Перейти до змісту

Усичі


PavelS

Рекомендовані повідомлення

Був в Усичах в четвер.

Вот останні вихідні їздив в Усичі (Володимирська траса) на рови (після церкви, за мостом спускаємось вниз там по березі метрів 50), - попадається карась (400-600 гр), правдо доволі рідко, - іде на червяк та перловку, при "поганих" розкладах, - тут завжди можна "надьоргати" на тісто плотви (напр. сьогодні з 6 до 13 дня наловив 75шт (На ставку не рибачив, - 50 грн. плюс замічено, що хазяїн "грається" з рівнем води )

Шукав іменно описаний ставок, але напевно попав не туда: якщо їхати з Луцька, то з траси в селі звернули наліво і знову повернули ліворуч після самих ферм. Там якраз машиною стали між двої озер. Ловили на тому що знаходиться якби в лісі, клював маленикий карасик на опариша, мастирку і перловку взагалі нічого не трогало.

Мене цікавить чи був я на тому ставку про який писав Patrick? По опису не схоже, але все решта там платне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Усичах в четвер.
Вот останні вихідні їздив в Усичі (Володимирська траса) на рови (після церкви, за мостом спускаємось вниз там по березі метрів 50), - попадається карась (400-600 гр), правдо доволі рідко, - іде на червяк та перловку, при "поганих" розкладах, - тут завжди можна "надьоргати" на тісто плотви (напр. сьогодні з 6 до 13 дня наловив 75шт (На ставку не рибачив, - 50 грн. плюс замічено, що хазяїн "грається" з рівнем води )

Шукав іменно описаний ставок, але напевно попав не туда: якщо їхати з Луцька, то з траси в селі звернули наліво і знову повернули ліворуч після самих ферм. Там якраз машиною стали між двої озер. Ловили на тому що знаходиться якби в лісі, клював маленикий карасик на опариша, мастирку і перловку взагалі нічого не трогало.

Мене цікавить чи був я на тому ставку про який писав Patrick? По опису не схоже, але все решта там платне.

Той ставок, якщо не помиляюсь, з правої сторони. Хазяїн там такий собі пан Супрунюк, з рівне води це правда, був там пару раз, більш не хочу, нема зашо платити такі гроші, краще в Лище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не там, - рибалити треба не на самому ставку а на ровах, що йдуть від (до) ставка.

Спускаєшся прямо за мостом (направо) і їдеш (ідеш) по березі метрів 50-100 майже перпендикулярно дорозі (трошки скошуєш наліво, - піднімаєшся на пагорб) - там видно рів (неівеличка річка) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

був вчора в Усичах з 1700 до 2030, за церквою поворот направо, біля ставка вв ЛЕП, напроти, з другого берега біля дамби невеличка вітрова ЕС. великий вітер, як результат велика хвиля, фідер червяк = 25 карасів розміром з лодоню (є більші і менші) неплатив нічого - ніхто незбирав :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

23 серпня на ніч і вчора на день вибирався в це село на платний ставок (той що в соснах знаходиться, якщо з траси Луцьк - Володимир в селі повернути наліво). Деруть в три дорога - 40 грн. за пів дня. Можна, звичайно, говорити і скидати до 25-30, діє.

Карасики по 100-200 грам і то треба купу всього перепробувати щоб виловити; є карпик, але теж такий же капризний. Питав в рибаків по берегу, то у всіх від пару штук до десятка. Є щука, але ловити зараз не дозволяють.

Моя думка, то грошей що беруть ставок не вартий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

за гроші згідний на всі 100% їздив два тижні назад, попав на місце в 16,00 то здерли по 30грн, був ще раніше десь на початку липня, як тільки там давали ловити, то брали раз за разом карасікі грам на 200, попалось ще два карпа на 400г, кг 7 було взагалі, ну і заплатили тоді по 50грн, це була краща моя рибалка там, хоч був разів 15. А природа там яка, ух... красота...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

В неділю знайомі булив Усічах. Доооооорого однако - 100 грн за рибалку, і все рівно день, пів-дня чи годину на рибалці. Карасів натягали купу, навіть карпиікі були :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це напевне не на цьому ставку, тут риби вже немає, може бути це мова йде про той ставок що справа від дороги, там тоже був геть під вечір, питався за ціни то каже 100 грн в день, а кажу якшо на спінінг, каже тоже 100грн, кажу шось у вас тарифи не правильні скрізь на спінінг в два рази менше то шось там муркнув бо такій трохі випивший був і пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Ось такі от усичі...

197a7fa6f8bf.jpg

b08b51ef3e85.jpg

fcaf96325622.jpg

Є хороші новини. Вже слідуючого року тут вже можна буде ловити рибку, ставок розчищається і рибка запускається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такі от усичі...

197a7fa6f8bf.jpg

b08b51ef3e85.jpg

fcaf96325622.jpg

Є хороші новини. Вже слідуючого року тут вже можна буде ловити рибку, ставок розчищається і рибка запускається :)

блін :ohmy: , я, колись, на цьому ставку зловив свого першого коропа на 1,5 кг - мені було 7-8 років... :_34: - ностальгія :_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де то э той ставок в Усічах що на фотках?

я так собі думаю не треба для уточнення ставку вставляти цитату з купою фоток, чи зараз так модно? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де то э той ставок в Усічах що на фотках?

я так собі думаю не треба для уточнення ставку вставляти цитату з купою фоток, чи зараз так модно? :blink:

а я думаю фотки якраз тут і зовсім не зайві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де то э той ставок в Усічах що на фотках?

я так собі думаю не треба для уточнення ставку вставляти цитату з купою фоток, чи зараз так модно? :blink:

а я думаю фотки якраз тут і зовсім не зайві.

малось на увазі ЦИТАТУ з фотками, а не фотки :)

для чого, даючи відповідь на питання, цитувати цілий пост з фотками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Може хтось має інформацію, що цього року робиться в Усичах. Цікавить ставок, що по праву сторону від траси, де минулого року було по 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю що цей ставок що на фото (зліва від дорогои) мають десь вкінці липня відкрити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Знаю що цей ставок що на фото (зліва від дорогои) мають десь вкінці липня відкрити

це той що вже під лісом, наскільки я розумію??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вже напевно дають ловити, ціна як в Проміні, 100-120 за повний день.

але риба зовсім не як в Проміні!! ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...