Перейти до змісту

Візьму позику в гривнях


Nana

Рекомендовані повідомлення

Терміново потрібні гроші (1000 грн). Візьму під відсотки до 12.06. Без застави. Можу документи дати. Деталі в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nana сказано:

Терміново потрібні гроші (1000 грн). Візьму під відсотки до 12.06. Без застави

та були вже тут схожі оголошення, навіть заставу пропонували.

але спільнота Луцької борди виявилась скупою та черствою.

та й який в цьому сенс? скільки Ви готові заплатити? нехай припустимо 100% річних. Це 22 дні, 1000*22/365*100/100=60,27грн. То це заради 60,27грн. ризикувати цілою тисячею гривень?!

хоча практично будь-який ломбард буде просто щасливий ощасливити Вас на таких умовах ;)

1 година тому, Nana сказано:

Та ні, пише універсальна, для виплат. Я оплачу Вам комісію

це просто шедевр ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас ніхто не просить коментувати. Я звертаюсь до тих, хто може. Ви ж не знаєте ситуації, для чого так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, на руках дитина-інвалід (вада серця). Від цього не застрахований ніхто. Ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, заїло. Жорстоко і несправедливо.

42 хвилин тому, rrid сказано:

та були вже тут схожі оголошення, навіть заставу пропонували.

але спільнота Луцької борди виявилась скупою та черствою.

та й який в цьому сенс? скільки Ви готові заплатити? нехай припустимо 100% річних. Це 22 дні, 1000*22/365*100/100=60,27грн. То це заради 60,27грн. ризикувати цілою тисячею гривень?!

хоча практично будь-який ломбард буде просто щасливий ощасливити Вас на таких умовах ;)

це просто шедевр ))

 [email protected]Зверталась у всі онлайн-кредити. В декреті - не дають, тобто не мають права обмежувати дитину в коштах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Nana said:

Зверталась у всі онлайн-кредити. В декреті - не дають, тобто не мають права обмежувати дитину в коштах.

Як це робиться: Ви в декреті, отримуєте соціальну допомогу це - додатковий дохід, а основний, Ви - самозайнята особа, наприклад, ліпите вареники і продаєте їх, шиєте чи робите манікюр вдома це - основний дохід, але це все мають підтвердити ваші контактні особи, як правило, родичі, друзі, знайомі, тобто, якщо це насправді і не так, контактні особи мають знати, що і як говорити, коли до них телефонуватимуть із якоїсь кредитної установи для підтвердження інформації. При такому розкладі є шанс кредит отримати.

Ще я б порадив написати у якусь місцеву групу у ФБ, може там хтось допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь. В ФБ не сиджу. Як підробляю? Сиджу на Кабанчику, пишу там, продзвонюю, шукаю інфу різну. А для кредиту потрібно конкретна установа, де я працюю, конкретна посада... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nana Для потрібної вам суми установи, посади не обов'язкові. Я вам написав, що потрібно, а ви самі собі вигадуєте складності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картка кредитна з лімітом на тищу грн в приваті оформляється за пару хвилин. 

І не треба ніякої офіційної роботи. Ну звичайно якшо історія кредитна не спорчена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо, друзів немає взагалі шоб позичили таку смішну суму?

Це ж не 100 тис і навіть не 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені самій це було би смішно 2 тижні тому. Сама би позичила, і без відсотків. Від суми, і від тюрми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, друзі, печалька. Гаразд, закривайте тему. Та нікому не хотілося кланятися(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...