Перейти до змісту

Магазин Comfy видав російський гарантій талон на пралку Індезіт


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Сталася прикра ситуація. У магазині Comfy (в ТРЦ Порт Сіті) придбано пральну машину Індезіт (як зазначено в документах виробництва ЄС, а саме Польщі).

Гарантійний талон російський. Тобто не те, що російською мовою, а містить посилання на законодавство рф і вказує, що гарантійні зобов"язання поширюються на територію рф.

Ці речі виявилися під час доставки, оскільки всі папери на придбану пралку надали вже коли доставили пралку додому і можливості ознайомитися з документами до підпису акту доставки не було.

Виникає питання: мене обдурили, не надавши дійсний гарантійний лист чи компанія знає/очікує, що (не приведи Боже) на території нинішньої України діятиме те законодавство, яке згадане у гарантійному талоні?

 

IMG_4211.JPG

IMG_4212.JPG

IMG_4208.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, по-перше,

Цитувати

Індезіт (як зазначено в документах виробництва ЄС, а саме Польщі

Виробництво чи збірки? 99% що це обман. Саме Indesit десь в РФ збирають. Хоча, тут вже гра слів починається, але 99% що збірка РФ.

По-друге, здається, такі талони часто попадались і це ні на що не впливає... Хоча можуть прикопатись, тут пів борди юристів хай вони розкажуть.

По-третє, ще до майдану чув що Comfy мережа одного з синів Януковича - правда чи ні хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що комплектація пралок, виготовлених і Польщі і в рф на 70-80 % комплектуються китайськими деталями. Сподіваюся завод у Польщі характеризується вищою виробничою культурою і це виявиться у дещо вищій якості збірки, виготовлення корпусу і т.д.

Головний критерій, яким я керувався - 24 місяці гарантії. Думав, це акція по цій моделі для реклами помірно популярної марки. І для цього партію акційних пралок виготовили якісніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але очікування суттєво відрізняються від реальності:

1. Очікував 24 місяці гарантії (так сказав менеджер магазину, так писало на ціннику, так писало на сайті). В реальності виявилося, що це помилка і гарантія лише 12 місяців. Лише мої наполягання довели до того, що був компроміс, але дуже неонозначний

2. Мені належало отримати подарунок - 5% від вартості покупки. В результаті мене змусили відмовитися від цього подарунку в обмін на оформлення додаткової гарантії на два додаткових роки.

3. Компромісний варіант передбачав надання додаткової гарантії на 2 роки від магазину, заради якої мене змусили відмовитися від 5% подарукнку. В дійсності незрозумілий договір добровільного страхування, який типу оформлений .... касовим чеком. Якогось внятного документу по цій гарантійці не надано.

4. Гарантійний талон на основний термін (гарантія від виробника) - бланк під рф. хоч бери їдь в рф, хоч (не приведи Господи) чекай приходу окупанта.

5. Пофігізм і Індезіта і Комфі стосовно звернень. Індезіт вступив в е-майл листування, але загружають завданнями - "надішліть те то", "уточніть те то" і ніякого вирішення питання.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Skorpio76 сказал:

Сподіваюся завод у Польщі характеризується вищою виробничою культурою і це виявиться у дещо вищій якості збірки, виготовлення корпусу і т.д.

Чєпуха

Цитата

І для цього партію акційних пралок виготовили якісніше.

Ще одна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Skorpio76

 

я взяв пралку BEKO  всюди пише що це Турція, на самій пралці та в документах що виробництво рашки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Oli сказал:

@Skorpio76

 

я взяв пралку BEKO  всюди пише що це Турція, на самій пралці та в документах що виробництво рашки...

Фірма турецька, а завод може бути хоч в Китаї.

"Бренд Beko является частью наибольшего конгломерата в Турции – корпорации Koç Holding (Коч Холдинг). Koç Holding является единственной турецкой компанией, представленной в списке «Fortune Global 500» (222-е место), сфера деятельности которой включает, кроме производства бытовой техники, также энергетику, автомобилестроение и финансовый сектор."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Очікував 24 місяці гарантії

 

перевіряли по номеру як вона числиться, може вона взагалі не завезенна в Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Oli сказано:

 

перевіряли по номеру як вона числиться, може вона взагалі не завезенна в Україну

я ж не на базарі купував. ймовірно ввезено за якоюсь схемою. але мені до цього що. Не буду ж я досліджувати всю історію товару.

