Перейти до змісту

Яке майбутнє України?


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Werwolf777 сказано:

в разі загрози життю нацгвардійців, чи поліцейських, відкривати вогонь на ураження без попередження

а в разі загрози втрати влади олігархів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь
14 хвилин тому, alexvvv сказано:

а в разі загрози втрати влади олігархів?

 

тотожні поняття

нацгвардія стояла з поліцією для недопущення людей в головні будівлі

тобто, щоб добратися до тих свиней, треба пройти через оточення... нас туди не пустять... починаємо бити їх, стріляти - викосять усіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Werwolf777 сказано:

 

тотожні поняття

нацгвардія стояла з поліцією для недопущення людей в головні будівлі

тобто, щоб добратися до тих свиней, треба пройти через оточення... а вони не пустять... починаємо бити їх, стріляти - викосять усіх

тобто почнуться масові розстріли на майдані?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

тобто почнуться масові розстріли на майдані?

 

щось типу того

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Мало вже "запрошених" просто втікли з України побачивши те кабінетне болото!!!

Головна проблема та помилка патріотичних сил, що їх кидають по одному в систему, що існує. Ніде не відбулось повної заміни влади! В жодній області, районі. Зробили це зумисно - щоб система зробила своїм чи зламала людину. Механізмів для цього тьма - звичайна бюрократія, підстави документальні та фінансові, психологічний тиск. 

Потрібно міняти старі морди пачками, оптом - тоді буде видно швидкі зміни, але влада з успіхом провалила це завдання. Корупціонерів потрібно садити на реальні сроки, але діяльність набу впирається у наші "справедливі" суди. Трохи допомагає захід проводити реформи, але виконання наше.

Я вірю у щасливе майбутнє України от лишень не знаю коли саме воно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, alexvvv сказал:

Що Україна може дати такого, що не має Канада?

Ви знущаєтесь задаючи таке питання або зовсім нічого не розумієте?! Що - Америка нічого не має, що лізе в інші країни, рашка так само...це як приклад і таких безліч, куди суються інші, сильніші країни або військовим шляхом або економічним!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

Ви знущаєтесь задаючи таке питання або зовсім нічого не розумієте?! Що - Америка нічого не має, що лізе в інші країни, це як приклад і таких безліч, куди суються інші, сильніші країни або військовим шляхом або економічним!!!

От наприклад США сунулись в Корею і подивіться тепер на Південну Корею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, sergkots сказал:

Потрібно міняти старі морди пачками, оптом

Згідний!!! Так у тому і основна причина, що не дадуть нічого змінити, ба і в тих "патріотичних" силах вистачало виродків яким лише до корита треба було добратись і на тому той "патріотизм" закінчувався і так по колу... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

і подивіться тепер на Південну Корею

А ви за той шлях, щоб сюди зайшла інша країна(їни), поставила своє керівництво і народилась Південна Корея? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, ForZa сказано:

А ви за той шлях, щоб сюди зайшла інша країна(їни), поставила своє керівництво і народилась Південна Корея? :)

А зараз також не українці нами керують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, alexvvv сказал:

А зараз також не українці нами керують

Ну так про що і мова!!! І вас це влаштовує? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, antrakt сказано:

І правильно зробили б. Це їхня робота.

)))) а ти розумієш, що це вже кінець влади впринципі і в той самий момент петрусь перестає бути президентом і йому залишиться хіба Ліпєцк? Ти розумієш яка то підстава влади в регіонах, бо ж не всі в броньовиках з охороної їздять? Це найгірший варіант для влади з усіх можливих, тим більше після януковича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, antrakt сказано:

І правильно зробили б. Це їхня робота.

:Dнагадало типового персонажа антимайдану - "нечєва майданіть, правільна вас пабілі", "у ніх пріказ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, ForZa сказал:

А ви за той шлях, щоб сюди зайшла інша країна(їни), поставила своє керівництво і народилась Південна Корея? :)

На мою думку якби зараз наші люди отримували зп, були на тому ж рівні по технічному розвитку, пенсіонери отримували пенсію як в підвенній кореї було б дуже круто.

І тим самим пенсіонерам було глибоко пофігу хто ними керує.

Не так?

Я думаю так.

