Перейти до змісту

Підключення до 3g інтернету Vodafone Device M


Рекомендовані повідомлення

Короче ламаю голову над підключенням до інтернету. Приватний будинок в Струмівці.

Поки користуюсь 3G інтернетом від Водафона на айфончику. Покриття всі 5 поділок. Тариф Vodafone Red M. 2000мб в місяць - 50грн. Часто використовую телефон, як модем для ноута. швидкості ніби вистачає, а от трафіку явно не вистачає  і ще не можна підключити Смарт ТВ та планшет.

1. Водафон прислав повідомлення про появу нового тарифу - Vodafone Device М. Тариф 5000мб/міс. + 2000мб в подарунок - 50грн (або 500грн/рік). Для підключення потрібно докупити новий стартовий та 3g роутер( для роздачі на всі девайси в будинку) - його ціна коливається від 800 до 3500грн. 

2. Приблизно за 100м. від будинку є оптика від WestNET. Для підключення потрібно заплатити 1200грн (обладнання). + тариф 190грн/місяць.(2280/рік).  Як на мене то за дорогий тариф...

Питання для знатоків:

1. Який стаціонарний роутер вибрати? Яку модель, щоб не переплачувати за всякі навороти типу акумулятора, ЖК дисплею...і т.д., які в будинку нафіг надо. Де купити? Яка буде його оптимальна вартість?

2. Може які мінуса є в 3G інеті, про які я поки незнаю? Не хочеться викинути бабло, а потім все-таки підключатись до оптики... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку краще підключити оптику, і не паритися за трафік, тим більше після підключення СмартТВ, мобільного пакету буде явно не вистачати для перегляду фільмів. Сам користуюсь ВестНетом в Піддубцях, якістю задоволений. Хіба що є варіант дивитись фільми через Вконтакте, там Водафон трафік не враховує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Профессиона́л сказано:

2. Може які мінуса є в 3G інеті, про які я поки незнаю? Не хочеться викинути бабло, а потім все-таки підключатись до оптики... 

Багато мінусів - великий ping, хоча якщо не ганяєш в ігри - не так важливо, СмартТВ - все одно не вийде подивитись, тому що весь місячний трафік "зїсть" за кілька годин. Ну і саме основне - це сам трафік, що таке 7Гб на місяць? Тим більше, що трафік рахується як сума вхідного і вихідного об'єму переданих даних.

У оптики тільки один мінус - вартість підключення, але економія на роутері ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вестнета, якщо мені не зраджує пам'ять, зараз акція на підключення 1грн. Сам побачив на стовбі рекламу, перетелефонував до них, вони це підтвердили, переказав цю інфу знайомому який знаходиться в приватному секторі, той в свою чергу оформив заяаку і вуаля. Через 3 дні приїхали, швидко якісно все зробили. Speedtest показав 190м/біт на вхід і 350м/біт на вихід. Тариф 100м/біт -190грн. Так що дзвоніть, може ще акція актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, vitaliy2010 сказано:

У вестнета, якщо мені не зраджує пам'ять, зараз акція на підключення 1грн.

А в чом подвох? Обладнання для оптики то не дешеве. Чи там в договорі прописано термін який користувач не має права розривати договір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Maniko сказано:

А в чом подвох? Обладнання для оптики то не дешеве.

Не є це обладнання дорогим. Ставлять китайські свистульки. 10-15 usd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Договір на 2 роки з продовженням на 1 рік. Плюс дають  типу сертефікат якщо когось "приводиш" на підключення дають 200грн на рахунок. Таких сертефікатів 3шт. маю. Кому сертифікат? )))

20170511_195542.jpg

20170511_195338.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся на масиві вестнетом, 100-ка вистачає поки, для роздачі брав собі TP-LINK TL-WR1043ND , в принципі рекомендую досить гарно працює TP-LINK TL-WR1043ND ценапоки (вже рік), ніяких доналаштувань не робив поставив і забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, vitaliy2010 сказано:

У вестнета, якщо мені не зраджує пам'ять, зараз акція на підключення 1грн. Сам побачив на стовбі рекламу, перетелефонував до них, вони це підтвердили, переказав цю інфу знайомому який знаходиться в приватному секторі, той в свою чергу оформив заяаку і вуаля. Через 3 дні приїхали, швидко якісно все зробили. Speedtest показав 190м/біт на вхід і 350м/біт на вихід. Тариф 100м/біт -190грн. Так що дзвоніть, може ще акція актуальна.

 

Хочуть 1200грн за обладнання і 300 грн. за монтажні роботи. про акцію ніде інфи нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Профессиона́л сказал:

 

про акцію ніде інфи нема

Фото зі стовба

20170511_195059.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vitaliy2010 сказано:

 

Договір на 2 роки з продовженням на 1 рік.

 

Але штраф є за розірвання договору раніше 2-х років користування, як я і думав, всі ці підключення за 1 грн. просто так бувають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зранку дав заявку, ввечері підключили оптоволокно. Оперативно ппц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Профессиона́л сказано:

Вчора зранку дав заявку, ввечері підключили оптоволокно. Оперативно ппц

Теоретично  - так і має бути, хочуть заробити - треба старатись.

А можливо і заслуги твої врахували :D Вітаю з нормальним інтернетом :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...