Перейти до змісту

Встановлення антен, прокладка кабелів, вибір головок і т.д.


Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Сабж.

Є куплений ресівер із згорівшим HDD.

Питання?

Клонування інфи із робочого вінта ьакого ж ресівера - дасть результат ?

І що взагалі потрібно, щоб він працював.

Я чайник в цих питання (поки що) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сам ресівер включається, чи ні? ІМХО вінчестер використовується лише для запису/відтворення програм, а для прошивки окрема пам'ять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меню немає ніяких, на екран телевізора нічого не видає.

Але чути, що вінт завівся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо підключав до компа і він навіть не опреділився - візьметься хтось перешити?

І ціну заодно..

Аська працює. ПМ також.. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погуглив - з прошивками проблема, є щось на німецьких сайтах, але я німецьку не розумію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Потрібна допомога в діагностиці антени (антена настроїна на 36Е).

Проблема:

Ненаходить каналів.Уровень сигнала 93% качество 0%.

Тюнер(фергюсон 6018) непідтримує шарінг але інфо канал має працювати. перед тим як купити новий хочу переконатись у працездатності антени.

Може хтось за винагороду або дєнєшку може потестити своїм тюнером!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після діагностики антени тюнером biterа за шо йому +10 виявилося шо антена працює каряво (деякі канали працюють і то з помехами уровень сигнала 60 % качество 40% деякі ні уровень сигнала 75% качество 25%).Тому потрібна послуга в настройці або заміні антени.Якшо треба можу виложити фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба знати ,що за конвертор стоїть.Якщо *самопал*універсальний з коряво вставлденою пластиною,то крути як хочеш-сигнала не буде.Якщо оригінал*круговий*,то попроси товарища допомогти,трохи ослаб кріплення тарілки і поправ сам.Там роботи на 5 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Потрібна порада. Встановили супутникову антену на НТВ спутник і проявився такий глюк: несканує канали з лівою поляризацією, а канали з правою сканує тільки, якщо виставити ліву поляризацію. Тюнер dreambox 500s перевіряв, працює на іншій тарелці без глюків. Головку купував нову і пробував замінити на таку ж тільки іншу - результат той самий. Порадили попробувати виставляти частоти головки 9750/10750, нижня/верхня. Результат той же. То в чому тут може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна порада. Встановили супутникову антену на НТВ спутник і проявився такий глюк: несканує канали з лівою поляризацією, а канали з правою сканує тільки, якщо виставити ліву поляризацію. Тюнер dreambox 500s перевіряв, працює на іншій тарелці без глюків. Головку купував нову і пробував замінити на таку ж тільки іншу - результат той самий. Порадили попробувати виставляти частоти головки 9750/10750, нижня/верхня. Результат той же. То в чому тут може бути проблема?

А супутникова антена на НТВ - це який градус, тобто який саме спутник - 36 може?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так на 36 градус

якщо 36 - то на скільки я знаю, там в основному всі НТВ-канали з круговою поляризацією

... сорі трохи не так зрозумів, кругова поляризація може бути і лівою і правою

цікаво чому не сканує... - а варіант, що головка погана - виключений? і ще питання - який діаметр тарелки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так на 36 градус

якщо 36 - то на скільки я знаю, там в основному всі НТВ-канали з круговою поляризацією

... сорі трохи не так зрозумів, кругова поляризація може бути і лівою і правою

цікаво чому не сканує... - а варіант, що головка погана - виключений? і ще питання - який діаметр тарелки?

post-1956-1270203932,69_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...