А строїти з себе патріота, бо типу ми самі по собі, самі собою керуємо, але живемо дуже хрєново то все фігня. То зараз в москалів так. Все хреново але ж скрепи духовні. Ждем кращого життя, яке можливо ніколи й не настане

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, WebTraveller сказано:

А строїти з себе патріота, бо типу ми самі по собі, самі собою керуємо, але живемо дуже хрєново то все фігня. То зараз в москалів так. Все хреново але ж скрепи духовні. Ждем кращого життя, яке можливо ніколи й не настане

А що для вас означає бути патріотом? Бо щось не зрозуміло які поняття Ви вкладаєте в це слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

А що для вас означає бути патріотом? Бо щось не зрозуміло які поняття Ви вкладаєте в це слово.

Зовсім нічого не вкладаю. Так, я люблю цю країну. Але напевно тільки тому що тут народився, виріс, тут сім"я, батьки, друзі.

Просто не бачу в цій країні майбутнього якщо по темі. 

Да, мені тут живеться дуже непогано. Але маю таку думку, шо для більшості людей тут ще десятки років нічого не поміняється.

Особисто я хочу їздити по нормальних дорогах, не скидатись в школу на постійні ремонти, не хочу тієї "безкоштовної" медицини і т.д.

Хочу за все платити, але отримувати якісні послуги за які я плачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, antrakt сказано:

Повторюю ще раз. Їх робота охороняти правопорядок, а також життя громадян. А влада, яка б вона не була, також громадяни.

 

все зрозуміло:D ось така точка зору -  іще одна дуже вагома причина, чому те все шобло нам на голову вилізло і ноги звісило

в хату до вас полізуть, будуть красти у вас на очах - теж не можна злодію по голові дати? а що? він же громадянин, який би не був:jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Werwolf777 сказал:

 

все зрозуміло:D ось така точка зору -  іще одна дуже вагома причина, чому те все шобло нам на голову вилізло і ноги звісило

в хату до вас полізуть, будуть красти у вас на очах - теж не можна злодію по голові дати? а що? він же громадянин, який би не був:jeer:

До речі є така х-ня!

Влізе злодій, вб"єш його і буде перевищення самооборони. І посадять.

Сумно за це все..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Зовсім нічого не вкладаю. Так, я люблю цю країну. Але напевно тільки тому що тут народився, виріс, тут сім"я, батьки, друзі.

Просто не бачу в цій країні майбутнього якщо по темі. 

Да, мені тут живеться дуже непогано. Але маю таку думку, шо для більшості людей тут ще десятки років нічого не поміняється.

Особисто я хочу їздити по нормальних дорогах, не скидатись в школу на постійні ремонти, не хочу тієї "безкоштовної" медицини і т.д.

Хочу за все платити, але отримувати якісні послуги за які я плачу.

Значить нічого не вкладаєте. Патріот наприклад той, хто полишив престижну роботу/бізнес і пішов добровольцем в АТО. Звичайно, на краще нічого не зміниться, якщо зайняти інфантильну позицію і надіятись, що може щось покращиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Влізе злодій, вб"єш його і буде перевищення самооборони. І посадять.

але тоді будуть менше лазити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, WebTraveller сказано:

До речі є така х-ня!

Влізе злодій, вб"єш його і буде перевищення самооборони. І посадять.

Сумно за це все..

 

"бить надо аккуратно, но сильно":D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Значить нічого не вкладаєте. Патріот наприклад той, хто полишив престижну роботу/бізнес і пішов добровольцем в АТО. Звичайно, на краще нічого не зміниться, якщо зайняти інфантильну позицію і надіятись, що може щось покращиться.

ВИ пішли добровольцем в АТО?

Думаю ні якщо на форумі сидите. 

"АТО" у нас уже пару років. А за цей час людям все гірше і гірше. А владі все краще і краще. Може безкінечне АТО комусь дуже вигідно?

Чи тарифи піднімають на все тому що у нас АТО?

Чи може абонплату на газ зробили тому що у нас АТО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

але тоді будуть менше лазити...

Да. Але тобі вже буде пофіг.

Будеш свій строк відсиджувати))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, WebTraveller сказано:

ВИ пішли добровольцем в АТО?

 

Я не корчу з себе патріота

1 хвилина тому, WebTraveller сказано:

"АТО" у нас уже пару років. А за цей час людям все гірше і гірше. А владі все краще і краще. Може безкінечне АТО комусь дуже вигідно?

Чи тарифи піднімають на все тому що у нас АТО?

Чи може абонплату на газ зробили тому що у нас АТО?

Тарифи піднімають і життя покращують явно не ті добровольці, правда ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Я не корчу з себе патріота

А я ніколи і не корчив його з себе))

Незнаю звідти такі висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...