Перейти до змісту

квартирний аферист


Toxa

Рекомендовані повідомлення

Обережно, квартирний аферист. Не платить, плачеться, що в нього мала дитина, а потім втікає і ховається, щоб не розраховуватись з боргами. Будьте обережні, якщо у Вашу квартиру хоче вселитися Олександр Ясеньчук (також відомий як MC Yasen на фото ).

17333693_721214434725562_5343404315153268736_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Itzamna сказано:

Квартірний МС Вспишкін

Ти Вспишкіна не чіпай - хороший був дует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Toxa сказал:

Обережно, квартирний аферист. Не платить, плачеться, що в нього мала дитина, а потім втікає і ховається, щоб не розраховуватись з боргами. Будьте обережні, якщо у Вашу квартиру хоче вселитися Олександр Ясеньчук (також відомий як MC Yasen на фото ).

 

А що, хиба важко знайти?

 

https://vk.com/mc_yasen

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

— Что такое богема?
— Это люди, которые считают квартплату не запланированными, а непредвиденными расходами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно все може бути, самі колись на схожу ситуацію попали( недобросовісних квартирантів). Але тема дуже дивна, якісь пруфи, деталі? Раптом просто ТС людина не сподобалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ты ))автор этого поста.Надеюсь ты понимаешь что есть такая статья как клевета ?!Я уже сегодня буду в полиции .И да ,вы забыли написать что я ем собак и обворовываю детей инвалидов .!

Тяжело меня очень найти правда.?!)))))

П.С. меня тяжело найти,легко потерять ,и не возможно забыть 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! lupus in fabula !

Вже й зареєструватися не полінувався!

 

Цікаво, що скаже на свій захист.

 

3 хвилин тому, Mc yasen сказано:

Надеюсь ты понимаешь что есть такая статья как клевета ?!

Що за стаття?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Mc yasen сказано:

Статья 125 кк

Я не юрист, тому скористувався Гуглом.  Здивований...

 

стаття 125 кк   Пошук Google.png

Це типу хтось хоче когось побити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Mc yasen сказано:

Набери клевета в Гугл

Не потрібно мене вчити гуглом користуватися.

А от те, що я знаю троши більше за тебе в цьому плані, то це точно.

 

Якби ит хоча б читав те, що написано в посиланнях, то знав би, що цей заон, прийняли у 60 році минулого століття, і відмінили 3 роки тому, прийнявши інший.

Прийняли його "регіонали", щоб журналісти на них не гнали і котили бочку.

 

натомість, у твоїй ситуації, є стаття 277 Цивільного кодексу  "Спростування недостовірної інформації", або  "приниження честі, гідності і ділової репутації (професійної діяльності)"

 

З рештою, якщо у автора є претензії, і вони не голослівні, тоді, підозрюю, що ви таки явно зустрінетеся у суді :)

 

Хоча, якби це було не правдою, тоді були б якісь "відмазки". А тут одразу "наклеп"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Mc yasen сказал:

Ух ты ))автор этого поста.Надеюсь ты понимаешь что есть такая статья как клевета ?!Я уже сегодня буду в полиции .И да ,вы забыли написать что я ем собак и обворовываю детей инвалидов .!

Тяжело меня очень найти правда.?!)))))

П.С. меня тяжело найти,легко потерять ,и не возможно забыть 

 

не полінувався зареєструватись то не полінуйся і розтолкуй тут що, я і до чого. Що наклеп, що правда, а, може, ще щось... не може бути наєзду з нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Такер сказано:

не полінувався зареєструватись то не полінуйся і розтолкуй тут що, я і до чого. Що наклеп, що правда, а, може, ще щось... не може бути наєзду з нічого.

теж здивувало що герой теми не пояснив ситуацію, і не спростував кинуті йому обвинувачення, а одразу став огризатися.

Значить не все так просто і не такий він білий і пухнастий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на бухло в чоловіка гроші є, а на заплатити за хату - немає. (кліп я вно передертий із Ноггано "Водки найду" плагіат?)

Творчість виключно для "поцанчікоф".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скількм там публікацій в день дається для новоіспєчьонних, 3? ну тоді значить на сьогодні для МС "всьо". підніміть репутацію , а то получися серіал.:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Zheny@ сказано:
15 годин тому, Mc yasen сказано:

Статья 125 кк

Я не юрист, тому скористувався Гуглом.  Здивований...

Можливо MC під словом "Наклеп" розуміє "НАКЛЕПати по морді", тоді стаття цілком підходить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина яка продукує таку "музику"апріорі винна,як можна такий шлак слухати?Хагадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...