Нова - і це головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Фірма турецька, а завод може бути хоч в Китаї.

я як купив перевірив серійний номер, показало що Турція...  і що гарантія 1 рік

але все в наклейках мадеІНраша, і гарантія всюди 2роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Skorpio76 сказал:

я ж не на базарі купував. ймовірно ввезено за якоюсь схемою. але мені до цього що.

" У колишньої влади був привід не любити Comfy та її власника. 2010 року Роніс, замість того щоб спокійно продавати, як і решта, сірий товар, відмовився від контрабандної побутової техніки, завезеної за нелегальними або напівлегальними схемами. "Величезна кількість чиновників залишилася при цьому без хабарів, — розповідає Роніс, — бо частина ринку стала платити кошти прозоро до бюджету". "

Комфі не бавиться сірими схемами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

" У колишньої влади був привід не любити Comfy та її власника. 2010 року Роніс, замість того щоб спокійно продавати, як і решта, сірий товар, відмовився від контрабандної побутової техніки, завезеної за нелегальними або напівлегальними схемами. "Величезна кількість чиновників залишилася при цьому без хабарів, — розповідає Роніс, — бо частина ринку стала платити кошти прозоро до бюджету". "

Комфі не бавиться сірими схемами :)

Сумніваюся що Комфі самостійно імпортує техніку. Швидше імпорт здійснюють фірми виробників. Потім передають на реалізацію маркетам. Інакше не було б узгоджених цін. Але мова не про те. Сервіс і дотримання прав споживачів - болючі питання для техноторгових закладів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Сумніваюся що Комфі самостійно імпортує техніку. Швидше імпорт здійснюють фірми виробників. Потім передають на реалізацію маркетам. Інакше не було б узгоджених цін. Але мова не про те. Сервіс і дотримання прав споживачів - болючі питання для техноторгових закладів.

Вони й раніше її не імпортували. Читати як написано - відмовився від контрабандної побутової техніки, завезеної за нелегальними або напівлегальними схемами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Skorpio76 сказал:

Сервіс і дотримання прав споживачів - болючі питання для техноторгових закладів.

Я вже взагалі не зовсім розумію про що тема. В стартовому пості ти пишеш про російський талон, а потім вже про якісь проблеми з додатковим сервісом, знижками, подарунками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Але очікування суттєво відрізняються від реальності:

1. Очікував 24 місяці гарантії (так сказав менеджер магазину, так писало на ціннику, так писало на сайті). В реальності виявилося, що це помилка і гарантія лише 12 місяців. Лише мої наполягання довели до того, що був компроміс, але дуже неонозначний

2. Мені належало отримати подарунок - 5% від вартості покупки. В результаті мене змусили відмовитися від цього подарунку в обмін на оформлення додаткової гарантії на два додаткових роки.

3. Компромісний варіант передбачав надання додаткової гарантії на 2 роки від магазину, заради якої мене змусили відмовитися від 5% подарукнку. В дійсності незрозумілий договір добровільного страхування, який типу оформлений .... касовим чеком. Якогось внятного документу по цій гарантійці не надано.

4. Гарантійний талон на основний термін (гарантія від виробника) - бланк під рф. хоч бери їдь в рф, хоч (не приведи Господи) чекай приходу окупанта.

5. Пофігізм і Індезіта і Комфі стосовно звернень. Індезіт вступив в е-майл листування, але загружають завданнями - "надішліть те то", "уточніть те то" і ніякого вирішення питання.

 

 

1 хвилина тому, nickel сказано:

Я вже взагалі не зовсім розумію про що тема. В стартовому пості ти пишеш про російський талон, а потім вже про якісь проблеми з додатковим сервісом, знижками, подарунками.

в тому то справа, що косяків було багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

 

в тому то справа, що косяків було багато.

Ну так розписав би їх в стартовому пості, питань би було менше, відповідей - більше. Бо ти не договорюєш, і це схоже на маніпулювання, потім додаєш деталей і картина міняється. Сам російський талон - не проблема, навіть дивно було чим люди собі голову забивають. А от що там тобі наобіцяли в Комфі - це ж до талона немає відношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Ну так розписав би їх в стартовому пості, питань би було менше, відповідей - більше. Бо ти не договорюєш, і це схоже на маніпулювання, потім додаєш деталей і картина міняється. Сам російський талон - не проблема, навіть дивно було чим люди собі голову забивають. А от що там тобі наобіцяли в Комфі - це ж до талона немає відношення.

