Перейти до змісту

Нові екзамени на отримання водійського посвідчення


Just_smile

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани, як напевне багато хтоз Вас знає, з 1-го липня обновилися білети (а точніше самі питання) для здачі екзамену на отримання водійського посвідчення. Нині не буде харкіських/київських білетів. Буде масив з 2500 питань і рандомний їх вивід на конкретну категорію.

Питання наступне чи можливо сам хтось або в кого можливо знайомі здавали "по новому", хотів би поцікавитись чи щось змінилось чи ні (теорія, водіння, "дякую")

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самому цікаво.. Володію інформацією 10-річної давності коли загальна вартість була меншою ніж напевне зараз "дякую"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мене в більшій мірі цікавить технічна сторона теоретичного екзамену.

Власне товариш розказував що перед новим роком в одній з АШ луцька вчилась група, готували по харкіських, а на екзамені були київські. Абсолютно всі хто не "дякував" не здали теоретичний екзамен, бо вчили інші білети. Навіть до водіння не були допущені. 

От і зараз цікавить чи часом немає "подвійного дна" в цих змінах. Бо на сайті сервісного центру МВС є нові питання у вигляді екзамену. Цікаво чи саме ці питання будуть при здачі іспиту чи якісь інакші.  

Власне одна із причин нововведень це боротька з корупцією, от цікавило що і в цьому векторі змінилось. (Хоча є думка що як воно було, так і залишилось)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Just_smile said:

Самому цікаво.. Володію інформацією 10-річної давності коли загальна вартість була меншою ніж напевне зараз "дякую"

Ну ще не так давно був "сервіс": платиш X-суму, і водійське посвідчення тобі привозять під двері будинку. Можливо це і зараз практикується. 

Не розумію, який сенс оплачувати теоретичний курс, практичні заняття, а потім все-рівно ще й "дякувати". Хіба сумарно це буде не те ж саме, що й "екстерном"?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну є люди які йдуть врешті вчитися їздити і вчити правила.

От тільки терпіння не мають ходити по декілька разів перездавати, тому і дякують... за теорію і водіння

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 minutes ago, Just_smile said:

вчилась група, готували по харкіських, а на екзамені були київські. Абсолютно всі хто не "дякував" не здали теоретичний екзамен, бо вчили інші білети. Навіть до водіння не були допущені. 

 

19 minutes ago, Just_smile said:

ну є люди які йдуть врешті вчитися їздити і вчити правила.

От тільки терпіння не мають ходити по декілька разів перездавати, тому і дякують... за теорію і водіння

 

Не знав, що в Харкові їздять по інших правилах, ніж в Києві (*сарказм*)

А щодо теорії, маєте рацію. Потрібно вчити правила, а не білети. Розв'язання білетів теж дуже корисна штука, але саме для перевірки свого рівня "засвоєння" правил.

 

Хочете спати спокійно і 100% здати екзамен - "подякуйте" і не переймайтеся. Тим паче таких у вашій групі буде може навіть більше половини.

Хочете "жити по-новому" або просто щось довести самому собі - підготуйтесь і не "дякуйте". На теорії вас навряд чи зіллють, якщо дасте всі правильні відповіді. На практиці можуть легко (за те, що "не подякували"). Але вдруге-втретє однак здасте ту практику :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то розумію, що правила необхідно вчити. Але я більш ніж впевнений що добряча частина водіїв (напевне певажна) якби от так взяти і посадити здати екзамен, то його  не здали б. Тому і питання підготовки саме і акцентується на тому що правила правилами (то не обгорорюється), а от конкретно розуміти що є масив питань і саме з них будуть твоїх вирішальних 20, а не якісь інакші. Так як і іспит в універі. Є 100 питань в списку екзаменаційних питань, а на екзамені в тебе буде 2 чи 3 саме з них, без інших варіантів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Just_smile said:

... а от конкретно розуміти що є масив питань...

 

Quote

З 1 липня громадяни також вперше зможуть відкрито переглядати тести та  перевіряти свої знання на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі.

