Перейти до змісту

Прошивка автомобілів нісан


Damask

Рекомендовані повідомлення

На днях встановив в свій автомобіль круїз контроль та завтра ще ESP доставлю.
Люди в вітці https://www.drive2.ru/l/7370643/ скинули кілька прошивок одна з яких орігінальна але якраз таки з добавленими ESP та круїз контролем.
Є у Луцьку фахівці що проведуть відповідну прошивку?
Контакт через ПП а то раптом це не зовсім легально (я якось і не цікавився цим аспектом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тихо офігіваю з таких кадрів. Ну круїз контроль ще пів-біди, але доставаляти, перепрошивати чи ще щось ESP? Це маразм. Це ж БЕЗПЕКА!, Це гальма!. А якщо криво будуть працювати датчики, чи крива прошивка і на швидкості 150 загальмує якесь з коліс? Все - амба. Чому б не купити авто з ESP одразу, якщо його так хочеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Damask сказал:

Є у Луцьку фахівці що проведуть відповідну прошивку?

немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Damask сказано:

Є у Луцьку фахівці що проведуть відповідну прошивку?

Не знаю чи прошиває,но програми по Ніссану є на СТО в Липинах на обїздній (біля вітряка)Там мені настроювали після того як соляру замість бензину мені влив заправщик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я тихо офігіваю з таких кадрів. Ну круїз контроль ще пів-біди, але доставаляти, перепрошивати чи ще щось ESP? Це маразм. Це ж БЕЗПЕКА!, Це гальма!. А якщо криво будуть працювати датчики, чи крива прошивка і на швидкості 150 загальмує якесь з коліс? Все - амба. Чому б не купити авто з ESP одразу, якщо його так хочеться?

Мені от знається, що ви все надто близкьо сприємаєте до серця.
По-перше, знайшовши майстра цілком логічно що я хотітиму взнати всі + і - даної операції.
По-друге, це мій перший автомобіль, тому я на ньому вчусь і цілком логічно що можуть проскакувати "тупі" питання. Тут не треба офігівати, а краще просто написати/тицьнути ссилкою про можливі наслідки. :)

 

16 хвилин тому, СОАД сказано:

зверніться в сервіс рено це один концерн

Дяки, при нагоді туди завтра-після завтра заскочу

 

 

21 хвилин тому, ig_rok сказано:

Не знаю чи прошиває,но програми по Ніссану є на СТО в Липинах на обїздній (біля вітряка)Там мені настроювали після того як соляру замість бензину мені влив заправщик.

Випадком не це СТО маєте наувазі - лінк?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Damask сказал:

а краще просто написати/тицьнути ссилкою про можливі наслідки. :)

Ну, я какбе все дохідливо описав, куди більше.

Але життя то твоє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, vaz75 сказано:

Ну, я какбе все дохідливо описав, куди більше.

Але життя то твоє...

Я не сперечаюсь що  дохідиво чи не дохідливо. Але якось грубовато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Damask сказал:

Я не сперечаюсь що  дохідиво чи не дохідливо. Але якось грубовато

Сорі, як є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Damask сказал:

Але якось грубовато

улюблена фраза одного із форумчан

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот впринципі найшов гарне пояснення - http://club-nissan.ru/forums/showpost.php?p=3089478&postcount=7

Тему можна закривати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, EleKtrik сказано:

Є, але vaz75 все вірно аргументував.

я перебалакав з людиною яка скинула мені прошивку як з ESP так і без нього.
Так як в моєму атомобілі блока ESP  немає то все що буде робити прошивка так це підсвічувати кнопку ESP і не більше.
У мене в авто ні датчиків, ні G сенсора і так далі - нема. Відповідно прошивка нічого не зробить в даному аспекті.
І як він сказав, це ставлять тіки з розрахунку що колись буде...Я ж наразі бачу що то мені не треба.

Якщо є  людина яка зможе залити прошивку з круїзом (без ESP опції яка в моєму випадку і так нічого не робить) - буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Саня сказал:

"Гальма" вже давно "перепрошиваються". Реалії, а не маразм.

на фірмовому сервісі фірмовими прошивками з повною відповідальністю - так.

