Перейти до змісту

Продам мелясу бурякову


serhiy.k

Рекомендовані повідомлення

Продам бурякову мелясу. Сам рибалкою не займаюсь, але читав, що вона дуже добра для приманки. 

Купляв мелясу для кухні в кафе, бо думав, що у неї такий самий смак, як у німецького бурякового сиропу, але це не так.

Є 55 кг, продаю по 13 грн за кілограм. 

 

P.S. Забув додати номер телефону: 0634514451, знаходжуся в Луцьку біля замку Любарта і старого ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось дорого, Флагман свої готові прикормки продає від 9 до 16грн за 1кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Віталька сказано:

щось дорого, Флагман свої готові прикормки продає від 9 до 16грн за 1кг

готові прикормки не то пальто, це меласа в чистому вигляді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Віталька сказано:

щось дорого, Флагман свої готові прикормки продає від 9 до 16грн за 1кг

 

Купив за 9 грн кілограм плюс 4 грн за кілограм була доставка Новою Поштою. Мені б лише повернути кошти, це не мій бізнес. На ОЛХ бачив мелясу по 30 грн за літр і по 9 - це там, де я купляв, але вони продають лише барабанами по 50 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, serhiy.k сказано:

 

 На ОЛХ бачив мелясу по 30 грн за літр

То трохи не та, що розсипом, рідка - краща, її без маніпуляцій прямо в прикормку влив і готово. Якби рідку по 13 грн. продавали я б взяв з 10 л )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз зайшов ще раз на ОЛХ, щоб не бути голослівним, і зробив вже пошук по російському слову «меласса», там найменша ціна за 1 л - 25 грн, всі інші «менші» ціни - це або менша тара, або треба брати оптом. Тому вважаю, що ціна 13 за кг є нормальною. У мене меляса - це темний сироп, патока, а не розсипна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, serhiy.k сказано:

Зараз зайшов ще раз на ОЛХ, щоб не бути голослівним, і зробив вже пошук по російському слову «меласса», там найменша ціна за 1 л - 25 грн, всі інші «менші» ціни - це або менша тара, або треба брати оптом. Тому вважаю, що ціна 13 за кг є нормальною. У мене меляса - це темний сироп, патока, а не розсипна.

Це в корінь міняє справу. Якщо до вівторка не продасьться то я бронюю 3 л

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

розливна, можна налити в вашу тару, тільки краще з широким горлечком, бо у звичайну пляшку дуже довго набирати густу мелясу. На старому ринку відерко на 2 л коштує 10 грн, на 3 - 13 грн, на літр - дешевше, десь  5-7 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Прошу вибачення, що не відповідав, бо потрапив в аварію і маю переломаний позвоночник. Зараз я хочу віддати всю мелясу безкоштовно, там десь біля 20 кг, тільки якщо хтось забере все, бо набирати нема часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...