 

http://pdr.hsc.gov.ua/test-pdd/uk/

Вводите імейл, пароль - і вперед із піснею ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Племінник на тижні має здавати на С категорію,в одному з райцентрів.Попередили,що курс "дякую" на сьогодні становить 1000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

http://pdr.hsc.gov.ua/test-pdd/uk/

Вводите імейл, пароль - і вперед із піснею ))

Дякую. Там і проходимо, хоча сайт за останній тиждень 50% часу "лежить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

В 2006-му змусили "дякувати", не дивлячись на те, що пройшов повний курс. Сказали всій групі: не ви**буйтесь, а то раптом під час тесту комп'ютер зависне, чи авто заглохне під час практичної частини здачі. Тоді, сума питання становила 100доларів.

Сам здав в 2011, хоча також казали не реально. На днях проходив тест на сайті 3 помилку зробив в 20 питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Cherman сказано:

Я б теж здав сам, але так, як в групі залишився "білою вороною", то вирішив не портити собі нерви.

А я так і лишився білою вороною, маййже всі одногрупники думали або дурак або жлоб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 2008 році зі всіх хто здавав "без дякую" здали 3 "сильні хлопаки", яких потім забрали мішки з зерном носити.

Дякувати не примушували, і багато не здало.

Того ж року чув історії, що були такі, що не дякували, але здали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавала на права в грудні 2016. Не Луцьк. З 24х (група - 33), які прийшли на екзамен - 17 здало за перший раз. Підозра на "дякую" падала лиш на двох))) Інші вродь як самі здали. Мені брат казав - заплати і не вийо... . Я вирішила хоча б перший раз спробувати самій, а вже як не здам - тоді щось/когось шукати. Здала сама і за першим заходом (1 помилка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Oksana04 said:

Здавала на права в грудні 2016.

Так це вже за "життя по-новому", нічого дивного. Ви б при злочинній панді спробували б так))

 

В 2012 на сімейній нараді з дружиною так само вирішили перший раз 100% не платити, а там буде видно. Теорію здала без проблем. А от практика... Цікаво, що ті хто платив (і відповідно ті, хто завалив теорію) - за кермо навіть не сідали.

І от стоїть їх людей троє-четверо, "найрозумніших" :). Виходить перевіряючий, сідають в машину. Ну і всім (чи майже всім) - "не здав". Дружині сказали здати заднім ходом чи то у відчинені ворота, чи то в поворот. Вона ніби якось справилась, але у кілька прийомів, смикаючи важіль коробки передач... Після цього вони всі до своїх інструкторів з автошколи: "Що ж ви нас не навчили їздити?". А ті їм: "Спакуха, так нада для статистики". І справді, через тиждень-два приїхали знову, показали/віддали квитанції з оплатою за перездачу (щось менше 50 грн.) і таки "здали" практику, навіть не сідаючи за кермо в цей раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хотів би відзвітуватися як ТС і як людина яка закінчила автошколу і здала усі екзамени (по новим білетам).

Значить розклАд такий.

Теоретичний екзмен. Нові білети набагато легші і зрозуміліші за старі. Підвохів, підводних каменів і "лєвих" питань нема.

Все що є на офф сайті мвс і на сайті водій.уа те і попадало в мене. Днів п'ять-сім по вечорах заглядав в ті питання.

 

Пішов на перший круг здачі без "дякую". З групи мінімум третина мала задавати самі (як потім виявилось більшість конспіративні рішалки)).. Я так і не поняв скільки самі здавало, але це було чоловік 5. 

Теорію здав 20 з 20 питань. Водіння тривало 100 метрів, але як потім виявилось я його не здав, каже: стій-міняємось. Багато хто не їхав. Помилки ніхто не розказував, але здогадка є чому. В деталі не буду вдаватися, щоб не показатися лузером серед досвідчених водіїв.

Пішов на друге коло. Знову сам.

Тільки водіння, теоретичний вже не потрібно здавати. 13 грн за перездачу в касу. Проїхав 50 метрів, зробив розворот, назад 50 метрів. 

