Перейти до змісту

Перевірені інтернет-магазини автозапчастин


jack74

Якими інтернет-магазинами ви користуєтесь  

115 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, SunSeth сказано:

@Dima4s

а цей схожий на оригінал?

 

схожий більше. та я експерт з 3х денним досвідом, тому не можу ось так сказати точно) треба так само дивитись коробку. маркування, гравіювання.
яка йог оціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

На Трункіна виготовляють стійки стабілізатора,сайленблоки пакують під іноземного виробника.Можливо в них є оригінал...

  • Ха-ха 1
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sobchuk30k сказано:

На Трункіна виготовляють стійки стабілізатора,сайленблоки пакують під іноземного виробника.Можливо в них є оригінал...

мене більше дивує як наші магазини тюхають підробку і брешуть в очі що це оригінал.
 

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Dima4s сказано:

мене більше дивує як наші магазину тюхають підробку і брешуть в очі що це оригінал.
 

Ще додам,що це не дешевий виробник,і якість більш-менш нормальна... брав собі деякі запчастини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:

яка йог оціна?

1930 грн. Цей постачальник всі запчастини отримує із Польщі, сам закупок то тут то там не робить.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Dima4s сказано:

мене більше дивує як наші магазину тюхають підробку і брешуть в очі що це оригінал.
 

Деякі самі думають, що це оригінал. Не може продавець знати досконало як виглядають вживу всі запчастини. Продавець замовив у постачальника на склад, кладовщик видав, продавець може ту запчастину і в очі не бачити.

Поки можу порадити утриматись від купівлі "оригінальних" комплектів ГРМ від нібито Renault i Citroen у Луцьку, хоча ціна на них досить приваблива, що вже може наштовхнути на деякі думки.

Змінено користувачем SunSeth
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

5 хвилин тому, SunSeth сказано:

Деякі самі думають, що це оригінал. Не може продавець знати досконало як виглядають вживу всі запчастини. Продавець замовив у постачальника на склад, кладовщик видав, продавець може ту запчастину і в очі не бачити.

ну от продавець тепер вкурсі, що постачальник впарює підробку, є шанс що працювати з таким постачальником перестануть?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Dima4s сказано:

є шанс що працювати з таким постачальником перестануть?)

Якщо коротко, то - ніт. 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dima4s сказал:

ну от продавець тепер вкурсі, що постачальник впарює підробку, є шанс що працювати з таким постачальником перестануть?)

постачальників не так багато які дають гарну ціну, та і вони не можуть самі собі гарантувати що їм не втюхують якийсь шлак.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, MACCEN сказал:

... вони не можуть самі собі гарантувати що їм не втюхують якийсь шлак.

Аби бажання було. Роботу свою потрібно виконувати якісно.

Dima4s витратив всього 3 дні, а знає вже більше за тих перекупів що продають. 

Я так розумію про офіційний імпорт, ВМД і сертифікати відповідності з місцевих перекупів взагалі ніхто нічого не чув. В кращому випадку, можна натрапити на оригінал з "сірого" імпорту. 

Сумно...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...