Перейти до змісту

Пільгове розмитнення авто!


vagus

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Створив дану тему щоб прояснити хоть орієнтовний алгоритм дій по пільговому розмитненні EURO 5 !!! Всі ми багато чули про це пільгове розмитнення але нічого толком не розуміли! і от настав час коли я продав свою тачку і хронічно потрібна нова,свіжа тачка яка мені послужить хоть на 100тис км пробігу! Промоніторивши(біля 2-х неділь) всі центрові(Аuto Scaut 24,Mobile de, Allegro PL, schadeautos.nl,tweedehands nl,marktplaats nl.) сайти авто-євро продаж вирішив що пропозицій море але треба їхати на місце і рвати своє щастя! Особливо робив ставку на Нідерланди бо так як там живе кум і в мене вже був досвід експорту автівок з цієї чудо країни! Відразу хочу додати що в Польщі теж можна найти не погані цінові пропозиції але як кажуть люди з досвідом що ляхи ліплять з 2-3 автівок одну! Тому і власне мене насторожувала ця близька Польща! Більш менш оприділивши яке авто мені потрібне стало цікавити питання вартості самого розмитнення! Почав шукати тих "солодких митних брокерів" щоб розяснили ситуацію! Попавши через знайому митничку на 3 поверх в Модерн Експо де митний пост! вказувати номер кабінету не буду! Це були номери аля 300 з чимось! Прийшовши до брокера представився що від такої то людини зрозумів що їй пох на все! Така дрібниця мені людина має надати оплачувальні послуги а вона мені вже не подобається! Нервова не охоче пояснює на які моменти треба зважати щоб зекономити! Після терпливого діалогу я її вивів на те що вона віртуально порахувала мені віртуальну автівку! Фото ціх розрахунків додам пізніше! Зробив висновок що саме краще з місця покупки автівки скидати по Вайберу бріф і тоді буде точніший обрахунок! на початку Квітня стартанув з київськими колегами які їхали в Амстердам в аеропорт на авто мали лишити в кума щоб зекономити на парковці! Забрали мене з Дубна поїхали через Грушів Львівсяка обл.рекомендую весь перетин кордону забрав 22хв! Дорога пройшла на прочуд легко так як це не їхати з нашими "гонщиками" на бусі який щей тяне лафєту! Це мука!  І от вже Нідерланди ще в день приїзду ми попали на одну дуже цікаву стоянку на якій торгує "рускоговорящій" громадянин євросоюзу! Піїхавши до цієї стоянки я зрозумів що буду брати авто тут оскільки наших українських людей була хмара! З різних регіонів і різні люди молоді старі сімейні тощо! Привітавшись з власником стоянки той відразу почав тулити весь не ліквід! так як я не поспішав бо є де ночувати і є справжня підтримка у всіх смислах цього слова вирішив чекати на халяву! Кум доречі живе за 25 км від цього місця майже поряд! Наступив 2 день я знов тут! Наших ще більше ! Одні купують інші морочять голову! По темі продавець купує авто на аукцонах ліпить 300-500 євро і супер швидко перекидає на місці робить весь сервіс документів на експорт які входять в ціну тачкі! Зазвичай інші продавці за ці послуги ще беруть від 150-до 250 євро! це такий собі плюс! в день на стоянку заходить мінімум 30-40 авто вони їдуть своїм ходом везуть евакуатори ну карочє були такі купці які вже купили авто їхати до дому собі дружині і ще чекали халяву щоб купити її в резерв! На місці поспілкувавшись з нашими взнав що Львівська і Волинська ДФС найдешевше розмитнюють тачкі!  Поки вибачайте бо свято мене ломить на сон продовження обов"язково буде! Гарантую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vagus сказано:

Всі ми багато чули про це пільгове розмитнення але нічого толком не розуміли!

В інтернеті інформації навалом, хто хотів, той вже розібрався і все зрозумів. На Youtube є хороший канал - "Реальні Китайці". Там чоловік іздить з клієнтами в Європу вибирати автівки, і по ходу весь процес пояснює: які документи треба, куди іти, до кого звертатися, куди що платити ітд. Все дуже толково і доступно. А з Вашого стилю викладення думок дійсно важкувато зрозуміти що до чого, потрібно впорядкувати це все, ну і розділові знаки дуже вітаються. Але за бажання допомогти і пояснити дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть і нікого не слухайте))))))) ще скажіть яке авто,ну і що скільки коштувало!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 16.04.2017 at 22:11, vagus сказал:

...Поки вибачайте бо свято мене ломить на сон продовження обов"язково буде! Гарантую!!!

Одне свято пройшло, друге пройшло - а де продовження? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.04.2017 at 22:11, vagus сказал:

...вказувати номер кабінету не буду! Це були номери аля 300 з чимось! Прийшовши до брокера представився що від такої то людини зрозумів що їй пох на все! 

 

Зараз ми "вичислим" цих неприємних брокерів :rolleyes: 

005w.thumb.jpeg.996c5762479e565fb7c2b2bd1aebcf0a.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...