Перейти до змісту

Потрібен майстер (плитка, штукатурка, стяжка, відкоси)


crazyromaha

Рекомендовані повідомлення

Порадьте майстра/майстрів, для робіт:

- укладання плитки в кухні, з підігрівом;

- зароблення відкосів, після встановлення пластикових вікон;

- залив стяжки с демонтажем старого покрыття;

- штукатурка стін і потолків.

О99І435О84 - Роман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, molotokk сказал:

+380983339600 звати Руслан. Всі роботи виконує дуже якісно.

Звонил, занят, 1-2 недели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фігова зараз ситуація по-ринку будівельників, сезон-с. Я вчора обзвонив ВСІХ майстрів звідси - приступити до роботи раніше ніж за тиждень ніхто не обіцяє. А мені треба вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Harddriver сказал:

Фігова зараз ситуація по-ринку будівельників, сезон-с. Я вчора обзвонив ВСІХ майстрів звідси - приступити до роботи раніше ніж за тиждень ніхто не обіцяє. А мені треба вже.

 

Одна и та же работа стоит у разных людей, 80, 100, 130 и 170 грн, такая еще ситуация.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є імовірність, що в тих, що по 80 потім доведеться все переробляти, бо щось вилізе. Наприклад непомітна ямка, в якій збиратиметься вода, чи положено "лускою" (видно тільки під сильним боковим освітленням), так що я б не гнався за дешевизною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Harddriver сказал:

Є імовірність, що в тих, що по 80 потім доведеться все переробляти, бо щось вилізе. Наприклад непомітна ямка, в якій збиратиметься вода, чи положено "лускою" (видно тільки під сильним боковим освітленням), так що я б не гнався за дешевизною.

 

Ну а какую цену вы узнавали за квадрат 30х30см плитка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені треба цокольну класти. А так взагалі норм робота починається десь з 100 грн. Старі майстри кладуть мінімум по 130-140. Ще від плитки залежить. Якщо Атем кривий, який треба кожну конусами "ловити" - дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Harddriver сказал:

Мені треба цокольну класти. А так взагалі норм робота починається десь з 100 грн. Старі майстри кладуть по 130-140.

 

Ну вот 20х20 сказали около 80-90 грн, 30х30 от 100-120 грн. Некоторые сказали от 170-200. 170 считаю просто обманом.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

170 цена была озвучена после непосредственного общения на месте. Площадь 16кв.м, условия - обычные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так 16 кв. - то небагато, всі вони хочуть поверхи цілі класти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

і як успіхи? теж шукаю хто закладе плиткою ванну і талет в панельному будинку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Polehan сказал:

і як успіхи? теж шукаю хто закладе плиткою ванну і талет в панельному будинку.

 

Такое впечатление что все мастера опытные ювелиры алмазных камней. Цены отличаются в 2-3 раза, никто 2000грн в день заработать просто на откосах не хочет. Нефтеные магнаты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А по стінах (штукатурка, шпаклёвка) хтось може когось порадити бажано особисто перевіреного з позитивними відгуками? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

никто 2000грн в день заработать просто на откосах не хочет.

Відкос робиться мін 3 дня. Стянув раз - сохне, другий на чистову - сохне, третій затер - покраска (2 рази). За один день стянути 2 рази не вийде бо не встигне висохнути як треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.08.2017 в 17:24, natalka) сказал:

А по стінах (штукатурка, шпаклёвка) хтось може когось порадити бажано особисто перевіреного з позитивними відгуками? 

0993313471 Володимир Ілліч.

Мені вирівнював\штукатурив та шпаклював стіни, робив відкоси, зараз кладе плитку -робить якісно, ціни помірні.

Досить відповідальна людина, правда у мене ще буде зайнятий з тиждень-два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.08.2017 в 09:49, "ALEX" сказал:

0993313471 Володимир Ілліч.

Мені вирівнював\штукатурив та шпаклював стіни, робив відкоси, зараз кладе плитку -робить якісно, ціни помірні.

Досить відповідальна людина, правда у мене ще буде зайнятий з тиждень-два.

Дякую. Але то задовго. По стінах вже не актуально. Тепер мене цікавить плитка на підлогу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...