Здав. 

 

p.s. Діло було не в принципі, і не в жлобстві. Просто хотів перевірити себе ну і може систему. Нікого не валять. Хочеш сам - здавай, хочеш платитити - плати, просто якщо ти не досвідчений водій, то полюбому на чомусь підловлять під час водіння (поверни тут, зупинись тут) + хвилювання можуть стати додатковим фактором. 

Потрібно одразу бути готовим, що якщо не платиш, то матимеш більш скурпульозне ставленння і оцінювання, як мінімум в перший раз коли багато "платників".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.07.2017 at 18:46, Cherman сказано:

В 2006-му змусили "дякувати", не дивлячись на те, що пройшов повний курс. Сказали всій групі: не ви**буйтесь, а то раптом під час тесту комп'ютер зависне, чи авто заглохне під час практичної частини здачі. Тоді, сума питання становила 100доларів.

Теж здавав іспит на посвідчення водія в 2006му (січень місяць). Розмір "дякую" становив 20 гривень (та і то інспектору, що приймав практику). Ми що жили в різних Луцьках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно, тільки на декілька років раніше. Наші з групи щось там скидались на екзамен, я не скидався, тому за перший раз не здав, перездав наступного разу, знову ж таки без хабара. До здачі водіння без 10грн *на лапу* інструктору, тупо не допускали, але ті 10грн то все, що здавав незаконного, так би мовити. Вчився на Конякіна у Цибульского

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я здавав екзамени зимою 2002р, заплатив 150грн(щоб на всяк), хоча усі білети проходив сам, в кінці зробив 3 помилки (допускалася 1), по водінню мене не чіпали, так як у свого інструктора був в ролі приватного водія, то вже знав і вмів. Але вся наша група не скинула додатково +20грн за катергорію А, то нікому її і не вписали, тільки В

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Demeter сказано:

Розмір "дякую" становив 20 гривень (та і то інспектору, що приймав практику).

Може це не "дякую", а оплата пального на екзамен? В мене це так називалось)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Oksana04 сказал:

Може це не "дякую", а оплата пального на екзамен? В мене це так називалось)))

ага )) при вартості тоді 3грн літр, то по 7 літрів з рила, з одднієї групи, можна було в Берлін і назад зьїздити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Just_smile said:

Хотів би відзвітуватися як ТС і як людина яка закінчила автошколу

Ну от, та сама історія, що і в моєї дружини :) Хіба що різниця в тому, що перездачу практики поставили автоматом))

 

Що панда, що ПЖити по новому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Cherman сказал:

Я вчився на Конякіна, там з навчанням водінню був зовсім піпец. Геть вбитий парк авто, інструктори, яким на все пофіг. Приходимо на перше заняття - лише коротко пояснюють принципи перемикання передач, ніякого тренування десь на площадці, відразу у місто. Я кажу, що мав досвід їзди лише на автоматі, механіку в перший раз бачу, можна десь потренуватись у малолюдному місці - мене ніхто не слухає. Про заїзди заднім ходом, змійку і т.д., я навіть і не згадую.

Нічого дивного й тим більше страшного. Да спина й дупа в милі, але я, наприклад, взагалі за кермо сів вперше (в дитинстві тато давав порулити не рахую) в автошколі й якби не ті поїздки по місту, невідомо коли сам би толком став їздити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Імхо, але я вважаю, що це неправильно. Не можна вчити по принципу: "кинув в воду - навчився плавати".

Можна. Їзда на авто легша за ходу. Треба лише дивитись по сторонам і знати ПДР.

В штатах дорожній рух в рази легший - купа полос, кругом на асфальті стрілки-знаки-написи для дебілів "ТІЛЬКИ НАЛІВО З ЦІЄЇ ПОЛОСИ" і т.п. Але на екзамені, якщо ти на головній дорозі на перехресті просто не подивився направо-наліво - дасвіданья-перездача через тиждень, принесіть ще штуку баксів. Все ж просто - їдь так, як ходиш, лише зауваж, що штовхатись не можна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...