Перейти до змісту

Прошивка автомобілів нісан


Damask

Рекомендовані повідомлення

Чого  Колгосп?ДХО брав фірмові конкретно під свою марку авто.Просто в моїй комплектації не було,заглушки стояли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Можна фото встановлених дхо та вимикача?

  Про колгосп. Тому що дхо мають вмикатись при заведеному авто, або від запалення( залежно від авто) і притухати при включенні основного світла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра скину фото,вмикаються тільки при заведеному авто.Вимикач не міняв,на форумі Ніссана є інструкція як не міняючи вимикач,винести на кнопку включення..При основному світлі завжди вимикав ДХО,навіть не звертав уваги на затухання,ніколи в темну пору доби з ДХО не їздив.

PS Знайшов в інтернеті,ось якось так,тільки в мене біле світло.

4a0c561020a3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не перекручуй цитат, я такого не казав.

12 часа назад, ig_rok сказал:
18 часов назад, vaz75 сказал:

Протитуманки доставив, але вони так просто не працюють, знову ж таки треба активація.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Саня сказано:

Протитуманки доставив, але вони так просто не працюють, знову ж таки треба активація.

Вибачаюся,я у вас Саніну цитату взяв,думав покаже,що то його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки суцільний треш... Навіть і не думав що активувати круїз контроль це така головна біль...
Ні офіціали, ні хлопці в СТО в Липинах не змогли активувати - причина, їхнє ПО не бачить навітьтакої опції (в одних старе ПО в інших вже немає доступу до БД нісана).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не здавайся і все вийде! Люди ж таке роблять.

Давай трохи інформації зберемо.

Nissan Tiida 1.6 AT - правильно? Перше покоління

Яка комплектація? Який блок ECM і версія стоять на машині?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось яку інформацію по машині мені дає exist - http://take.ms/8v0pk

Він код сюди не кидаю сюди. Мабуть не варто.

 

Як глянути яка версі ЕСМ я не знаю, бо не сильно розумію що то таке.

Ось ще кусок цитати яку скинула мені людина що "шила" тііду круїз - http://take.ms/PrpFA  (хлопець з Петербурга та і сам спосіб підпайки мені не дуже подобається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна як так зроблю?

Consult - дилерський прилад для Nissan.

Треба вияснити чи дійсно твоя машинка не шиється по OBD2. Якщо все-таки є можливість зчитати/залити прошивку - було б дуже добре.

Він ж пропонує варіант з розбором блока. В принципі, також нічого страшного, якщо робить людина з досвідом. Так навіть надійніше може бути.

Пиши йому хай скидає інструкцію і яке обладнання/софт необхідно для виконання даних робіт. Будемо думати далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він уже писав, ось що треба в плані софта

Цитувати

 

Прошивку можно осуществить как по OBD (стоимость оборудования софта под твою машину около 13000-15000 р.), так и через BDM, то есть разбор блока и подпайка к процессору (оборудование стоит около 3000-5000 и будет шить не только твое авто). Если паять умеешь, ничего сложного в этом нет, главное паяльник с тонким жалом))) По OBD способ проще, а вот на счет надежности я бы поспорил))) Если что-то пойдет не так и запись сорвется, то ЭБУ превратиться в "кирпич", поднять который можно надежным способом через BDM)))

10 июля в 23:57 Насчет софта по OBD уточни, будет ли он работает с этим прибором, что я скинул, вроде как должно не не факт. 100% работает с этим ecutools.ru/chip-tuning/openport-20/ но он дороже на 5000
11 июля в 00:15 ecutools.ru/chip-tuning/adapter-j2534-ot-chipsoft/ лучше этот
11 июля в 00:17 Тебе только прошивку залить (только не забудь оригинал считать), поставить кнопки и концевик на тормоз)))
11 июля в 00:18 И будет круиз работать)))

 

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.07.2017 at 21:13, vaz75 сказано:

Я тихо офігіваю з таких кадрів. Ну круїз контроль ще пів-біди, але доставаляти, перепрошивати чи ще щось ESP? Це маразм. Це ж БЕЗПЕКА!, Це гальма!. А якщо криво будуть працювати датчики, чи крива прошивка і на швидкості 150 загальмує якесь з коліс? Все - амба. Чому б не купити авто з ESP одразу, якщо його так хочеться?

 

Оновив собі прошивку на VW, яка виправляє помилку в ПЗ блоку ABS, яка призводить до збільшення гальмівного шляху на 8 метрів, оновив ПЗ коробки, блоку клімату, відкотив дизельгейтівську прошивку двигуна на більш стару, включив автодотирання крапель, увімкнення аварійки при екстренному гальмуванні, відкриття дверей при витягуванні ключа, перевірку ламп підсвітки номера після заміни на led, зменшив час тримання кнопки для дотяжки вікон з 1,8 до 1 секунди, ативував показ вільного місця в баку, вимкнув нагадування пристібнутись, вимкнув стабілізацію причепа.  І що поганого я автомобілю зробив? Для чого лякати людей такими гучними заявами? Зараз доступні любительські і дилерські сканери, ПЗ і інструкції, технічна документація, технічні бюлетені автовиробників в інтернеті, при бажанні можна розібратись і доставити / активувати собі обладнання самостійно.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошивка VAS5054a + ODIS Engineering, адаптації, кодування, стирання помилок VCDS. Можна навіть дещо робити ELM327 з додатком Carista, з кожним оновленням більше можливостей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Black сказано:

VAS5054a + ODIS Engineering, VCDS. Можна навіть дещо робити ELM327 з додатком Carisma, з кожним оновленням більше можливостей. 

Мотор, абс, коробка - так прошивка, а плюшкі - то звичайне кодування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Black сказано:

Можна навіть дещо робити ELM327 з додатком Carisma, з кожним оновленням більше можливостей. 

:dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, EleKtrik сказано:

Мотор, абс, коробка - так прошивка, а плюшкі - то звичайне кодування.

Я про те, що це не так і складно. Піддомкратити авто думаю складніше буде, ніж натиснути кілька кнопок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ню-ню... Вже C7 приїзжала, і ще пару авто які в транспортний загнали і немогли вивести з нього:)

P.S. Це радує, чим більше адаптерів продається, тим більше нам роботи.:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Black сказано:

З дуру можна і х.. зламати

 То... не Ламайте)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Активовував собі круїз на vito 639, офіціали не схотіли братись, сервіс 12 вольт - робили робили і не зробили, зробив Стас. Прошивав також у нього(видаляв сажевий програмно). Можу дати його контакти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ramashka сказано:

Активовував собі круїз на vito 639, офіціали не схотіли братись, сервіс 12 вольт - робили робили і не зробили, зробив Стас. Прошивав також у нього(видаляв сажевий програмно). Можу дати його контакти

Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
В 23.07.2017 в 18:22, Ramashka сказал:

Активовував собі круїз на vito 639, офіціали не схотіли братись, сервіс 12 вольт - робили робили і не зробили, зробив Стас. Прошивав також у нього(видаляв сажевий програмно). Можу дати його контакти

і мені в приват контакти Стаса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...