Перейти до змісту

Захід-2017 військові навчання


fedot

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Віталій СК сказано:

Та не викай, мені далеко до інтелігента.

Я не знаю з якою метою ти тут розпинаєшся, але я радий, що хоч ти все розумієш. Бо ми ж усі такі дурники...

 

Нас не встигнуть попередити в разі ракетного чи авіаудару. До кордону з Білоруссю менше 140 км по прямій, а швидкість штурмовика СУ-25 близько тисячі км/год, швидкість бомбардувальника Ту-160 більше двох тисяч км/год, швидкість ракет теж більше звукової . Навіть якщо нас попередять, то спочатку ми злетимо в повітря, а тоді взнаємо про бомбардування. Вся надія на ППО.

Навіть до людей, які не поділяють мою точку зору, я маю елементарну повагу. Поки останні не доведуть її недоцільність. Тим більше, що філології Ви мене вче навчали.

Я не розпинаюся, абсолютно - з чого такі висновки? Я викладаю свою точку зору, стосовно подій, які відбуваються в моїй державі в певних аспектах життя, серед спільноти адекватних і здравомислячих (в більшості) людей.

Ви, як мінімум, неуважні. Попереджувати треба не під час удару, а, з огляду на ситуацію, значно раніше. Саме про це я і "розпинаюся".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

Ситуація дійсно тривожна, з огляду на всю ту істерику та українофобію яка царює в Росії, їхній піпл таке схаває, хоча поодинокі протести проти війни й будуть. А нам просто потрібно буде вижити. За той час поки сюди дістануться резервісти не встигнуть прибути та отримати зброю для того щоб бути гарматним м'ясом, про техніку я взагалі мовчу. А варіант коли військкомати будуть видавати зброю для захисту всім громадянам взагалі фантастичний.

Та й дійсно поки нам щось оголосять то ворог буде вже в Ковелі, а то й під Луцьком.

Тому, на мою думку, лишається тільки 3 варіанти:

1 - захищати свою державу, як солдат або як партизан;

2 - ставати на тапки і тікати;

3 - жити як жили і сподіватися на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, fedot сказано:

Попереджувати треба не під час удару, а, з огляду на ситуацію, значно раніше. Саме про це я і "розпинаюся".

Не знаю, особисто я попереджений ще з того часу,як вперше почув що то мають бути за навчання і скільки всього там буде задіяно.

 

Для себе план дій на випадок повномасштабної війни придумав ще у 2014. Основний пункт в ньому - валити з міста, а валити в мене є куди. Та й деякі запаси для такого випадку там вже є. Єдине чого нема - це зброї, хоч давно задумував прикупити помпу. Вивезти сім'ю в безпечніше місце, а далі по обставинам. Буде потреба в мені на фронті - на фронт, потрібніший буду в тилу - буду в тилу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Віталій СК сказал:

на випадок повномасштабної війни

2 часа назад, Віталій СК сказал:

в разі ракетного чи авіаудару

 

Навіщо себе лякати тим, чого не може бути в принципі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Savage сказано:

не може бути в принципі

Обгрунтуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто боїться ракетного удару  з Білорусі

http://www.segodnya.ua/regions/krym/kuda-rossiyskie-rakety-mogut-doletet-iz-kryma-opublikovana-infografika-1046463.html

.jpg_309.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Віталій СК сказал:

Обгрунтуй.

1. Сучасні війни не ведуться старими методами. 

2. Рашка не в тому становищі, щоб думати про повномасштабні військові дії. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Savage сказано:

1. Сучасні війни не ведуться старими методами. 

2. Рашка не в тому становищі, щоб думати про повномасштабні військові дії. 

+

Але нам вистачить "гібридних" залпів з РСЗО (чи щось подібне) з-за лінії кордону під занепокоєння всього світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Не знаю, особисто я попереджений ще з того часу,як вперше почув що то мають бути за навчання і скільки всього там буде задіяно.

 

Для себе план дій на випадок повномасштабної війни придумав ще у 2014. Основний пункт в ньому - валити з міста, а валити в мене є куди. Та й деякі запаси для такого випадку там вже є. Єдине чого нема - це зброї, хоч давно задумував прикупити помпу. Вивезти сім'ю в безпечніше місце, а далі по обставинам. Буде потреба в мені на фронті - на фронт, потрібніший буду в тилу - буду в тилу.

