Перейти до змісту

Пол Макартні


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

да концертів в мене теж бітлів хватає

просто хотілося б ще подивитись концерт ще разок тільки вже вдома і в хорошу погоду :)

кста, скоро ще має вийти концерт бітлів київський на ДВД + фільм про концерт (я теж попав в цей фільм) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да концертів в мене теж бітлів хватає

просто хотілося б ще подивитись концерт ще разок тільки вже вдома і в хорошу погоду :)

кста, скоро ще має вийти концерт бітлів київський на ДВД + фільм про концерт (я теж попав в цей фільм) :0011:

каким образом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да концертів в мене теж бітлів хватає

просто хотілося б ще подивитись концерт ще разок тільки вже вдома і в хорошу погоду :)

кста, скоро ще має вийти концерт бітлів київський на ДВД + фільм про концерт (я теж попав в цей фільм) :0011:

каким образом?

ну я на майдан незалежності пришов ще десь в 7.30 ранку (типу заняти місце) і там ходили чюваки знімали відео і один з них знімав нас (там інтерв'ю і т.д.) ми в нього розпитали типу що він там знімає і т.д. і він нам розказав, що через декілька місяців має вийти фільм + концерт присвячений виступу МакКартні в Київі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може наживо він і був офігітєльний (концерт), але від трансляції Нового каналу я очікував кращого. При такому технічному оснащенні, маючи на роботі купу класних прфесійних операторів, можна було б це дійство подати набагато краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно з Києва )) Бо в суботу був на концерті Маккартні, а вчора ще й на Ленні Кравітца.

Загалом непоганий вийшов концерт. Мінуси - погода та надто віддалена сцена. На віп- та фан-зони на майдані забрали стільки місця, що простим смерним ;) лишалось тільки спостерігати через голови манюсінькі фігурки. А дуже велика частина людей на Хрещатику навіть сцени не бачили - лише екрани.

Але технічне оснащення та сам концерт були на висоті. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(я теж попав в цей фільм) ;)

Не ти один :ok:

ти ж здається вже тоді пішла до фантома коли той дядя нас знімав :)

бо мені ще потім розкакали що коли я заснув то він мене знімав на камеру :);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...