Перейти до змісту

Заборгованість


vanus

Шиба мер!  

19 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Є інформація, що по всім галузям зокрема у міськради заборгованість по 3-4 міліони гривень.

Заборгованість досягла критичного значення перед Луцькводоканалом, Луцьктеплом.

4,5 міліони гривень винні ремонтнобудівельним організаціям

Після 10 травня всі рахунки будуть заблоковані виконавчою службою, виконком буде повністю паралізовано. Цьому причиною є те, що виконком і зокрема УЖКГ не знаходить і не шукає шляхів порузуміння з тим кому він заборгував. Раніше керівники самі їздили і вимолювали (клянчили) гроші за виконані роботи, а тепер всі подали до суду і відправили рішення у виконавчу службу. Але керівництву (ще діюче колишнє) не понтово просити у своїх підрядників за мирові угоди (панство то вельми гонорове, привикло щоб за ними бігали). Тому, любі друзі, готуйтесь!

Щиро ваш, Ванус!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЕЧЧЧЧЕ!!! :)

Це я відносно "В Турійск"... Харашо придумано. "Шибу - на дибу" ховається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нафіга воно таке в Турійську потрібне?

Там тоже люди живуть!!!

Вони давно вже радуються шо воно звалило.

До-речі Шиба сам із Львівської області.

Туди й треба його гнати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де варіант голосування: Шиба нічого не зможе зробити і за 5(4) років, і його виберуть потім на другий строк, щоб ще раз спробував?

Це реально...:)((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де варіант голосування: Шиба нічого не зможе зробити і за 5(4) років, і його виберуть потім на другий строк, щоб ще раз спробував?

Це реально...:P((

Згоден! такий спосіб практикується вже давно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу після закінчення виборів із одного істочніка чув інформацію що Шиба так був зайнятий самою перемогою на виборах що коли переміг зненацька усвідомив - шо готової команди у нього то НЕМА...

Так що стосовно прогнозів тут патик з двома кінцями - не виключаю що на голому місці він візьме не кума та свата а наважиться з нуля сколотити якийсь гурт, або ж все з точність до навпаки. Так шо тут панове як карта ляже...

Але я як закоренілий оптимист все ж надіюсь що гірше не стане. Бо думаю хоч багато кроків Кривицький для благоустрою міста зробив але за ті ж гроші їх було б значно більше.

Дуже багато перед виборами (як то кажуть повесні) вспливло гів№"%на про Кривицького, Шиба з перших днів такою какою займатись думаю небуде, або буде ще хуже. Знову ж як карта ляже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, здається, почалося. В деяких районах міста повідключали котельні від газу.

План по знищенню міста Луцька почав діяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі мером тра призначити алкоголіка Славіка з мого дому. Звичайно, красти буде, але що йому треба - чікуня в день. Розвитку міста не буде, але і занепаду також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...