Перейти до змісту

Суд виправдав волинського поліцейського, який побив інваліда АТО


Basil

Рекомендовані повідомлення

Це лютий 3.14здєц... і це моя рідна Волинь...

Суд виправдав волинського поліцейського, який побив інваліда АТО

Цитувати

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Уночі 8 серпня 2015 року 22-річний інспектор патрульної служби групи патрульної служби Володимир-Волинського відділу УМВС у Волинській області прибув на виклик до МКЦ у зв’язку з повідомленням про розбиття дзеркала в приміщенні закладу.

Прибувши на місце та не встановивши належним чином обставин події, правоохоронець із напарником почали вимагати від одного з відвідувачів центру (інваліда І групи, учасника АТО) відшкодувати завдані збитки, а коли той відмовився – інспектор патрульної служби безпідставно та без попередження застосував до нього прийоми рукопашного бою.

У подальшому побиття чоловіка продовжувалося перед входом у МКЦ. Дісталося від правоохоронця також товаришу потерпілого, який кинувся захищати друга. Усі ці події записали камери відеонагляду.

Як встановили експерти, діями патрульного обом постраждалим було завдано тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості.

За результатами розслідування прокуратура Волині скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про перевищення інспектором патрульної служби влади та службових повноважень, яке супроводжувалось насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України).

Суд, визнавши правоохоронця невинуватим у вчиненні інкримінованого злочину, виправдав його. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

В любому випадку, подробиць того інциденту нема, тому і коментувати, хто правий, а хто -ні, важко

Як на мене, то швидше обоє-рябоє.  Думаю, один із можливих сценаріїв:

Один закричав "явоєвал", а ти сцикун/шмаркач і т.д. За що і отримав від останнього, яким скерували емоції, і непрофесіоналізм.

З рештою, першому також ніхто ніякого права не давав псувати державну чи приватну власність, не дивлячись на "явоєвал".

 

Як я уже казав, афганський синдром.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будь-якому випадку то не дає права поліцейському розпускати руки по відношенню до інваліда І групи...

 

А за непрофеоналізм потрібно відповідати. А суд заохотив поліцейського за побиття двох громадян...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.03.2017 at 18:58, Basil сказано:

В будь-якому випадку то не дає права поліцейському розпускати руки по відношенню до інваліда І групи...

Йому законом заборонено чіпати інвалідів 1 та 2 груп.

Навіть якщо будуть "маски-шоу" і всіх лицем у підлогу, інвалідів не мають права.

 

Мабуть є ще якісь фактори, говорит по які ми не можемо, бн не знаємо.

Можливо (не виключено), що АТО-шник був на підпитку.

Можливо (не виключено), що сам перший поліз. (те, що сповокував то також не виключено)

 

On 29.03.2017 at 18:58, Basil сказано:

А за непрофеоналізм потрібно відповідати. А суд заохотив поліцейського за побиття двох громадян...

Після такого інциденту, поліцейському як мінімум догана чи дисциплінарне стягнення.

Або взагалі звільнення.  тепер вийде, що кожен мєнт може побити кого завгодно, абсолютно безнаказано, бо закон на їхньому боці?

 

Я б подавав апеляцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна довго дискутувати не бачачи доказів з суду чи хоча б відео,

от уявіть, виклик, бійка чи щось побили, ви під"їзджаєте, тільки заскочили в приміщення, а вас матом і руками криють, ви не бачачи протезів чи інших ознак інвалідності, починаєте давати здачі, ну а так як здоров"я дозволяє, то здача більша за подачу.

Схожа ситуація - набуханий інвалід починає на вас гнати, а потім культями дубасить, ви поліцейський, застосовуєте силу, відбились одягли наручники, атошник подзвонив журналістам, журналісти кричать "то було побиття!".

якщо суд не виправдав олійника, то тут би також не виправдали, якби не було нормальних доказів, в патрульних же є камери, 80/20, що рішення було справедливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...