Перейти до змісту

Пол Макартні


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

здається таких тем ще немає...можливо пагано передивився...але всетаки:

14 червня буде виступ "легендарного" чювака Пол Пакартні на майдані незалежності (концерт безкоштовний)

http://5.ua/newsline/182/0/50214/

їду 100% туди..хоть там буде і "мясо" в толпі але це варто послухати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.rbc.ua/rus/top/society/2008/04/24/355172.shtml

Я теж таку новину бачив. Зачастили щось до нас сери. :) Був сер Етон Джон, тепер от сер Пол МакКартні. Цікаво було б побачити легендарного бітла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Концерт завтра. А тишина, ніби там якась Валєвська буде співати. Безумовно, я вважаю, що в культурному житті держави це найважливіша подія року. Пол МакКартні - легендарна людина. На його музиці виросло не одне покоління. Велика подяка його візиту вже за те, що коли я із-за дощу в останні два дні з велосипеда пересів на маршрутки, на місцевих FM-станціях по дорозі на роботу слухаю безсмертні хiти the Beatles, а не дешеву російську попсу.

Киев. 10 июня. INTERFAX.RU - Организаторы концерта сэра Пола Маккартни в Киеве, который пройдет 14 июня, ожидают до 500 тысяч человек зрителей. Об этом сообщил на пресс-конференции представитель фонда Виктора Пинчука, пригласившего в Украину Маккартни, Никита Потураев.

Все желающие смогут разместиться не только на Майдане Независимости, но и по всему Крещатику. Для обеспечения комфортного пребывания зрителей от Майдана Независимости и до Бессарабской площади вдоль Крещатика будут расположены специальные башни, на которых разместят видео и звуковую аппаратуру, что позволит наслаждаться музыкой и шоу с любой точки.

"Такой большой сцены в Украине еще не было", - сказала на пресс-конференции в Киеве представительница монтажной компании "Зинтеко" Ольга Куспитовская.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фан зона по размеру больше всякого предела.... (для тех кто не в курсе, всё пространство перед сценой, включая подземный переход и проезжую часть, и даже чуть дальше) Имхо ехать просто так (не в фан зону) нет смысла

А по экрану на Маккартни посмотреть и дома можно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен, поэтому тоже не еду. Хотя увидеть Пола очень хотелось бы. А если б еще на великах с ним покататься !!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500 тысяч там точно не будет.

а по поводу на экране... даже если с расстояния, но вживую - гораздо эффектнее, чем с медиа-плейера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... по дорозі на роботу слухаю безсмертні хiти the Beatles, ...

Ну Сер Пол не тількі в Бітлз грав , а таку пісеньку Mrs. Vanderbilt , щось по радіо не чув , хоч а советскі часи була, ну до не прилічія популярна в СРСР :)Wsngs___Paul_McCartney___Band_On_The_Run.rar. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но вживую - гораздо эффектнее, чем с медиа-плейера

Никто не спорит, но наше время тоже денег стоит, а толпится среди полчищ фанатов и почитателей со всего СНГ, тоже неохота

п.с Шура, если бы я жил в Киеве, тоже пошел бы на концерт, несомненно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.independenceconcert.kiev.ua/ сайт концерту. Закуплю пива і будемо дивитися Новий канал. Хай живе рок-н-рол !!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с Шура, если бы я жил в Киеве, тоже пошел бы на концерт, несомненно

а я вот как раз и уеду из Киева...

потом доклад от народа приму ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мои родители поехали ))) теперь под дождем стоят ........ но думаю они получат кайф все равно.......... Вживую есть вживую....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну если фанаты то да, но лично мне сама личность Маккартни в музыкальном плане малоинтересно (вообще наверное мой самый нелюбимый Битл)

Так, только если на живую "легенду" посмотреть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мои родители росли на Битлах....... слава богу что он поет на этом концерте не свою музыку, а Битлов......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...лично мне сама личность Маккартни в музыкальном плане малоинтересно...

И это при том, что минимум половина Битловских песен - его рук и голоса дело ;)

Знакомый военный из Владимира собрался на концерт и уже почти выехал, но его не пустили - солдат с оружием из части убёг :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И это при том, что минимум половина Битловских песен - его рук и голоса дело

Ну и что?

Во-первых если брать начальный период творчества Битлз, бОльшая часть материала - Ленноновские

А в среднем и позднем периоде там уже не важно кто что написал настолько все перемешивалось в кучку, хотя да, Маккартни под конец захватил знамя формального лидера группы

И потом, сравни сольные работы Джона и Пола - это небо и земля...

Маккартни для меня всегда был парней с сопливыми песенками, без обид...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The beatles - легендарная группа.... Глупо равнять всех под одного..... у каждого была своя задача....... По одиночке они никто.... а вместе покорили мир!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і гоните, що ніхто не поїхав...я щойно повернувся з Київа з концерту

концерт був просто СУПЕР...тільки було дуже пагано, що був дуже великий дощ на протязі 2-2.4 годин і буквально за 5 хв можна було "замокріти" від ніг до голови (в мене навіть в кармані моб. телефон плавав..я тільки і встигав що виливати воду з кармана)

багато народу (казали близько 350 тисяч) багато хто не пішов із-за паганої погоди..

но концерт прошов просто супер: звук, оформлення і т.д. прошло на відмінно (тільки проблема з міліцією була трохи ібо вони забирали і били людей за просто так)

і бе фан зони можна було собі найти класне місце (там люди ще з самого рання займали місця) (я пришов на майдан близько 7-8 ранку там вже було трохи занято)

всі хто там не був то ви дуже багато чого втратили

З.І. а може вже хтось має відео з концерту ...дуже б хотілося б подивитись його ще разок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі хто там не був то ви дуже багато чого втратили

і чого б то бути таким категоричним. хз ;)

"жуки" (джон лєнін і рінго сталін) були лише найбільш розкрученими і розрекламованими, в той час були і набагато цікавіші ггг гурти, ніж ці тошнотики. :)

P.S. антикакашкобронежилет вже натягнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі хто там не був то ви дуже багато чого втратили

і чого б то бути таким категоричним. хз :_40:

"жуки" (джон лєнін і рінго сталін) були лише найбільш розкрученими і розрекламованими, в той час були і набагато цікавіші ггг гурти, ніж ці тошнотики. :)

P.S. антикакашкобронежилет вже натягнув.

Бітли започаткували рок'н'ролл, без них можливо б взагалі б не було би рока в суспільстві

так що слухай краще свій "аццкій крик" (дез, блек метал) і радуйся і не жени на те, що ти не знаєш :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і далеко не Бітли його започаткували!

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...ost&p=94922 Повідомлення #11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. а може вже хтось має відео з концерту ...дуже б хотілося б подивитись його ще разок

http://www.intv-inter.net/tv/programm/?id=...p&channel=6 запис "Нового каналу" + можна знайти багацько відео на YouTube))

а концерт дійсно офігенний!!!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я хотів би щоб скачати і щоб був повний концерт типу від початку до кінця а не уривки

бо чекати ДВД диску довго ..хочю подивитись на компі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...