Перейти до змісту

Ремонт глушників


Wettal

Рекомендовані повідомлення

поруч два місця: один в гаражі на Карпенка-Карого, а інший недалечко, відразу на повороті на Декабристів

Показати прихований контент  

2.thumb.jpg.88a480996f95d42c81be4f55063faeca.jpg59566b0db57ef_.thumb.jpg.ec53fb00077ef4c67e6e4125133fa2de.jpg59566b0be7d27_.thumb.jpg.bc50fc607820e2ef003bf6366f5fa2c0.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, мені теж за одну й ту ж роботу (переварку гофри) в 1-му ціну назвали 150грн, в 2му 100.

Хоча в 1-му постійно черга машин стоїть, а в 2-му майже завжди чомусь порожньо... весь час тудою їжджу на/з роботу/обід. І це при тому, що 1-й навіть без реклами-вивіски, а 2-й давно вивіску має (котру навіть з Крпенка гарно видно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені підварював  в двох місцях ,машинка стала працювати так як треба. Варив тут: відразу на повороті на Декабристів телефон 095 000 11 30 за роботу взяв 120 грн.Рекомендую,нормальна людина ,яка знає свою роботу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, jack74 сказал:

да, мені теж за одну й ту ж роботу (переварку гофри) в 1-му ціну назвали 150грн, в 2му 100.

Хоча в 1-му постійно черга машин стоїть, а в 2-му майже завжди чомусь порожньо... весь час тудою їжджу на/з роботу/обід. І це при тому, що 1-й навіть без реклами-вивіски, а 2-й давно вивіску має (котру навіть з Крпенка гарно видно)

Заступлюся за дядька. Варив мені обірваний резонатор, декілька років тому, досі з ним їжджу. Цієї зими прогорів глушник, також в нього заварював. Черг немає, бо він відразу на яму і варить. Перший раз яма була зайнята, але за 5 хвилин звільнилася, а цього разу яму вже займав я, а інші чекали. Клієнтів і у нього вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Підкажіть де можна вирізати каталізатор і вставити замість нього всі необхідні речі + замінити гофру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поворот з Рованці на Мамсурова, з правої сторони гаражі. Там і прошивають, якщо каталізатори вирізаються.  Краще записуватися в чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...