Браво, бл@! І це пише людина, яка запитує - а нащо я тут "розпинаюся"...

Радий за Вас, але впевнений, що 60-70% лучан навіть не в курсі про ці навчання, та, як і, на мою думку, 50% форумчан тут, на Борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, fedot сказано:

Браво, бл@! І це пише людина, яка запитує - а нащо я тут "розпинаюся"...

Радий за Вас, але впевнений, що 60-70% лучан навіть не в курсі про ці навчання, та, як і, на мою думку, 50% форумчан тут, на Борді.

Та заспокойся вже. Не знають то й не треба. Он бачиш Savage написав, що нічого не буде, то для чого людей даремно лякати.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє!!! А те що наші навчання будуть  проводитись в цей же період в прикордонних областях: лісах волині, житомирщини, рівенщини - ви не вкурсі? Думаєте ворога не бентежать наші навчання? Така вже тактика холодних воєн брязкати зброєю на кордонах. Звісно це турбує, турбує навіть те, що можуть ломанутися всім військом на Волинь через донбас, а в нас не буде потуги їх зупинити. Але щоб від цього лише зараз почати впадати в паніку? Ну званяйте!

І зважаючи, що так зване "АТО" триває не один рік то  ви всі мали б скласти плани і бути на готовності до будь якого розвитку подій на зразок Віталій СК.

Я в наприклад 14 -му в березні не зброю шукав, а пішов купив мішок вермішелі і кілька банок тушонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз серед населення наростає паніка – значиться російська пропаганда свою справу робить добре.

У нас ні в місті ні в області давно немає системи оповіщення населення. Обласне управління з надзвичайних ситуацій окупували штунди, порозганяли всіх хто вмів щось робити і понабирали своїх аби зарплату ділити. Техніку і так давним-давно ніхто не ремонтував. Укртелеком свій відділ що тим опікувався закрив ще надцять років тому здається.
Зараз якщо щось, то оповіщення працює тільки для вищих керівників і там міліції типу, а вони вже мають бігати по вулицях і попереджати народ.
Так що про якісь рухи ворога ми зможемо дізнатися лише з вибухів дето поруч чи коли побачимо танки на власні очі.
Ну ще можна в Гунчика маячок вживити і запустити онлайн-сервіс з відслідковування. Якщо дає на тапки рєзко – значиться пора і нам збиратися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З нетерпінням чекаю, коли хтось тут відпишеться, що почав заливати собі бетонний бункер :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Savage сказано:

З нетерпінням чекаю, коли хтось тут відпишеться, що почав заливати собі бетонний бункер :).

Ну не настільки ж... Хоча на днях пристріляв свою помпу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Savage сказано:

З нетерпінням чекаю, коли хтось тут відпишеться, що почав заливати собі бетонний бункер :).

Взагалі то з цього і мало починатись будівництво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Volyniaka сказал:

Хоча на днях пристріляв свою помпу ;)

Це фігня. Проти масованих авіаударів не допоможе. Треба по-любому бункер будувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Savage сказано:

Це фігня. Проти масованих авіаударів не допоможе. Треба по-любому бункер будувати.

Стоп, ти ж писав що авіаударів не може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Віталій СК сказал:

Стоп, ти ж писав що авіаударів не може бути?

Стільки людей запасаються вермешеллю і пукалками. Це не спроста, видно вони щось знають :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Volyniaka сказано:

А білоруси (хоч і не масово) збираються якось там протестувати

А там одні сцикуни. В мене племінник там ІТ-шником, з видом на житєльство, сцить, навіть, ФБ користуватись - все січуть і палять. Хоч, ясно він і антиватнік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

А там одні сцикуни. В мене племінник там ІТ-шником, з видом на житєльство, сцить, навіть, ФБ користуватись - все січуть і палять. Хоч, ясно він і антиватнік.

я ж написав: "якось там..."  d95edff054e7f1ad437cd80e82beccdc.gif

ЗІ і ГИ. У них шин не вистачає ? (сарказм) Так у них же є БєлШина! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...