Перейти до змісту

Можливо трошки не в тему, а про рибалку можна ???


Patrick

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім.

Акваріумами не займаюсь, але рибу люблю (рибалити).

Ось пропоную розпоччати новий топік (чи якщо розвинеться - гілку) про рибалку у нашій області, - де можна порибачити, скільки коштує, хто на що ловить та ін.

Вот самого зараз цікавить питання, - де недалеко від Луцька мона порибчити ?? і скільки де котує ??

Вот останні вихідні їздив в Усичі (Володимирська траса) на рови (після церкви, за мостом спускаємось вниз там по березі метрів 50), - попадається карась (400-600 гр), правдо доволі рідко, - іде на червяк та перловку, при "поганих" розкладах, - тут завжди можна "надьоргати" на тісто плотви (напр. сьогодні з 6 до 13 дня наловив 75шт ;) (На ставку не рибачив, - 50 грн. плюс замічено, що хазяїн "грається" з рівнем води )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, я не люблю ловити рибу, дуже нервовий я)

Але як би почитав би розмову рибаків, то може б ловив би.

Тому за створення гілки, підтримую. Але перед тим як створювати, треба найти людей які будуть щось там публікувати, а не 1 повідомлення в місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше їздив на копанки у Несвіч а так часто ловив на Стирю. Вже неловив риби років два напевне, може трохи більше.

З створенням гілки погоджуюсь аби вона була б часто відвідуємою, тоді буде все гуд.

Можна зробити голосування яке все вирішить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо.. Нарешті я дочекався :hug: ... я обома руками ЗА створення цієї гілки ;)

Думаю розкрутити її не буде важко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю цю тему перемістять, але я підтримуюB)

В понеділок, вчора, їздив в Колки, на Стир -- там якогось милого залито все. Снігу майже не було, та і в межах Луцька, де обично весною озера стоять (біля цегельного заводу, Рованці) -- сухо, рівень трохи вище звичайного. Заїхали по дорозі на один ставок (назву села не пам"ятаю) -- ловити не мона. То поїхали просто на Стир під Луцьком. Я трохи спінінгом покидав -- нічого, нуль.

На 1-2 травня думаю в Хрінники зганяти. Може хто був там і скаже обстановку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримою цю темку також. Особливо було б цікаво для мене оперативно взнавати місця, що де і нащо клює. B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаль что у нас нет ставков не за фиксированную таксу на за кг рыбы, ну выловил ты те 3 кг и заплатил за них, а то бывает отдашь 50 грн. и нифига не словишь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на выходные еду на Любешовщину. Планирую там половить. Приеду, доложу результаты :smoke:.

А для тех, кто хочет ловить рыбу, но сидит в оффисе или дома за компом, вот вариант "тихой охоты" :0073:

Гамес "Русская рыбалка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаль что у нас нет ставков не за фиксированную таксу на за кг рыбы, ну выловил ты те 3 кг и заплатил за них, а то бывает отдашь 50 грн. и нифига не словишь.

Тоді треба щоб над кожним рибаком надзіратєль був, бо ж будуть ту рибу ховати, хоча б частину. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...