Перейти до змісту

Судный день / Doomsday (2008)


hitachi

Рекомендовані повідомлення

1209499455_1.jpg

Информация о фильме

Название: Судный день

Оригинальное название: Doomsday

Жанр: боевик, фантастика, триллер, драма

Страна: Великобритания

Год выпуска: 2008

Режиссер: Нил Маршалл

В ролях: Рона Митрэ, Малкольм Макдауэлл, Боб Хоскинс, Александр Сиддинг, Шон Пертуи, Дэвид О`Хара

О фильме: Великобритания, недалёкое будущее. Смертельный и совершенно неизученный вирус, названный «Потрошителем» («Reaper Virus») обрушился на страну, убивая десятки и сотни тысяч жителей. Не имея возможности решить проблему, правительство решает изолировать очаг заразы от не инфицированной местности, построив вокруг территории буйства «Потрошителя» стену.

Личная оценка: 8 из 10

Продолжительность: 01:44:32

Качество видео: DVDRip

Видео

Кодек: XviD

Размер кадра: 672x288

Битрейт: 1414 кб/с

Аудио

Язык: русский

Перевод: дублированный (дубляж)

Кодек: AC3

Битрейт: 448 кб/с

post-2716-1209659083.jpg

==== LINK ====700 Mb

------------

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що додивився цей фільм. Від першої до останньої хвилини фільм тримає в напруженні, ну неможливо відірватись від екрану ;) . Трохи ідея фільму старувата, але реалізація на дуже високому рівні.

Рекомендую до перегляду всім :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що додивився цей фільм. Від першої до останньої хвилини фільм тримає в напруженні, ну неможливо відірватись від екрану ;) . Трохи ідея фільму старувата, але реалізація на дуже високому рівні.

Рекомендую до перегляду всім :D

оо люблю я такие фильмы, Монстро мне тож понравился именно этим, держит в напряжении целый фильм, это от жанра экшн взято.

Надо будет глянуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що насторожує, що розмір 700. Може бути не все до ладу з якістю зображення. Хочу собі закачати версію 1,4 Гб. Якщо потім будуть бажаючі можу залити на фтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дика помісь "Мед Макса" та "Резідент Евіл.."

навіть від Трейлеру не в захваті був. , хоча мав би..

та й 700Мб нашвидкоруч ріпнутий..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що додивився цей фільм. Від першої до останньої хвилини фільм тримає в напруженні, ну неможливо відірватись від екрану :_20: . Трохи ідея фільму старувата, але реалізація на дуже високому рівні.

Рекомендую до перегляду всім :lol:

Точно! <_<
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видимо сделать хиппей гораздо дешевле в плане спецехвектов чем вампов из "йа лигендо"...

досмотрел до момента када окны в бронемАшино бились кулаком ... дальше тыкал по прогрессу - дикий изватный дибилизм ... высер зощитан .. спасиба на харде на 700 метров чище <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai, не хіппі, а панкі. А зробити монстрів як в "я легенда", то і на фільм казали б: як "я легенда".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що додивився цей фільм. Від першої до останньої хвилини фільм тримає в напруженні, ну неможливо відірватись від екрану :) . Трохи ідея фільму старувата, але реалізація на дуже високому рівні.

Рекомендую до перегляду всім :)

Мені також сподобався! Напружено і доволі нестандартно знято! Правда з машинами перегнули: тарадайка доганяла таку класну тачку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім в обов'язковому порядку переглянути всі частини "Mad Max". (особливо тим, кому в межах 20-ти років)..

І тоді ви зрозумієте, що нічого нового не побачили..

Фтопку таку пургу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім в обов'язковому порядку переглянути всі частини "Mad Max". (особливо тим, кому в межах 20-ти років)..

І тоді ви зрозумієте, що нічого нового не побачили..

Фтопку таку пургу...

+100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм дивлячись зі здоровим смислом мислення тупость ще та!..

Хоча якщо дивлячись не думаючи, то дуже непогано і напружено

Моє ІМХО на 3- з 5 можливих ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...