Перейти до змісту

Перевірені інтернет-магазини автозапчастин


jack74

Якими інтернет-магазинами ви користуєтесь  

115 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Dima4s сказал:

...з іншої сторони я не зовсім розумію де вони візьмуть ричаг підвіски майже в половину дешевше ніж на екзісті... наприклад. екзіст ціна ричага 2000. карбус - 1400, зетшоп 1200

Та там просто буде ричаг китайського "TRW" та й все )))

Шукати треба не де дешевше, а де оригінальні запчастини продають, бо потім все-рівно дорожче вийде....

 

Доречі, от і залишу відгук про сайт https://avto.pro/ Коротко - лайно. Пошук зручний - на цьому все.  Ніякої модерації і перевірки хто там що розміщує і що продає.

 

Шукала недавно насос ГУР і так як оригінальний був ZF (а вони вже зняті з ви-ва і на перевірених сайтах звичайно не продаються), то занесло мене в пошуках можливо не використаних залишків :blush: на авто.про.

В пошуку викинуло біля 10 оригінальних насосів в наявності в різних магазинах по Україні. Понаписувала всім через   месенджери запитання чи дійсно це оригінальний ZF і щоб скинули реальні фотки того ще мене цікавило.  В результаті мене закидали фотками "китайських" ноунеймів. І коли я запитала якого х... витрачаєте мій і свій час і для чого в оголошенні писати "оригінал" - то мені більшість продавців  відповіла -  "а тут всі так пишуть". :D

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Мав недавно справу з https://zetshop.com.ua/

Запчастина по сайту була в наявності на сьогодні, в менеджера спеціально уточняв цей момент. В підсумку довелося чекати тиждень і два рази їздити на офіс. Один менеджер спихав замовлення на іншого, мовляв він тут ні до чого, замовлення через сайт оформляла інша людина, якої зараз немає.

В підсумку свої запчастини отримав по заявленій ціні, але зі значним порушенням строків. Наступний раз сильно задумаюсь чи варто з ними зв'язуватися.

Кілька разів замовляв на https://westpart.com.ua/ - там все було чітко в обумовлені терміни.

avto.pro також користуюся. Слід мати на увазі, що це не інтернет-магазин, а агрегатор пропозицій різних продавці, що буває дуже зручно при пошуку оптимального варіанту.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, natalka) сказано:

Та там просто буде ричаг китайського "TRW" та й все )))


забрав я ричагі... і вони реально дивні. ні тобі маркування на сайлетах, ні марквання на ричагу нормального. тільки оце незрозуміле вибиття в центрі.
саме смішне що не можу ніде знайти як має виглядати оригінал)

 

Спойлер

зображення_viber_2020-09-25_15-55-56.jpg

 

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Dima4s сказано:

саме смішне що не можу ніде знайти як має виглядати оригінал)

а номер по оригіналу маєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, SunSeth сказано:

а номер по оригіналу маєш?

4D0 407 151 P
продавці в карбас мені кажуть, що виробник не має права писати оригінальні номери на деталі, які йдуть на ринок. кажуть що з постачальником цим проблем не мали. але ні разу ніхто прямо не сказав що це оригінал чи ні)
так як я брав декілька штук, різних, маю змогу порівняти і вони явно всі зроблені в одному місці. тобто , я думаю, є якась конторка яка підробляє коробки, бере непогані китай ричаги, бє лейбу і продає.
поговорив з менеджером та попросив знайти мені постачальника в якому вони впевнені, що він офіційний і возить оригінал. ціна відповідно виросла з 1400 до 1900 за ричаг. але по фото там хоч щось схоже на оригінал. завтра заберу кину фото.
До самого магазину ніби і є претензія. так як я двічі питав чи це оригінал в них на складі. з іншої сторони вони не сморозились і в той же день замовили мені в іншого постачальника заміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Dima4s сказано:

продавці в карбас мені кажуть, що виробник не має права писати оригінальні номери на деталі, які йдуть на ринок.

Брєд якийсь. Інша справа, що можуть бути різні парт-номери для деталей, що постачаються на конвеєр і для деталей, які постачаються в роздрібну мережу, але на оригінальній запчастині (чи на упаковці) номер має бути.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

 

В 25.09.2020 в 16:04, Dima4s сказал:

...саме смішне що не можу ніде знайти як має виглядати оригінал)

 

оригінал

Спойлер

0161JTC343.gif.eee713e2677b7efdefd6dd85d33ee11c.gif

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, natalka) сказано:

 

 

 

 

оригінал

  Hide contents

0161JTC343.gif.eee713e2677b7efdefd6dd85d33ee11c.gif

 

це фото я знайшов. та на ньому одна сторона і на ній також ніякого маркування) ну і якіст ьтака що не видно чи є шось на резині. типу немає що предявити продавцеві...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Dima4s сказал:

це фото я знайшов. та на ньому одна сторона і на ній також ніякого маркування) ну і якіст ьтака що не видно чи є шось на резині. типу немає що предявити продавцеві...

Це фото з офіційних каталогів виробника. 

Найкраще порівнювати зняту з авто оригінальну деталь з тим що хочете купити (якщо є така можливість і є 100% впевненість що там стояв оригінал)

Продукцію корпорації ZF офіційно в Україну імпортує не так багато компаній, їх можна перерахувати на пальцях рук)))

Ми живемо в вік інформаційних технологій, і зараз взагалі не проблема написати/зателефонувати в офіційне представництво корпорації ZF  і поцікавитись де в Україні купити оригінальні запчастини і яким чином відрізнити їх від підробки і на що саме звертати увагу. Якщо серед пріоритетів саме якість а не ціна.

