Перейти до змісту

Шукаю людей/виробницвто пов"язаних з литтям пластмассових виробів на термопластавтоматах.


Quiet

Рекомендовані повідомлення

Є необхідність налагодити виробництво виробів з пластику методом лиття на термопластавтоматі (ТПА).

На початковому етапі хотілось би скористатись послугами сторонніх виробників. Також потребую консультацій досвідчених людей які майють досвід органцізації такого роду виробництва.

Прошу спільноти, можливо хтось знає де в нас виготовляють вироби з пластмас на ТПА, і можуть взяти сторонні замовлення, поділіться будь-ласка, контактами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую звичайно, але мене цікавлять виробництва в Волинській області, в ідеалі Луцьк або біля нього. За межами області, я теж знайшов, але за межами області не наїздишся, особливо на старті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мова йде не про упаковку, а про виготовлення готової продукції, деталі з пластику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Я думав над цим варіантом, але боюсь що вони завантажені. Але обов"язково спробую з ними зв"язатись. Я знаю, що десь є виробництво дюбелів, і вони не на 100% завантажені. Але контактів поки що немаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тигрес не варіант.

Я цим питанням сам цікавлюсь.

Щоб вам щось виготовити треба прес форма і т.д. її ж треба робити під конкретний станок, а він відповідно підбирається під розміри та характертстики вашого виробу.

Прес форма дорога, від 2 тис $ до кількох сотень тисяч. 

Собі замовив поки одну, потім візьму другу.

Деталі в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Quiet

че можете питати в тих хто бадяжить хімію підробку, типу рідких пральних порошків...

 

3380zaa1500ff.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На будь-який виріб спочатку треба прес форма, на який станок її вдіти то вже третє питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, woodwork сказано:

треба прес форма

 

саме це і хотів писати...

 

 

у ВеликомуОмелянику були там де роблять ялинки, вінки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Oli сказал:

@Quiet

че можете питати в тих хто бадяжить хімію підробку, типу рідких пральних порошків...

че, давай подробнєє, хто, где, кагда бадяжить, раз вброс є, я темний, як в петлюри коні, може де вже є інфа про це все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родич рахується одним з найкращих спеців в Україні з цього питання. Наскільки він мені розповідав та наскільки я чую зараз, то це дуже складний технологічний процес. Навіть їх потужне виробництво в столиці вимагає потреб товарів та деяких послуг інших виробників, і не тільки в Україні. Від виробництва пресс форм, підгону, наладці, гідравліці, самих термопластіа і прочого. Мова правда іде про масове та дуже точне виробництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так модерн інжиніринг, просто більшість напевно не знає що така фірма є взагалі, тому я сказав "на модерні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MACCEN сказано:

прес форми на модерні виготовляють

Дуже дорого.

Моя форма втричі там виходила дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, MACCEN сказано:

так модерн інжиніринг, просто більшість напевно не знає що така фірма є взагалі, тому я сказав "на модерні"

Знаємо про таку, майже всюди дешевше ніж там.

Доречі у Луцьку теж є майстерні та майстри які таке роблять, правда дорожче ніж у регіонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...