талон і "мороз" компаній - остання крапля, які "добили". тому з нього і почав. та й мене цікавило, чи фокус з талоном стосувався лише мене, чи вся техніка Індезіт продається з гарантійними талонами фр. А ці додаткові "фішки" стосувалися лише мене, як кажуть окремий випадок. Хоча, можливо і не лише мене.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

талон і "мороз" компаній - остання крапля, які "добили". тому з нього і почав. та й мене цікавило, чи фокус з талоном стосувався лише мене, чи вся техніка Індезіт продається з гарантійними талонами фр. А ці додаткові "фішки" стосувалися лише мене, як кажуть окремий випадок. Хоча, можливо і не лише мене.

 

За талон можеш не переживати. Закони мають більшу силу ніж гарантійка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Skorpio76 сказано:

талон і "мороз" компаній - остання крапля, які "добили". тому з нього і почав. та й мене цікавило, чи фокус з талоном стосувався лише мене, чи вся техніка Індезіт продається з гарантійними талонами фр. А ці додаткові "фішки" стосувалися лише мене, як кажуть окремий випадок. Хоча, можливо і не лише мене. І все воно взаємозвязано, бо вказує на проблеми з сервісом і відповідальністю компанії. І ці заявки про лише "чисту", "білу" техніку - це лише слова. Так сказати - PR/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

За талон можеш не переживати. Закони мають більшу силу ніж гарантійка.

так в тому то і справа, що купував не в сумнівному інтернет-магазині, де ціни на 200-400 грн нижчі, а в оффлайновому магазині заради того, що б мати серйозні гарантійні зобов"язання продавця. А вийшло - дорожче, але сервіс не краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

так в тому то і справа, що купував не в сумнівному інтернет-магазині, де ціни на 200-400 грн нижчі, а в оффлайновому магазині заради того, що б мати серйозні гарантійні зобов"язання продавця. А вийшло - дорожче, але сервіс не краще.

Та забий ти на той талон. Магазин взяв на себе гарантійні зобов'язання і від них не відмовляється, чого ти до них причепився. Стоїть їхня печатка, є їхній чек. Вони взагалі могли на своєму "фірмовому" бланку тобі гарантію виписати. Це нічого не міняє. З додатковими плюшками вийшла якась лажа, а з гарантією в тебе проблем не буде, якщо не враховувати людський фактор, який тобі може на рівному місці проблем добавити, як з плюшками, але на гарантію це не вплине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на фірмовому бланку не хотіли робити гарантійку.

печатка на основну гарантійку стоїть, але на талоні не україснькому. типу дитина бавилася печаткою і ліпила її куди заманеться.

а додаткова придбана гарантія (оплатити яку мене змусили за рахунок додаткових плюшок) взагалі "оформлена" через "@раку" непонятним касовим чеком як купівля добровільної страховки. Питання - страховки чого, кого і від чого???

Одним словом, оффлайнові магазини надають сервіс, який за якістю не кращий за онлайнові. Та й принижують покупців, видаючи документи країни-окупанта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

на фірмовому бланку не хотіли робити гарантійку.

печатка на основну гарантійку стоїть, але на талоні не україснькому. типу дитина бавилася печаткою і ліпила її куди заманеться.

а додаткова придбана гарантія (оплатити яку мене змусили за рахунок додаткових плюшок) взагалі "оформлена" через "@раку" непонятним касовим чеком як купівля добровільної страховки. Питання - страховки чого, кого і від чого???

Одним словом, оффлайнові магазини надають сервіс, який за якістю не кращий за онлайнові. Та й принижують покупців, видаючи документи країни-окупанта.

Якби я так болісно це сприймав, як ти, то відмовився б від покупки. Маєш 14 днів, якщо ще не користувався. Та й всі проблеми.

п.с. Це ж треба, окупантів згадав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справа в тому, що ціни знову підскочили. і та інша модель, яку планував придбати перед цією Індезіт стала дорожча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...