Перейти до змісту

Дети и музыкальная школа


ursa

Дети и музыкальная школа  

23 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ваши мысли о том, нужна ли ребёнку музыкальная школа? ;)

Вы сами ходили в неё? Если да, то считаете, что зря теряли время или всё-таки Вам что-то пригодилось? Нравилось ли Вам там? На каком инструменте играли?

Будете ли отдавать своих детей в неё? Нужно это им или нет?

Меня затащили в музыкалку во втором классе. Точнее, я сам туда пошёл. Пришла на урок тётя и рассказала, что набирают учеников в класс гитары. Вау! Это было круто! Сразу записался туда. А когда пришёл на "прослушивание", которое заключалось в отстукивании ритма и пении нот, мне сказали, что на гитару все места уже заняты, и предложили народные инструменты - баян или аккордеон. Я выбрал второй. Ну и семь лет "аккордеонил" домашних и соседей :)

Сольфеджио шло, а на муз.литературе меня видели 2-3 раза в год :) Факультативно записали на домру (на год), потом - в оркестр народных инструментов... А через какое-то время, уже в более "подростковом" возрасте, я притащил домой гитару и стал сам на ней учиться играть. После аккордеона было легко и понятно всё. И я, конечно, удивлялся, почему моим "немузыкальным" одноклассникам было всё равно, играют они мажорный или минорный аккорд и им всё равно, какой там должен звучать...

Гитара и "правильный" возраст (13-15 лет) сделали своё - на седьмом году обучения я с трудом сдал выпускные экзамены в музыкалке :)

Хотя тогда мне казалось, что меня заставляют ходить на музыку (хотя, так оно преимущественно и было) - сейчас я не считаю то время потраченным зря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

меня отбирали в музыкалку. но я туда не ходил.

оценить хорошо или плохо - не могу.

своего ребенка отдам, если мои данные передадутся... и то 50/50

пунктов в голосовалке для себя не увидал ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Своїх дітей я планую віддати в музичну школу. Хай спробують. Я впевнена, що дитина повинна спробувати все (добре) і музику, і спорт, і творчість. Заняття музикою корисні для розвитку дитини. Якщо дитина хоче і може вчитись грати на якомусь муз. інструменті - це добре, а якщо не має ні бажання ні хисту, то хай краще себе не мучить. Мій старший син каже, що хоче грати на гітарі, а менший на "піваніні". Думаю, що на цей або на наступний рік будемо пробувати, а там побачимо. ;)

Сама ж я покинула школу тому, що не було кому водити, а жили ми далеко. Потім знову пробувала вчитись але це вже не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вистачило на 2 класи Фортепіано, які успішно закінчила, що не скажеш про Сольфеджио, яке терпіти не могла. Вцілому подобалось, хоча розуміла, що це важка праця.

Кинула з багатьох причин:

-викладач істеричка, била по руках;

-сім*я була не спроможна придбати власний інструмент, а займатись у сусідів і вечорами в музичній школі не завжди було зручно.

Шкодую лише за тим, що кинула і не мала умов для занять.

Глибоке розуміння музики дуже важливе. Це культурне виховання, однозначно.

Дітям дати можливість спробувати треба, навіть, якщо є талант, то варто і наполягати, бо навчання не легке. Але основне створити для дитини умови, а тоді наполягати.

Своїх теж планую спробувати записати, але перш адаптуємось до школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже вирішила- в музичну школу дитину не віддаватиму. Для цього потрібен талант. А так просто по-ля-ля, для загального розвитку , вважаю , не треба мучити не себе, ні дитину. Тому , що це теж праця. Сама трошки дринькала на баяні ( потрібно було давати уроки музики в школі), але йшла на заняття з музінструменту як на каторгу( ну це ще звичайно залежало і від викладача). Тому хай краще танцює - це для здоров"я корисніше. :_17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже вирішила- в музичну школу дитину не віддаватиму. Для цього потрібен талант

А як же ти визначиш, чи є у дитини талант?:_17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закінчив музичну школу по класу скрипки. Ще трохи грав після того а потім закинув.

Самотужки навчився грати на гітарі.

Люблю музику, люблю грати і відчувати і розуміти мелодію.

Своїх дітей хочу віддати в школу, тим більще що вони самі в мене просяться. Доця хоче на фортепіано а старший син - на барабани (моя мрія :_17: )

Думаю що з осені займусь цим питанням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже вирішила- в музичну школу дитину не віддаватиму. Для цього потрібен талант

А як же ти визначиш, чи є у дитини талант?:lol:

Та кажу ж трохи маю музичної освіти . :_17: І дитину свою знаю, не буде вона займатись музикою на професійному рівні. Їй потрібен рух . Холерик вона. І тип темпераменту навряд чи зміниться. Не зможе вона більше 5 хв всидіти за інструментом. Щось не придумаю який інструмент їй би підійшов , щоб бігати по сцені :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Щось не придумаю який інструмент їй би підійшов , щоб бігати по сцені :lol:

Тамбурин :_17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старша сестра відходила в муз.школу і в батьків на мене вже не вистачило сил,грошей і часу.В дитинстві мріяв грати на ударних(на всіх весіллях в мене "дружбанами" були саме барабанщики,не відходив на них ні на крок і одного разу дали мені відвести душу).Потім підлітком трохи освоїв гітару.Зараз пробую освоїти фісгармонь та східні барабани.Шкодую,що батьки не віддали в музикалку.

Відомо,що діти в багатьох речах просто копіюють батьків(беруть приклад) і якщо в домі буде звучати жива музика та ще й у виконанні батьків,то зростає вірогідність,що і дитина захоче грати.Крім того,існує версія,що заняття музикою сприяють кращому вивченню іноземних мов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закінчила муз. школу. Не скажу, що так уже подобалось, але на хор ходити любила і попала в вокальну групу. Сольфеджіо ненавиділа всіма фібрами душі. :) Поки не народила дитину, все думала, що дарма втратила час, а тепер підбираю прості мелодії і вчимо з малим дитячі пісні. Знадобилось. Так що все, що людина знає в житті - за плечима не носити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я - холерик, но все таки как то закончила музыкальную школу по классу фортепиано. В конце правда было очень большое желание бросить. Но в целом воспоминание очень хорошие. Может быть когда-нибуть еще вернусь к своему пианино;) Правда сейчас мне кажеться, что та программа, по которой мы занимались очень ограниченная. Столько все есть интересного и красивого, о чем нам не рассказывали, а самим не было возможности найти. Тогда даже ноты ксерили, так как в продаже не было. Сейчас, слава богу, уже все доступно.

Сольфеджио был любимый предмет. Я там отдыхала. Остальное периодически нравилось, периодически вгоняло в тоску.

Я бы была очень рада, если бы моя дочь захотела пойти в музыкальную школу. Думаю, это очень полезный опыт, и пробовать нужно в любом случае, если есть талант и желание. В идеале ребенок должен получить разностороннее образование.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не придумаю який інструмент їй би підійшов , щоб бігати по сцені smile.gif

Електрогитара!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не придумаю який інструмент їй би підійшов , щоб бігати по сцені smile.gif

Електрогитара!:)

бубен. и только бубен :)

+ губна гармошка і весь зал глядачів розбіжиться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...