою справу потихеньку робить).

Дякую.

Під час останнього візиту першого майстра було приблизно так.

"Знайшов помилку! У вас тен "пробитий". "Ммм, ви ж його ніби "продзвонювали" минулий раз?" "Так, чомусь нічого не побачив. Зараз підкину свій тен і все буде добре" "Ну-ну"... Підкинув, нічого не змінилося :(

 

Таки доведеться везти пралку в майстерню. Інший майстер, який приходив вчора, пояснив, що модулі хоч і стандартні, але бувають різні. Принесений з собою модуль не мав роз'єму для підключення якогось там "датчика проводімості", що є в моїй пралці. Тож "малою кров'ю" цей раз не обійтися :(   

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, sirgo said:

099 708 55чотири8 Юра

Свою пралку ремонтував тут. 

 

Телефонував впродовж дня кілька разів, не бере трубку :( 

 

Думаю, що справа таки в прошивці. 

Можливо хтось знає контакти майстрів, які мають прошивки і вміють правильно шити модулі управління Indesit?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, yu2007 сказано:

 

Телефонував впродовж дня кілька разів, не бере трубку :( 

 

Думаю, що справа таки в прошивці. 

Можливо хтось знає контакти майстрів, які мають прошивки і вміють правильно шити модулі управління Indesit?

 

Якщо не відповідає мабуть в Європі, знаю що часто їздить. Спробуйте дозвонитись, толковий спеціаліст.

Хоча я звісно не наполягаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...