Перейти до змісту

Викрадення дітей,"чорний джип",Дерно, реально??


Oli

Рекомендовані повідомлення

Люди вже переповідають про знайдені понівечені тіла. 

 

Це реально?  Щось нічого не гуглиться, в новинах тишина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповідаю, дернянська поштарка розповіла, дитина 14-15 років пішла з дому, батьки догнали машиною і забрали, але в страху великі очі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за часів СРСР також ходили подібні страшилки про чорну "Волгу" .. циган... що ще було? Нагадайте.

А ну і був ще Онопрієнко. Але то було пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

за часів СРСР також ходили подібні страшилки про чорну "Волгу" .. циган... що ще було? Нагадайте.

А ну і був ще Онопрієнко. Але то було пізніше.

треба ж чимось дітей лякати
та й батьків, щоб обачніші були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть слухати такого нехочу...

 

Чув від нормальних "ніби" людей, тому і повірив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшилки страшилками, але колись якась старушненція чуть не викрала мою чотирирічну доньку з під під'їзду серед білого дня на Грушевського в районі Салюта. Я за хвилин 5 догнав що насправді відбулось, але стара вже розсосалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сучасний світ такий, де за гроші можна купити практично все і всіх, то цілком можливо й викрадення дітей та й дорослих, жити багачам хочеться тому органи актульна "тємка" завжди буде, тому від такого ніхто не застрахований.

 

а тіпа там "совість" та моральні устої, це до тих пір поки не прийде таке що буде "насрати" на ті всі моральні принципи та устої, люди якщо приходить попандос, то готові вірити в кого завгодно аби тільки проблема вирішилась.

 

тому діти та дорослі повинні бути обачнішими - це однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось весною проходив біля 21 школи, під паспортним, година 8 вечора, темно, бачу  дід тащить малого, він кричить плаче, не звернув уваги, думав за 2 в щоденнику, але потім почув, малий горлає до діда, щоб відпустив і він його незнає, підійшов, дав діду піддих, малому сказав, якщо таке повториться, щоб кричав голосніше. буває всяке.   Малишню потрібно вчити змалку про таке. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не спорю, коли малий побіг думав про це, але як я доведу поліції, що він чіпав хлопця?

і взагалі, коли приблиний випадок трапляється, як слід діяти? Хто з юристів підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romaxa11 сказано:

Страшилки страшилками, але колись якась старушненція чуть не викрала мою чотирирічну доньку з під під'їзду серед білого дня на Грушевського в районі Салюта. Я за хвилин 5 догнав що насправді відбулось, але стара вже розсосалась.

не раз чув, як саме "бабки" крадуть дітей, "бабкам"  діти довіряють

ясна річ що вони переодягнені пацани

 

я ражу передивитись ці підборки соц експериментів, (не всі, а ті що з дітьми) не пожалієте

як раз по темі

https://www.youtube.com/playlist?list=PL2PHJX3s7eRW6coxpI_cGF4HmFzNSBJc-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...