Пам'ятаю таку історію десь 7-річної давнини. В дорестайлінгових Мерседесах Е-класу стояв такий собі блок SBC, який тримав під постійним високим тиском гідросистему гальм. Так от, щоб замінити колодки в авто треба було за допомогою діагностичного пристрою (StarDiagnostic) деактивувати SBC, інакше при заміні колодок супорта відрубують пальці. Так от, власник авто зажав гроші на офіціалів і поїхав в гаражі. Там йому лівим програмним забезпеченням деактивували блок, замінили колодки і перепрошили "новішою" версією. Клієнт поїхав задоволений і не доїжджаючи до Києва на швидкості 160-170 км\год він спробував загальмувати, а педаль просто провалилася і він рівнесенько в'їхав в зад фури. Благо в нього був Мерседес, він був пристібнутий і подушки були на місці і справні - зламав собі носа і струс у пасажирки. Як вияснилося пізніше в блок SBC був залитий дамп з іншого авто, на якому стояла новіша версія програмного забезпечення. Але цей блок має певний ресурс, тобто кількість натискань на педаль гальма, яка в донора давно була первищена і SBC деактивувася, щоб не заклинити і тим самим тиск в системі зник. А оскільки дамп був з іншого авто і певно сумісність з цим авто була під сумнівом, то і попередження у вигляді червоного сигналізатора про несправність не висвітилась (а може й висвітилася, хто зна).

Отак. Так що шийте, шийте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блок SBC на дорестайлових W211 - окрема тема. Я лише хочу сказати, що сучасні автомобілі все більше напічкані електронікою і "перепрошивка" чи зміна конфігурацій - цілком буденні речі.

Ручку поворотників поміняв, але щоб круїз активувати - їдь до офіційного дилера. Протитуманки доставив, але вони так просто не працюють, знову ж таки треба активація.

Скоро багато опцій взагалі по інтернету будуть активовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже давно зрозумів що рухати ESP - справа погана. Не буду. На цьому мабуть варто закрити тему.

Все що хочу - активувати круїз. Зроблять це на Підгаєцькій там де раніше був Ніссан - супер.
Зроблять деінде і дадуть гарантію - супер.

Якщо ж вище перелічені пункти не можливі - поставлені кнопки на рулі так і залишаться кнопками нідочого не підключеними.

@vaz75 -  дяки за повчання 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Саня сказал:

що сучасні автомобілі все більше напічкані електронікою і "перепрошивка" чи зміна конфігурацій - цілком буденні речі.

 

Ну канєшно, в ТС ж не Ніссан, а Тесла, що оновляється по Інтернету. Буденність, йоксель.

Пришити протитуманку чи перепрошити гальма це ж так однаково.

1 час назад, Саня сказал:

 

Ручку поворотників поміняв, але щоб круїз активувати - їдь до офіційного дилера. Протитуманки доставив, але вони так просто не працюють, знову ж таки треба активація.

А що ти хотів? Прогрес!!! Бери Жигуль, там нічого шити не тре, все викруткою і ключем на "13" робиться.

 

Ок, досить, а то вже холівар якийсь виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Damask сказано:

Вот впринципі найшов гарне пояснення - http://club-nissan.ru/forums/showpost.php?p=3089478&postcount=7

Тему можна закривати. 

Мені подобається підхід ТС.

Damask, якщо дійсно хочеш закрити тему, то дай посилання на свою машину на drive2. Цікаво почитати чим завершиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Саня сказано:

Мені подобається підхід ТС.

Damask, якщо дійсно хочеш закрити тему, то дай посилання на свою машину на drive2. Цікаво почитати чим завершиться.


Як буде хоч якийсь результат - поділюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, vaz75 сказано:

Протитуманки доставив, але вони так просто не працюють, знову ж таки треба активація.

Я собі поставив на пусте місце(де мають бути протитуманки) ДХО .Фішки були примотані під бампером,вставив в гніздо  ДХО,а щоб ручку переключення світла не міняти,припаяв 2 дротика+вимикач і все працює в штатному режимі,нічого не перепрошивав,авто Ніссан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, ig_rok сказано:

Я собі поставив на пусте місце(де мають бути протитуманки) ДХО .Фішки були примотані під бампером,вставив в гніздо  ДХО,а щоб ручку переключення світла не міняти,припаяв 2 дротика+вимикач і все працює в штатному режимі,нічого не перепрошивав,авто Ніссан.

КОЛГОСП. Ще катафотів на дверку для антуражу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...