Колись мене це питання підробок так дістало, що я так і зробила. Це було давно, 5-6 років тому, але я отримала від ZF вичерпну відповідь і до цього часу купую запчастини в офіційних імпортерів.

От недавно вивчила питання по Motul :D

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Dima4s сказал:

це фото я знайшов. та на ньому одна сторона і на ній також ніякого маркування) ну і якіст ьтака що не видно чи є шось на резині. типу немає що предявити продавцеві...

а то що виїмки в залізяці відрізняються і форма сайлентблока, то не аргумент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, natalka) сказано:

Це фото з офіційних каталогів виробника. 

Найкраще порівнювати зняту з авто оригінальну деталь з тим що хочете купити (якщо є така можливість і є 100% впевненість що там стояв оригінал)

Продукцію корпорації ZF офіційно в Україну імпортує не так багато компаній, їх можна перерахувати на пальцях рук)))

Ми живемо в вік інформаційних технологій, і зараз взагалі не проблема написати/зателефонувати в офіційне представництво корпорації ZF  і поцікавитись де в Україні купити оригінальні запчастини і яким чином відрізнити їх від підробки і на що саме звертати увагу. Якщо серед пріоритетів саме якість а не ціна.

Колись мене це питання підробок так дістало, що я так і зробила. Це було давно, 5-6 років тому, але я отримала від ZF вичерпну відповідь і до цього часу купую запчастини в офіційних імпортерів.

От недавно вивчила питання по Motul :D

підкажи хто офф імпортер. і де купуєш?

мені прислали ось це фото
по іншому ричагу з тих що мені потрібні
на фото вотермарк omeza-auto.biz. думаю що карбус в них мені і замовить справжній "оригінал".
 

зображення_viber_2020-09-25_16-55-21.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Dima4s сказал:

підкажи хто офф імпортер. і де купуєш?

відпишу в приват

не хочу нікому робити рекламу і не хочу щоб недобросовісні продавці, які можливо читають цей форум, скористались цією інформацією :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Dima4s сказано:

на фото вотермарк omeza-auto.biz. думаю що карбус в них мені і замовить справжній "оригінал".

А дай номер цього ричага і ціну, за яку тобі його запропонували, якщо не секрет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, SunSeth сказано:

А дай номер цього ричага і ціну, за яку тобі його запропонували, якщо не секрет.

JTC350 = 1894 грн
опечатка в назві сайту. там omega має бути

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, SunSeth сказано:

Можу запропонувати такий за 1480 грн.

а можна фото реальне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Dima4s сказано:

JTC350 = 1894 грн
опечатка в назві сайту. там omega має бути

https://avto.pro/part-JTC350-TRW-38/ 
звони питай. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Foross сказано:

https://avto.pro/part-JTC350-TRW-38/ 
звони питай. 

ой як цікаво. зайшов відсортував.. .і всі ці підробки по 1400-1500 в луцьку і околиці))
https://prnt.sc/upb4fn

 

хтось предприимчивый їх тут і пакує напевно)
береш китай ричаг, набиваєш три букви - продаєш в 2 рази дорожче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Dima4s сказано:

ой як цікаво. зайшов відсортував.. .і всі ці підробки по 1400-1500 в луцьку і околиці))
https://prnt.sc/upb4fn

 

хтось предприимчивый їх тут і пакує напевно)
береш китай ричаг, набиваєш три букви - продаєш в 2 рази дорожче...

все набагато простіше)) 
1 склад закупив  ,всі магази перепродають. чи ти думаєш шо в кожного магазину є свій склад?)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SunSeth сказано:

Завтра зможу зробити. 

Ні, вже сьогодні.

Спойлер

IMG_20200928_162638.thumb.jpg.d2abc22530174f33e643b93c6ed3de69.jpgIMG_20200928_162609.thumb.jpg.a6f23529aa93cebdb9bb8fcbd961df42.jpgIMG_20200928_162548.thumb.jpg.c08872a7885a8e89e1fd2d58f1b14605.jpgIMG_20200928_162531.thumb.jpg.6cd3750909a82ccf6428d7a77280342c.jpgIMG_20200928_162457.thumb.jpg.836762d9218d6b32daa60dc0a754843d.jpg

IMG_20200928_162518.jpg

 

 

Змінено користувачем SunSeth
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SunSeth сказано:

Ні, вже сьогодні.

дякую за фото.
це такий як я купляв. вын через сайт виробника не пробиваэться, к"юар коду немає. пильник без маркування. на ричагу немає лазерного гравіювання. на 99% що це якесь паліво. а і ричаг має йти в фірмовому пакеті.
 

Спойлер

fb9679c040174501a9447b4d7e226676.jpg

 


ось так виглядає наклейка на оригіналі.

Спойлер

 

зображення_viber_2020-09-28_16-46п-49.jpg

зображення_viber_2020-09-28_16-46-49.jpg

 

 

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Dima4s сказано:

ось так виглядає наклейка на оригіналі.

той ричаг валявся на складі, напевно, ще до появи QR-кодів )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, SunSeth сказано:

той ричаг валявся на складі, напевно, ще до появи QR-кодів )) 

https://prnt.sc/upckbk

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...