Перейти до змісту

гуляє касета


Рекомендовані повідомлення

Маю невеликий трабл. Себто навіть і не знаю чи то трабл, тому питаю. Вел - команч томагавк. У мене гуляє касета. Як гуялє зняв ролик фотіком MVI_1915_2.avi (2.3 Мб). Так от в чому дилема. Як був у Юри Тимцо, то він мені сказав, що або там щось (не пам"ятаю точно що - не буду брехати) не дотягнуто як слід, або брак, бо у велах такого класу цього бути не повинно, й порадив звернутися по гарантії... Дейв сказав, що втулка скорш за все бракована (він якось вже таку був купив, казав шо ше більш петляла). Прийшов на Велозону до сервісника їхнього, той навіть й не глянувши на вела сказав "то так й має бути". Так хто в цій ситуації таки правий? Спеціально дивився по велосипедах всіх своїх знайомих - ну немає такого шату! Взагалі немає! Ну якби я на тому велосипеді жодного бордюра не минав би, то ще було б зрозуміло.... А то велові всього 300 кілометрів, й екстрімом я на ньому не займався. Help, people!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо немає шату в барабані то це дійсно НОРМАЛЬНО......

Таке можна спостерігати на багатьох велах.

Я от не скажу точно про свій..... треба подивитися.

Подивлюсь відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається якби була вигнута вісь, то "хиталася" б не тільки касета. Це було б помітно й на самій втулці.... а втулка рівно стоїть... її при русі не тіпає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Такий хід касети це не здорово.

Їхати до власників велозони, і нехай приймають рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такой шат у меня был на Деоре!

это не есть очень плохо, но и не фонтан, конечно. На переключение оно не влияет, так что советую забить на это :)

гнутая не втулка, а ось, на которой втулка крутится. Это абсолютно нормально для втулки семейства команчевых. Мягкий металл, при пережиме эксцентриком гнется ось.

А на велозоне тебе скажут купить Деор ХТ за 350 грн. - там точно такого нет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...